Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
28. dub 2009

dudu: Máš odkaz na gráfek v IP 🙂

luciasek: gratuluju a závidím 🙂

Já jsem dnes testovala a nic, tento měsíc zase nic.... už čekám MS.... Taky nic necítím....

eliska_v
28. dub 2009

kuratkol: Mám pocit, že na tom budu stejně ...
Aspoň v tom nebudu sama...

dudunidu
28. dub 2009

Kuratkol: co když to byl ten impl.dip v tvém grafíku? Neboli příznaky ještě cítit nemůžeš, ale třeba se uhnizďuje?? 😅

eliska_v
28. dub 2009

dudu: to je taky možný??? 😕

kuratkol
28. dub 2009

dudu: U mě ne.... cítila bych prsa, kdybych byla těhotná.... měla jsem i maxi citlivý test a taky negativní...

eliska_v
28. dub 2009

kuratkol: a jak si můžeš být tak jistá?

kuratkol
28. dub 2009

Protože to už znám a za druhé ta prsa máme v rodině..... Tak zas příští měsíc.... už mě to přestává bavit...

dudunidu
28. dub 2009

Kuratko, těhotná jsi ještě nebyla, a i když tvoje mamka a ženské v rodině měly při těhu citlivé prsa, neznamená to, že ty taky. Navíc ten mimisek přece nezačne ten hromon produkovat ihned, a pokud se teprve uhnizďuje, např. včera, nebudeš vidět na testu výsledky už dnes... To by bylo brzo. Já ti nechci dělat plané naděje, ale myslím, že jistotu vážně zatím nemáš 😉

eliska_v
28. dub 2009

kuratkol: pravidlem neni, že když to měla Tvoje mamka, tak že to bude to samé u Tebe ... Nesmíš to vzdávat!!! 😔

dudunidu
28. dub 2009

kuřátko, kuk, tohle píšou na fertilityfriend:

If an egg was fertilized, implantation (when the embryo implants to the lining of your uterus) happens, on average, about 7 days past ovulation. It can happen as early as five days past ovulation or as late as twelve days past ovulation.

Ve tvém případě to mohlo být včera, že ju 😉

kuratkol
28. dub 2009

Přesně...nechci si dělat žádné plané naděje, stejné to bylo i minulý měsíc...stejné pocity.... prostě to zas nevyšlo...

eliska_v
28. dub 2009

kuratkol: Vždyť u mě taky ne...Musíme držet spolu. to zvládneme věř mi 😵
dudu: zas tak anglicky neumím...já teda fakt ne 😀 😀 😀 😀

dudunidu
28. dub 2009

No píšou že pokud bylo vajíčko oplodněno, uhnizďování nastane v průmětrtu 7 dnů po ovulce, může to být ale i dříve (5DPO) nebo později (12DPO). Jdu ještě dohledat info o tom, kdy se uvolňuje ten hormon, který pak testujeme na těhu testech...

eliska_v
28. dub 2009

dudu: Takže tím pádem když jsem 9DPO, tak to může být vidět, ale ještě nemusí
Jinak děkuju za překlad 😀 😀

dudunidu
28. dub 2009

Eli: není zač 😉 Jinak - vidět? Jak to myslíš, že by to mohlo být vidět? Jako na tvé křivce bazální teploty? Ale ty neměříš... 😕

eliska_v
28. dub 2009

dudu: v pohodě, já jsem napsala blbost!! 😀 😀
Jenom jsem myslela, že by to za ňákou dobu mohlo být poznat na tom testíku... Stejnak mám pocit, že dorazí MS 😨

dudunidu
28. dub 2009

Eliško: Aha, no to jo, na testiku snad ano, doufám v to taky 🙂 Našla jsem tento článek na téma těhu testy:
http://www.emimino.cz/pages/story/2307

dudunidu
28. dub 2009

stručný výcus:
Těhotenství vzniká uhnízděním blastocysty v děložní sliznici asi 6 až 7 dní po oplodnění vajíčka. Dostatečných koncentrací pro zjištění hladiny hCG v moči je dosahováno zhruba v době, kdy je očekávána menstruace. Dřívější provádění testu nemá smysl, jinak by test vyšel nejspíše negativní i v případě, že žena právě otěhotněla.

Současně ale ve stekním článku uvádějí:
Podle mezinárodních doporučení (WHO 3.IS 75/537) je jako limit pro spolehlivé zjištění počínajícího těhotenství stanovena hodnota 25 IU/ml, které je dosahováno 7-10 dní po koncepci.

Takže já teď teda sama nevím - můžu testovat už zítra (9 DPO) nebo až 14 DPO? Achjo, nechce se mi čekat 😅

eliska_v
28. dub 2009

dudu: Ty jsi fakt zlatíčko, takový referátek jsi nám tady udělala. 😉
Já bych asi počkala, teda já určitě počkám, protože stejnak asi dorazí u mě dřív mrcha MS 🙂

kuratkol
28. dub 2009

Tak jsme právě snědli pečeného pangasia....to je tak výborná rybka....

dudunidu
28. dub 2009

No jo, kdyby tady byla Blondy, tak tyhle informace vysype z rukávu, já holt musím surfovat, hi - hi🙂

Holky zeptám se na radu zcela na jiné téma - hledám nějkaé oční stíny s mokrým efektem neboli velmi lesklé, nejen třpytivé... Nevíte o něčem? Chtěla bych je mít na svatbě ale netuším, kde se prodávají. V drogeriích jsem nic nenašla... ☹ Ale opravdu chci velmi velmi lesklé, skoro jakoby mokré, no, jak už jsem psala.. Nemáte nějaký tip, prosím? 😕

eliska_v
28. dub 2009

kuratkol: Ještě jsem jí nikdy neměla 😕 Takže je dobrý 😵

dudunidu
28. dub 2009

Taky miluju Pangase .....mmmmmm.... 🙂

kuratkol
28. dub 2009

dudu: Smazala jsem tu stránku s odkazem na můj grafík, abych ti mohla popsat přesně ten postup...
Dáš Sharing -> Home Page Setup -> dole na stránce je tlačítko Create Home Page

eliska_v
28. dub 2009

dudu: Tak s tímhle Ti neporadím..já mám zase ráda decentní líčení..Taky sháním stíny na svatbu, ale zase decentní barvičky 😉

dudunidu
28. dub 2009

ano a dál?

kuratkol
28. dub 2009

nahoře na stejné stránce se ti objeví v rámečku odkaz na tvůj grafík

kuratkol
28. dub 2009

dudu: Možná vím, jaké stíny myslíš.... měla jsem tuším takové od Avonu v tužce...

dudunidu
28. dub 2009

pardon, jdu se dívat na Ordinaci 🙂

eliska_v
28. dub 2009

Taky se jdu dívat... 😉
Tak zatím pááá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru