Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
17. bře 2009

andyva ahojky jasně že můžeš jsem zdravotní sestra

ahoj gab 😵

blondynka400
17. bře 2009

andyva, ahoj, velitelka zahlásila tak se určitě přidej 😉

rennik
autor
17. bře 2009

jako já a velitel???? blondy to neeeeeee 😀

blondynka400
17. bře 2009

No ty jako velitel a zakladatel této diskuze 😉 😀

akzeret1
17. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Andyva vítej 😉
Rennik:jsem napnutá kdy budeš testovat?
Jinak já jsem to dnes konečně dostala,je to úleva,tenhle cyklus mě pořádně potrápil 😝 Měla jsem migrénu,bylo mi zle,ještě,že MM byl dnes doma,postaral se o malou a šel s ní k zubaři

rennik
autor
17. bře 2009

no tak v tom případě velím že jedeme na této diskuzi max do 150 strany špatně se pak listuje takže pak se zakládá snažilkování od března II. 😀 😀 😀

rennik
autor
17. bře 2009

ahoj akzeret budu testovat ve čtvrtek možná kdybych to vydržela a MS by nedorazila tak až v pátek..... ale pochybuju že vydržím 😀

blondynka400
17. bře 2009

renník,to je tvé rozhodnutí. Jestli nám to adminky dovolí...

akzeret, ahoj maminko, malá už spinká? Stejně je zajímavé, jak je člověk rád, když to dostane 😀 . A Už ti je lépe?

kuratkol
17. bře 2009

Tak to je ještě více jak polovina před náma.... A stejně si myslím, že do 150 ani nedojdem... Pak se přesuneme všechny do kategorie Těhotenství. 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

myslíš že by nám to nepovolily????? kolik musí být napsáno stran aby ses mohl přesunout na novou diskuzi?

andyva
17. bře 2009

Chci se zeptat,jestli jste už některá tady v březnovských snažilkách otěhotněla?Koukala jsem,že téma je založené již od února 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

jj máme už jednu těhulenku na Saji 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

kuratkol kéž by 🙂

akzeret1
17. bře 2009

cauky blondy díky za zeptání už je mi dobře naštěstí,malá už spí,muž je na tom koncertě,tak je klídek.Co u tebe novýho?

lenerka
17. bře 2009

ahoj snažilky březnovky tak jsme tu
co nového?
vy jste toho zas nablafaly 😀

rennik
autor
17. bře 2009

ahoj Lenerko 😀

lenerka
17. bře 2009

andyva vítej
zase nová duše 😉
jé nás už tu je

akzeret1
17. bře 2009

cauky Luci:tak u toho zubáka vše v pořádku,jo žvýkačky malý radši nedávam,ona ji sice žvýká,ale kdybych se nekoukala tak ji určitě spolkne.Jo už jsem to konečně dostala,co ty?

rennik
autor
17. bře 2009

to je dobře že je nás dost aspoň bude víc palců na držení pěstí ať jsme všechny brzo těhule

lenerka
17. bře 2009

ahoj marti

no já jí žvýkačky dávám
se začátku jsme jí musela hlídat
potvora je polykala,ale teď né
sama je vyflusne,když už to sladký vyžvejká

a jak jste u zubáka dopadly?
určitě máte pěkný zoubky co?
a co baštíte gumový bombony a čokoládu?

rennik
autor
17. bře 2009

jéééé čokoláda úplně jsem dostala chuť holky 🙂

lenerka
17. bře 2009

renčo a jaká byla směna?
vše v pohodě?
a jak se cítíš?kdy si budeš dělat test?nebo ty si to rovnou asi uděláš z krve co?
to je stejnak jistější a přesnější

držím moc palečky

lenerka
17. bře 2009

no tak to jsi jasná 😀

akzeret1
17. bře 2009

Má zoubky v pořádku jsem ráda, sladkosti,"káka"jak řiká jí dávaj a naučily hodně babičky,u nich to přehlížim ale sama jí to nedávat a když jenom za něco, to jsem krkavčí matka co?ona by se tim nacpala a pak nechce pořádný jídlo, a nejí mi ani jogurty a ovoce tak proto

lenerka
17. bře 2009

si myslím,že po 150stránce nás nezamknou
podívej se na snažilky únor 2009 jak jedou
už skoro 10tis.příšpěvků
těm asi dovolej udělat novou diskusi
my se ještě musím ehodně snažit,a kecat 😀

blondynka400
17. bře 2009

Renník, tak to nevím, myslím že maximum je 300...

Akzeret ani v podstatě nic, akorát jsme si lehce podvrtla kotník, jinak to co jsem dnes napsala (viz výše) 😵

Lenerka, ahoj, tak co Ms, už přišla?

andyva
17. bře 2009

Je mi 36 let,to jsem tady asi nejstarší? ☹ Loni jsem přišla o mimi v 22tt-nevíme proč,nic se nezjistilo.Byla jsem na jiné diskuzi,teď zkouším štěstí tady 🙂 ,tak snad to tentokrát vyjde.

lenerka
17. bře 2009

marti ty holky jsou snad přes kopírák či co?
potvora naše taky nechce moc ovoce
naštěstí baští zeleninu
a kolik ti toho za den vypije a čeho?

rennik
autor
17. bře 2009

lener směna byla fajn a dneska je taky klídek 😀

cítím se tak jako včera jako by měla co nejdřív dorazit MS, je mi špatně od žaludku a bolí mě v podbřišku ale ta bolest je jiná než před MS. Prostě furt stejné. Fakt v to nevěřím že by to vyšlo......

Z krve...... no dobrý nápad ale já bych si krev nechala od holek vzít až kdyby se mi na testu ukázaly // tak by to bylo pro potvrzení, jinak jim o tom neříkám ony neví že se snažím o mimčo to by hned věděla půlka špitálu...

děkuju za držení palečků budu je potřebovat 🙂

akzeret1
17. bře 2009

rennik:ty jsi na noční?co děti nezloběj?jsem napnutá jak to u tebe dopadne,ale doufam že dobře 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru