Snažilky co čekáte do ovulce, pojďte pokecat jen tak, ať si zkrátíme chvíli čekání 😉

gambrinkax
27. led 2020

Holky , snazilky , pojďte pokecat . Nudim se ,tak ať v tom nejsem sama 😁

kmarie81
6. únor 2020

@julietula Ahoj, já byla 4 dní před MS hcg 20 a kontrolní 2 den vynechání hcg 248 - na ultrazvuk jsem objednaná na 6t+2d

elwe
6. únor 2020

Já hlásím 2. DC, včera jsem to dostala o 4 dny dřív

elwe
6. únor 2020

Já hlásím 2. DC, včera jsem to dostala o 4 dny dřív

kmarie81
6. únor 2020

@elwe tak příště, držím palce

dzalli
6. únor 2020

Zdravim, tak jsem pri patrani po "necem" narazila na tuto diskuzi a asi je to to nejlepsi, co me mohlo na me ceste potkat. Snazime se treti mesic o druhe mimco a jelikoz jsem hrozny analytik, tak jsem skoncila u toho, ze si delam ovulacni testy, pocitam kde co a beru ruzne vitaminy. A jelikoz mam dlouhy cyklus a pozdni ovulaci, tak je to asi trochu slozitejsi, aby se to povedlo. Dnes po tydnu "tehotenskych priznaku" prisla o nekolik dni opozdena menstruace, tak mam z toho depku. Ptala jsem se v ruznych diskuzich na to ci ono a zjistuju, ze stejne asi nechci odpovedi, jen nejakou podporu u okoli. No, je to slozite, diky, ze jsem to sem mohla napsat🙂

dendasubaristka
6. únor 2020

@dzalli ahoj víš co bych ti poradila? Místo těch testů si měr bazální teplotu 🙂 tu máš na zjištění ovulace úplně nejjistější 🙂 kamarádka měla taky šílené cykly a pomohl jí gynex a po 3 měsících brání je těhotná. Plus po měsíci ji hned srovnal cyklus. 🙂

elwe
6. únor 2020

@dzalli ahoj, vítej. Taky doporučuju měřit teplotu, já tento měsíc taky začnu. Moje cykly si dělají co chtějí a miminko se nedaří. Takto aspoň budu líp vědět na čem jsem.

dendasubaristka
6. únor 2020

@elwe jj tu teplotu jsem začala řádně měřit tento cyklus a jsem ráda. Aspoň vím jak tělo funguje. Ty testy čtu každou druhou diskusi že je s nimi problém. Buď holky si pletou a myslí si že už je pozitivní přitom třeba ještě ani není atd. Plus jsou prý celkem nespolehlivé.

elwe
6. únor 2020

@dendasubaristka právě, nemáš žádnou jistotu. Já chápu, že je někdo používá, pokud spolu nespí moc často a chtějí si pojistit, že se trefí do plodného období. Ale teplota a další znaky ti toho řeknou mnohem víc. Já symptotermalni metodu používala 4 roky jako antikoncepci, tak se v tom docela orientuji, a jsem zvědavá co zjistím.

dendasubaristka
6. únor 2020

@elwe no my spolu taky nespime pravidelně co druhý den,ale pokud pár spolu spí aspoň 2x 3x týdně tak to stačí 🙂 hlavně o té bazální teplotě skoro nikde neslyšíš za to testy jsou více známé.

elwe
6. únor 2020

@dendasubaristka my taky ne, ale když tuším plodné období, třeba podle hlenu, tak frekvenci zvýšíme, k tomu nepotřebuji testy.

dendasubaristka
6. únor 2020

@elwe jj přesně tak 🙂

dendasubaristka
6. únor 2020

U mě teď pusto prázdno. Uvidím ráno ale moc tomu nedávám.

kmarie81
6. únor 2020

@dendasubaristka kdy má přijít MS? určitě zkus ranní moč

dendasubaristka
6. únor 2020

@kmarie81 v neděli,dnes jsem 13dpo

kmarie81
6. únor 2020

@dendasubaristka no tak to není ještě vůbec nic zvláštního že tam nic není, já sem měla 4 dny před MS taky sněhobílo a v krvi už bylo 20 jednotek hcg - pozitivní test se mi udělal až 2 dny před ms

dendasubaristka
6. únor 2020

@kmarie81 fakt? Jeee. No a ty jsi šla na krev s jakého důvodu?

kmarie81
6. únor 2020

@dendasubaristka já sem po inseminaci a protože úspěšnost u 39 lety ženský a spermiogramem - teratospermie - což má můj muž, je skoro nijaka než nějaká, tak sme se měli domluvit na ivf, abysme stihli začít se stimulaci hned další cyklus

lucizaji
6. únor 2020

Holky, ta hlava!! Jak pro Boha zaměstnat hlavu a přestat vnimat, jakýkoliv pichnuti a prisuzovat to hned možnýmu těhotenství? 🙈😀😀 Minuly cyklus jsem měla dojem, že je to 100%ni..3 dny zpoždění, a pak přišla MS 🙈.. Takže teď už si zas pro změnu nechci přiznat vůbec nic, protože minuly měsíc, jsem to přeci úplně jasně taky poznala, že 🙈😀.. Navíc jsem 6DPO, takže počítám, že beztak by příznaky byly v tuhle chvíli ještě nulový.. Mě jen prostě hlava nebere, že 1.dcerka se nám povedla doslova na 1.dobrou a teď je to taková věda 🙈. No, držím nam všem palce 🙏💗

dendasubaristka
6. únor 2020

@kmarie81 takže se povedlo ikdyz to vypadalo že se nepovede 🙂 tak super 🙂

kmarie81
6. únor 2020

@dendasubaristka no ještě nemáme úplně vyhráno, za 14 dní jdem teprve naultrazvuk na srdicko, takže se bojím pořád dál, ale to se budu bát asi už pořád, co? 🙂 Jináč překvapení to nebylo jen pro nás ale i pro doktora

kmarie81
6. únor 2020

@lucizaji to znám příznaky sem měla prakticky každý měsíc dobrý 2 roky. A teď když to přišlo, tak žádný příznak, Teda možná mi občas pobolivaji prsa 😎

dendasubaristka
6. únor 2020

@kmarie81 no já to říkám pořád 🙂 že to chce třeba jen čas 🙂 🙂 moc gratuluji. A to co má manžel znamená co? 🙂 No já právě jak píšeš teď nemám skoro žádné příznaky spíše žádné,jen mě bolí prsa.

lucizaji
6. únor 2020

@kmarie81 a to Tě teprve budou prsa bolet, což? 😁 Mimochodem moc gratuluju 💗... Jinak je to fakt hrozný... Já u 1.dcerky poznala, že jsme v tom snad po 5 dnech, prostě jsem to cítila a teď to cítím každej měsíc a kupodivu mám stále jen jedno dítě 🤷‍♂️😀.. Někde je chyba 😀

dendasubaristka
7. únor 2020

Takže teplota padá,takže test už jsem ani nedělala.

kmarie81
7. únor 2020

@dendasubaristka velké procento špatného tvaru spermii a taky hybnost nic moc

kmarie81
7. únor 2020

@dendasubaristka uvidíš jestli dorazí ms ☹

dendasubaristka
7. únor 2020

@kmarie81 no a vidíš povedlo se. Já proste pořád věřím že přirozeně to jde ikdyby nevím co. Člověk si musí třeba jen počkat 🙂 no dojde už je to jasné,za ty 3 roky už nejsem naivní :D

kmarie81
7. únor 2020

@dendasubaristka jasan chápu, tak snad příště, držím palce

dendasubaristka
7. únor 2020

@kmarie81 no 26.2. začínám chodit na Mojžíšovou,tak jsem zvědavá 🙂