Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mitote
21. únor 2012

@medi_ivca to jo no, me to vykolejilo, ze to byla solidni sprcha

medi_ivca
21. únor 2012

@mitote holt doktori, to jim je podobny 🙄

mitote
21. únor 2012

@medi_ivca no spis ja jsem na to nebyla pripravena kdyz me predchozi vykladala jak jsem v poradku i pres trimesicni krvaceni

ashlee
22. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 28 DC (poslední cyklus 28dní)
mitote.................. 23 let.................2. snažení /28DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 22 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 21DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 18 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 17 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 17 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 14DC ( poslední cyklus 28 dní)

ashlee
22. únor 2012

ahoj holky,
@romannaa už jsi testovala?

leni_tom
22. únor 2012

@kajalka Ahoj tak to jsme na tom podobně. My teda dům teď doděláváme, malujeme, pokládáme podlahy, tak snad do dvou týdnů bysme mohli bydlet. Taky bych moc chtěla jarní miminko, je to takové příjemné období, člověk se netahá s břichem v létě a naopak není jak medvěd v zimě 🙂 Vysazuju HA týden před svatbou, tedy na konci května. Takže červen tomu necháme volnej průběh, počkám, jestli vůbec přijde MS (po 8mi letech s HA), a max. v srpnu doufám, že otěhotním 😀

leni_tom
22. únor 2012

Holky, tak dnes jsem ve snu rodila dvojčata a učila se kojit 😀

medi_ivca
22. únor 2012

@leni_tom jarni miminka jsou nejlepsi 🙂

medi_ivca
22. únor 2012

Ahoj holky, tak co, nejake novinky? 😎
Dnes mi neni nejak dobre. Vcera vecer me zacalo bolet v podbrisku, stejna bolest jako v prvni den ms, tu mam ale dostat? az pristi tyden, takze to to neni. Me nejoblibenejsi vino bylo vcera tak kysele, ze jsem vypila snad jen decku. Ten muj tvrdi, ze je stejne jako vzdy, proto sosnul litranek 😀 😀 😀. Dnes bolest pokracuje, k tomu boli i zada. Jsem 5 DPO. Neco se deje, jen nevim co 😕

leni_tom
22. únor 2012

@medi_ivca ...no "příznaky" zní nadějně 🙂 Když už ani vínko nechutná, tak to bude vážný 🙂

verunek7
22. únor 2012

@romannaa to ti ještě nemusí ukázat..kamarádka si dělala 2dny před MS dva dny po očekavané MS a pořád nic,až jí to nedalo a 10 den od očekavané MS udělala testík a vyšel jí pozitivní...ještě vydrž zda vůbec příjde...

verunek7
22. únor 2012

@medi_ivca budu držet palečky,at to výjde...kdy máš dostat MS ?

medi_ivca
22. únor 2012

@verunek 1.3. Tak uvidime. Treba nam darek k mym narozeninam 🙂 juuu, to byl ten nejvic nejkrasnejsi darek 😅

medi_ivca
22. únor 2012

@leni_tom mela jsem na to vinko i chut, ale jak jsem se napila .... Fujky 😒

ashlee
22. únor 2012

začalo mě bolet v krku a mám rymu , manžel je nachlazeny.jsem to od nej chytla. 😒

ashlee
22. únor 2012

dnes nam donesl bratranek pozvanku a oznamení na svatbu.

medi_ivca
22. únor 2012

@ashlee preji brzke uzdraveni! 🙂

ashlee
22. únor 2012

@medi_ivca dik.

xsuzzi
22. únor 2012

ahoj holky 🙂
@lucinka0606 -tak co kočko? Jssem netrpělivě zapla pc jestli něco?!! 😵
a co ostatní holky?Testnul někdo?
My byli ná nákupu,tak sem dokoupila testíky. Už se těšim až budu testovat 😵 😵 😵

xsuzzi
22. únor 2012

Holky já jsem hroznej debil 😒 nechala sem si vyložit karty přes mail,teď sem to četla a prý miminko v brzzké době nebude,karty nabádají k tomu,že není vhodný čas a manžel mi bude nevěrnej nebo co 😝 že tomu nemám věřit?!

ashlee
22. únor 2012

@xsuzzi přes email bych tomu neveřila. 😅 . Mamka byla u kartařky a co ji řekla tak se stalo.

medi_ivca
22. únor 2012

@xsuzzi tomu rozhodne never!!! Ja byla kdysi jednou, face to face, zatim se splnilo vse. Znovu bych ted ale nesla, bojim bojim 😀

xsuzzi
22. únor 2012

no tak doufám, že to není pravda teda 😝

ashlee
22. únor 2012

tak holky jestli to tento měsic nevyšlo tak se budeme snažita až po té svatbe,v kvetnu.

xsuzzi
22. únor 2012

@medi_ivca -to zní luxusně Ivi 😵 já chci taky,aby mě bylo 5DPO blbě 😅 😅 😅 😵 tak v pátek 😀

medi_ivca
22. únor 2012

@ashlee chces si uzit svatbu coooo? 😀 😎

medi_ivca
22. únor 2012

@xsuzzi no hele je to divny 😀 . Takhle brzo pred ms me bricho nikdy neboli. Vzdycky tak den a pak 1.den, ale tyden?
Jinak bych si taky mohla myslet , ze mam zanet mocaku, ale po te konizaci jsem se nemela kde nachladit, hmf 😕
Jak rikam, neco se deje, jen zatim nevim co 😝

xsuzzi
22. únor 2012

@medi_ivca - já myslim,že probíhá zahnizďování vajíčka 🙂 proto cítíš to co cítíš 🙂
já chci taky,ale jako, koukej to sem poslat! 😀 😵

mitote
22. únor 2012

ahoj zeny, tak hlasim menzes a teda diky tomu i ten levy vajecnik boli jak svina, denne szeru tak tri ibalginy sestistovky....zitra volam na vysledky, tak jsem zvedava

ashlee
22. únor 2012

@medi_ivca jj chci si užit svatbu, ja jsem byla na svatbě když mi bylo 18 měsicu,pak na naši a nikdo jiny svatbu nechysta a ani nechce,tak už nas nikdo nepozve.Možna moje segra se bude vdavat ale až za dlouho.Kamošky se vdavat nechcou