Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
26. bře 2009

Renník, napsala jsem ti zprávu do IP, se jukni 😵

dudunidu
26. bře 2009

Já jsem taky "zaprdlík", mám 162 cm🙂 A 61 kg, ale ještě po vánocích to bylo 68. Kvůli svatbě i mimi jsem se snažila se trošku hlídat, ale špeky na břiše mám pořád nehorázné! Na mě ani to těhotenství nepůjde v prvních měsících poznat!🙂 Jo a ty tablety kyseliny list. jsem brala dle návodu, 1-2 denně, jsou to naštěstí jen dvoustovky 😅

dudunidu
26. bře 2009

Kočky už je moc pozdě a miláček se mě dožaduje, vrátil se z volejbalu a z hospody, už se mi stýskalo, jdu se mu věnovat. My jsme zvyklí být furt spolu, to už je skoro závislost, ale člověk by si zvykl i na jiný režim, to co máš ty, Blondynko, je taky svým způsobem dobré, aspoň se na sebe vždycky těšíte a navzájem se neomrzíte, no ne? 🙂

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, tak v tom případě ber dvě a kdyby jsi našla dvě čárky tak 4 😉 . Jé další ustřelený kecky (tedy doufám, že to berete s humorem, to vítě, my žirafy 😀 ). Jinak já si fakt myslím, že ta váha je ok, nevím co řešíte....

dudunidu
26. bře 2009

tak dobrou noc!🙂 A rennikovi hezkou těhu noc! 😀

blondynka400
26. bře 2009

Renníku, taky půjdu, už nevidím na písmenka.... Nějak to tam přežij a dávej na sebe i na toho malého pozor, ju? 😉 Pá

rennik
autor
26. bře 2009

děkuju holky nebojte dáme si majzla 😀 krásné sny papa

lenicenka17
27. bře 2009

Přeji krásné dobré ráno,tak hlásím žádná změna teplota pořád na 36.4 ☹ ☹

kuratkol
27. bře 2009

Dobré ráno 🙂 Jdu na anglinu 😉

petronelas
27. bře 2009

Ahoj holky 😵 tak dnes jsem si koupila ovu test a začnu to praktikovat,tak uvidíme.......

blondynka400
27. bře 2009

Ahoj holky,
lenicenka, už zas ty smutné smajlíky? 😅 . Ona dorazí, nesmíš na to tak myslet, nebo si jím tím oddálíš 😉

petronelas, to je dobře 😉 . Jaké sis koupila?

petronelas
27. bře 2009

ovulační test 99,jiné v naši lékárně neměli

blondynka400
27. bře 2009

Jé tak to ani neznám, ale jestli je z lékazny, ta kto bude ok... Nevím proč, ale vždycky mají v lékárně jenom jeden druh a těhotenských mají několik. Docela to nechápu, proč to takhle je 😀 . A co jinak, jak se máš při dnešku?

petronelas
27. bře 2009

No chystám se do práce moc se mi nechce,ale jsem ráda,že mi prodloužili smlouvu.Mám to sice od 1.4 na 3 měsíce,tak uvidíme jak to bude dál.Doufám,že brzy otěhotním.Jinak to je hrůza s tou prací.

petronelas
27. bře 2009

Musím si jít udělat něco k jídlu a pak asi pofrčím do prajdy.

blondynka400
27. bře 2009

Můžu se zeptat co děláš, že ti prodlužují slouvu o 3 měsice? 😕 . No já mám dnes také nějaké povinnosti, ale nic se mi nechce 😔

lenicenka17
27. bře 2009

Taj já vydrhla okna teda zatím jen ze dvora,na ulic jsem se už nedostala je to moooc oken.Na dvůr máme 5+balkonové dveře ufuf.Do iulice už jen 3 🙂
Blondy no to víš že mě to ráno moc nenakoplo že tam ta teplota nebyla ale zase jsem to nějak rozdýchala 🙂

petronelas
27. bře 2009

v jedné německé firmě.Jako mechanik optoelektronické výroby.Hodně propouští a proto si to takhle pojištujou.Ale zase si říkám,že aspoň nějaká práce.

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka, tedy vy to máe hodně prosklené co? tak alespoň je dost světla, ne? 🙂 To je dobře, tyhle smajlíci jsou hned lepší 🙂

petronelas, jojo, to určitě...Akortá smlouva na dobu určitou je zákonem omezená, proto jsem se ptala... No ale lepší práce na dobu určitou než žádná práce...

petronelas
27. bře 2009

tak,tak.....

gab123
27. bře 2009

Ahoj holky nějak vás nestíhám přečetla jsem vás jen tak letem světem! je něco nového?

mi jsme zatím o.k teplota se drží na hoře.Bolí mě strašně fakt musím si je ze schodů držet prsa a jsem trošku ospala,jinak nic!Břichu mi občas rýpne nějak převalí tak doufám,že je vše o.k 😅 Jsem zvědavá jak naroste hcg a zda už bude něco vidět v úterý.
Jinak švagrová má příští týden rodit doufám,že jí vše vyjde a bude v pořádku a mi taky.No nevím jak bych nesla,že musím do nemocnice na potrat a ona by si nesla miminko holky,asi bych se nechala odvést na psychárnu 😕
jinak nic nového jdu ještě chvíli pracovat mam 2 svatební nehty

akzeret1
27. bře 2009

Ahojky holčiny zdravim
lenicenka:těch oken to by mě dostalo 😝 já mam 3 okna a dělá mi problém 2 až 3x za rok umýt 😕 😀
gab:mě taky šíleně bolely prsa,byla jsem pořád unavená a asi 3 týdny nebo měsíc mě bolelo břicho jako když to mam dostat.Neboj všechno dopadne dobře 😉
Je tu nějaká další těhulka?

judies
27. bře 2009

Holky kolik stojí v lékarce obyč ovu test??? 😅

kramlinka88
27. bře 2009

ahoj holky 😉

gab: a jak dlouho tě ty prsa už bolí? Začala si je cítit hned po ovu nebo až někdy později???

Mě by totiž zajímalo, jestli ty prsa jsou příznakem v každém těhu nebo jsou i vyjímky???

gab: a nemáš náhodou nějaké fotečky těch svatebních nehtíků??? Já sháním inspiraci na svatbu a pořád nemůžu na nic narazit co by se mi líbilo 😒

lenerka
27. bře 2009

čus

bože to je zas stránek 😀 😝
to prostě nejde zvládat,to bych musela být na PC pořád 😀

tak co nového ?
kolik těhule?stále jen 3?
a kolik tu máme zase nových snažilek????

lenerka
27. bře 2009

blondy

tak včera bohužel neic nebylo ☹
než jsem stihla vypnout PC a vykoupat se
manžel mě utekl do ložnice a usnul 😠
docela mě to mrzelo

tak snad bude něco dneska,když se zítra ta sobota a může si přispat
a já myslela,že to druhý dítě chce
tak tedy už nevím nevím ☹

kramlinka88
27. bře 2009

lenerka: těhule pořád tři 😉
no a nových snažilek??? Dvě, tři??? 😕

lenerka
27. bře 2009

no už se v těch nových nějak neorientuju

gab123
27. bře 2009

kramlinka prsa mě začali bolet před MS,ale ted bolí ještě víc úplně hrozně.
nehty nemám nefotím si je,ale určitě si vyber jen jednoduché obyčejné ty jsou nejhezčí 🙂

gab123
27. bře 2009

lenerka můj manža ne mě vždycky čeká je hroznej 😀 to aby usnul to už musí být 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru