Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

@medi_ivca - no holka já jsem ráda, že se přidal někdo starší, já za měsíc 29 a už sem chtěla psát,že to jsem tady jako nejstarší rašple? 😅 tak jsem ráda, že si mě trumfla 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 tak jsme dvě no 😀 😀 😀 😀 😀 prej snažilka seniorka 😅 😅 😅 😅 😅 😅
jinak jsem ráda, že tě to taky přepadlo, že fakt nejsem jetá 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀
díky, snad ten bacil do rána rozhejbu a vydejchám při spánku 😅

mitote
19. únor 2012

@xsuzzi jasne 😀 😀 😀 nam pokud vyjde projekt tak nakoupime wobenzym cele rodine 😀 😀 😀
@medi_ivca nepocitam, necekam, jsem na to lina 😀 jinak ten tvuj hukot taky mivam, paniku jeslti mam uz na dite...a vis co? ja jsem tu zase vekove snazilka dite 😀

xsuzzi
19. únor 2012

@mitote 😅 😅 😅 😅 😅 😅 sem myslela, že mluvíš o mimču jako o projektu 😅 😅 😅 😅 ale nedávalo mi to smysl 😅 😅 😅 😅 ale to myslíš asi projekt jako projekt viď 😀 😀 😀

medi_ivca
19. únor 2012

@xsuzzi 😀 ty uz prcka mas. Me je 32, chci ho a jak se tady tak divam, vekovy prumer je daleko nizsi 😎
Inu coz, driv k tomu nebyly podminky. Jeste pred tremi lety jsem mela pocit, ze se ani nevdam. Pak si jednou zajdu ke svemu dvornimu kadernikovi a bylo vymalovano 😀 😀
Roky jsou sice fuc, ale zkusenosti hafo. Toz ted do toho jdem na plne obratky a bez vycitek 😎 😵

mitote
19. únor 2012

@xsuzzi ne pracovni projekt 😀 mimco je jen porizeni dalsiho zviratka 😀 😀 😀

medi_ivca
19. únor 2012

@mitote ve 22 jsem prisla do Prahy, a to byl teprve hukot. Novy svet, novi lidi, prace, penize, zabava. Jen ty vztahy jaksi vazly. V te dobe chlapi vymreli. Musela jsem cekat. Ted vim ze to stalo za to. A vis co? O veku to prece neni 😉

xsuzzi
19. únor 2012

@medi_ivca -to víš, že jo 😵 jdi do toho, v klidu, s jistotou a užívejj si to 😵 😵 😵 😵

@mitote - 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mitote
19. únor 2012

@medi_ivca neni no, ja to mela jinak, ja v 19ti odesla z domu, prisel chlap a bylo to 🙂
@xsuzzi to neni vtip, je nas 7: manzel, ja, pes, kralik, zelva, zelva, zelva 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

@mitote 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 huuuustýýýýýýýýý 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mitote
19. únor 2012

@xsuzzi mno 😀 a kdyby byl barka a ne byt 3+1, je nas vic 😀

xsuzzi
19. únor 2012

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 holky jdu spát nebo se tu uřežu smíchy 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
dobrou 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

medi_ivca
19. únor 2012

Taky jdu, dobrou vsem 🙂

mitote
19. únor 2012

to tu zase budu cumakovat sama 😖

ashlee
20. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 26 DC (poslední cyklus 28dní)
mitote.................. 23 let.................2. snažení /26DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 20 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 19DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 16 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 15 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 15 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 12DC ( poslední cyklus 28 dní)

ashlee
20. únor 2012

ahoj holky

bude dnes nekdo testovat?držim palce. 🙂

ashlee
20. únor 2012

mě bude v řijnu 28let.

medi_ivca
20. únor 2012

@ashlee ahoj, ja nee, jeste chvili pockam. Dnes jsem tak vytocena z prace, ze jsem i na prcka a planovani a pocitani zapomnela 😖

ashlee
20. únor 2012

@romannaa
@mitote budete holky testovat?

iff_kov
20. únor 2012

jéé, vy se máte ☹ my se teprve snažíme a testovat budu až v březnu ☹ ...

medi_ivca
20. únor 2012

@iff_kov ja taky budu testovat az v breznu 😉

mitote
20. únor 2012

ja mam testy koupene, ale dnes jsem trochu zaspinila, tak nevim co to je, neni to ani menzes ani spineni, takovy fakt jen dve tri kapky 😲

xsuzzi
20. únor 2012

čus holky
@mitote -no tak si laskavě udělej test joo 😝 😀 😀 😀 😀

ashlee
20. únor 2012

@mitote jestli chceš už testovat tak testuj až zitra rano.

mitote
20. únor 2012

@xsuzzi delala jsem pred tremi dny a nic, ale odpoledne :-/ testy jsem dnes koupila 🙂
@ashlee hm, kdo vi, uvidime jak rano, puvodne jsem na rano objednana na gyndu ale pokud budu krvacet tak nikam nejdu, ze :-/

luciebx
20. únor 2012

ahoj snazilky.. kdyby nektera z vas mela zajem o ovulacni testiky mam v bazarku na prodej.. dekuji..

verunek7
20. únor 2012

ahojky holky,rada bych se k vam pridala...od unora jsme se zacali s manzelem snazit o prcka,tak uvidime jak rychle nam to pujde...ale zatim to nijak nehrotime,nechavame to spis na chuti...

kajalka
20. únor 2012

Zdravím holky, přidávám se k seniorkám 🙂 Zatím se teda nesnažíme, chtěla bych začít tak v červnu, v červenci, chtěla bych jarní mimčo. Ale všechno záleží na tom, jak rychle nám půjde stavět dům, za cca měsíc bysme měli začít. Jsme domluvený, že až bude hrubá stavba, tak uvidíme, jestli se přestanem chránit.. No, docela mi hormony tlačej na mozek, vůbec se nepoznávám 😀

iff_kov
20. únor 2012

@kajalka
@verunek7 holky vítejte 🙂

barusinecka
20. únor 2012

Ahoj holky.Tak se přidávám k vám 🙂 .Začátkem února jsem dobrala poslední anti. a teď bych chtěla tak 2 měsíce ještě počkat na ms ať se trošku vyčistím a pak se začneme snažit 😀 Ale už se hrozně těším 😀 😀 😀

romannaa
20. únor 2012

Holky,tak jsem testla a nic:(,mam dva dny do MS,tak si myslim,ze uz by to byt videt melo a byla jen jedna I