Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
21. bře 2009

Ahoj holky nedočkavky,

mám pozitivní a negativní zprávu.Pozitivní je že MS nic a čípek je stále tvrdý, negativní je že telota klesla na 36,7... 😒 . Takže matava možná tě zklamu s tím zítřejším testováním, nevím jestli bude 😀 . Uvidíme jak zítra telota, jestli klesne tak test dělat nebuudu, jestli stoupne a nebo se udrží, tak ano 😉

gab, teplotka vypadá vážně moc hezky 🙂

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Co říkáš na můj ovu testík ?

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, akorát jsem na něj koukala, hezký... Jen se mi zdá, že ta testovací čárka je o malinko slabší než kontrolní, ale možná je to tou fotkou... V kombinaci s tím tvým folikulem bych to neřešila. Jak šlo včera snažilkování? 🙂 Jo jinak jak jsi psala že nemáte v rodině problémy s otěhotněním , my také ne, spíše naopak a tak superplodonu ženskou jako je moje ségra jsem ještě neviděla, a vidíš jak jsme dopadala já... ( i když já jsme se vlastně ještě pořádně nevzpamatovala z dlouhého užívání HA 😔 )

gab123
21. bře 2009

jojo vypadá,ale pořád beru utrouš! čípek mám taky trvrdý a spíš otočený nahoru a zavřený.Jestli mám výtok nevím páč mám utrouš.Ale manža mi řekl před chvíli že mam velký prsa holky jako vozy,ale nebolí.Ted žehlím a cítím podbříšek jak na ms.Mě když klesne teplota na 36,7 tak to dostanu.
Blondy máš utrouš?

blondynka400
21. bře 2009

gab, nemám utroš. Tahle teplota je ještě dost nad čarou, minule když jsem byla těhu, měla jsme i 36,6, ale pak šla zas nahoru... Já výtok mám, takový bílý, včera ho bylo dost, dneska méně. Prsa mám taková pevnější, ale také už nebolí. V podpříšku cítím taové pnutí, ale naštěstí už to nepíchá jako včera.

Uvidíme, mám takový pocit že to možná zas bylo mimi ale nepodařilo se mu pořádně uhnízdit (podobně jako minule) a odejde s opožděnou MS..... ☹ Ale neberu to nějak tragicky, dokonce jsme úplně v phodě 😵

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Taky se mi zdá ještě malinko slabší, ale jen polovina té testovací čárky, nevím čím to.... Včera jsem ještě nesnažílkovali, budeme až dnes... Taky jsem dlouho užívala HAK, něco přes 10 let...

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, tak zkus ještě tstík večer (jestli jsi tento dělala dnes). chybí mu už fakt jen malinko... S tou HA vím, hold každé tělose s tím vypořádá jinka rychle...

gab123
21. bře 2009

blondy to fak máš příznaky těhu.Ten hustý bílý tvaroh jsem měla taky ,ale při minulém těhu hodně a pak najednou nic.Prsa mám velká a pevná.Mě ta teplota při těhu taky skákala hodně byla na hoře a občas skočí dolů!
občas taky bývá kovová chut v ústech tu já taky měla.Pořád jsem si čistila zuby a pak jsem se to dočetla na příznakách těhu.

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Už se ti někdy zpozdila MS ? Nebo chodí pravidelně?

matava
21. bře 2009

a kuratkol, kdy budes mit chlapa k dispozici?

kuratkol
21. bře 2009

Večer v osm asi, jestli nebude vyřízenej, doufám, že ne, slíbil to... Se mu včera nechtělo 😠

blondynka400
21. bře 2009

gab, no já mám spíš na zubech už třetí den takový povlak (jakoby zevnitř) a když si vyčistim zuby, tak je to chvilinku dobré a pak je to zas to samé... Ale kovovou příchutí bych to nenazvala. no uvidíme zítra, nebudu na sobě hledat příznaky 😵

kuratkol, mně se posouvá ovu, ale luteální fázi mám vždycky stejně dlouhou....

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, že by stejný problém, jako byl u nás? 😀 😝

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Jo, napadlo mě to taky včera... 🙂

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, určitě to vyřešíte stejně jako my. Hold to na něj nechce moc tlačit no, jinka bude ve sstresu a spermijky stejně k ničemu. Matava by mohla o problémech vyprávět, co? 🙄 Jak vidím, je to prsotě všude stejné... Renník měl přece také s tímto problémy a jak to dopadlo. Tal mě teď napadá kde je naše těhulinka že se ani neukázala 😕

kuratkol
21. bře 2009

Asi už je v těhulkám a ne ve snažilkách....

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, to by nám přece Renník neudělal 😉

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Jen mě tak včera napadlo, jestli to mimi vůbec chce, když se nechtěl snažit.. Říkal, že už spal a že už na to neměla náladu...

saji3
21. bře 2009

kuratkol : poslala jsem na email 2 fotky, dostala jsi je ?

jinak jsem koukala co mám za program u těch fotek a je to nero phonesnap, vyzná se v něm někdo, prosím ☹
Chci vám uázat nové testy a nejdemi to vložit.

rennik : jak je ? 🙂 🙂 🙂 a co na to manžel ?
blondynka : děkuji, ale je to v aj, a to mi nejde. ☹

kuratkol
21. bře 2009

saji: Nedostala jsem nic. Kdy jsi je posílala?

saji3
21. bře 2009

kuratkol : tak jsem se mtkla na email a opravdu to neodešlo ☹ tak jsem to poslala znovu.
Dík za úpravu a vložení do albumu.

kuratkol
21. bře 2009

do alba si to pak musíš vložit sama, já se do tvého nedostanu, jen ti to upravím a pošlu zpět mejlem...

saji3
21. bře 2009

anebo to vlož do svého ( slopečného březnovky) a já si to zkopíruji a ty potom vyhodíš tu kytku a necháš tam testy, co 😉

kuratkol
21. bře 2009

Společné album není u mě, ale u snažilky kualalik. Tak pak to pošleme jí, jestli chceš. Jinak změnšenou kytku máš v mejlu 🙂

saji3
21. bře 2009

kuratkol promiň spletla jsem to , tak mi to tedy dej na email a kualalit to potom pošlu.
děkuji za pomoc

kuratkol
21. bře 2009

saji: Jak se cítíš těhulko? Nějaké nevolnosti ?

saji3
21. bře 2009

kuratkol : tak už je to v albumu. Děkuji za pomoc, ale musím se to naučit, abych mohla vkládat foto bříšku a utz.
Jinak mám se dobře, uplně super 😀 , i když dneska mi vše padá z ruky ☹ , ale zdraví ok.
Je venku hezky, tak se jdu s manžou a mimi zlatíčkem projít, ha, ha 😀 😀 Nevolnosti žádné nemám, jen ty prsa bolí, ale už méně. 😉

kualalik : vem si z mého albumu fotku do společného březnovky, ať máme další foto 😀 😀

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, takhle to nesmíš brát. Oni prostě chlapy nemají rádi, když něco musí dělat na povel a sex na povel je ta nejhorší věc co může být...

saji, ahoj, to je fajn, že je ti dobře, ať ro vydrží co nejdéle.... Kdy jdeš na vůbec k doktorovi na kontrolu?

gab123
21. bře 2009

holky tak si mylím,že už ms přijde co nejdříve.Bolí mě bříško a už trochu špinín.Já jsem to čekala,to by nám to nemohlo hned vyjít ten nahoře nás nemá asi moc rád 😀
mi když sesnažme tak je to taky jak na povel.Skoušíme to týden před ovu obden a je pravda,že tlačíme už oba na pilu.Musíme se sklidnit a vzít to jinak.Hlavně že nečekám ne MS tak 40dní jak dřív 😉

gab123
21. bře 2009

ted jsem si všimla ,že založili nové téma snažení od dubna.Doufám,že to bude co nejdřív,aby jsme nespadli od března do března 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru