• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od července 2011

8. srpna 2011 
@sylvka njn, :grinning: To by se asi fakt nehodilo -) Ja teplaky nesnasim...kousou me... Takze chodim vecne v sukynce a dzinach.... a nemam rada botasky. to uz musi bejt.... :grinning:
14. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 ten je pěknej,co to je?
14. črc 2011 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no, podle mě má být kočárek hlavně praktický a pohodlný pro dítě. Že bych se oblíkala podle toho jakou má barvu... :sweat_smile: já měla klasický, béžovohnědý a všichni ho hrozně chválili, že je to krásná barva - no hlavně byl fakt praktický a pohodlný, malej v něm dlouho vydržel v leže, spousta příslušenství..teď mám na léto lehčí sporťák, ale na zimu vytáhnu zas tenhle.
14. črc 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka nejakej x-jumper bebo tak nejak
14. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka tako jumper pokud vidím dobře. Ale lepší je prý Tako warior, má ho kamarádka. Akorát ted malej má 3měsíce a prý se jí nemůže skoro vejít do korby pohodlně a bude muset na konci léta už do sporťáku.
14. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 koukám tako :slight_smile:
@andelka já chci hlavně tmavej,ten sporťák pak vypadal hrozně když jsem do něj dala martínka s jídlem(jeho udržet bez jídla bylo a je nemožné)
14. črc 2011 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka ppojď do soukromí :slight_smile: :grinning:
14. črc 2011 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no já mám pocit, že na tamavém je to právě všechno víc vidět. My jsme ho kolikrát položili na zem, při skládání, vylila jsem na něj kafe...tak se to sundalo, vypralo a hotovka.
14. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžete mě taky přidat do soukromé skupiny? teď jsem tu dlouho nebyla, ale včera jsem dostala od doktora zelenou, tak už jsem taky oficiálně červencová snažilka..
a teda musím říct, že jste pěkně ukecaný.. dočítat vás, to je mazec..
14. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ale tak jasny, ze ma bejt hlavne pohodlnej pro decko, to tenhle protenej je, je v nem spouuuusta mista, neni uzkej jako ty nektery mmoderni, ze tam das jedno decko a zadnou deku uz... A ma matraci... pohodlnou, to bys musela videt... a plus bonus k tomu je, ze je krasnej...
14. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela ahoj, resej se tu ted kocarky...
14. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela takovy vdecny tema
14. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela no tak uvidíme,na výběr kočárku je čas,ale bude to boj tedy :grinning:
@angeela napiš sípková,ona tě tam pustí :wink:
14. črc 2011 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš píšu jak mongol,asi bych měla jít uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2011 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no kdybych ho už měla, tak bych ho určitě využila :dizzy_face: šatičky a na promenádu :slight_smile: a fakt, ty dnešní kočárky, to je tak prťavé.
14. črc 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj jsou malinky, ale zase jsem cetla, ze miminko je v klidu, kdyz je stisneny, pac v brisku je taky stisneny... Takze kdyz place, zabalit ho do zavinovacky a prestane plakat... sestra to zkousela a fakt to pomohlo.. takze vecne mala yla jak larva :grinning:
14. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já jsem pro uzamčení.....jinak snad dneska manžela nebude bolet hlava a půjdem na to :slight_smile:
14. črc 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jo, to Danymu pomáhalo taky, ale jak je mimču 5měsíců a nevejde se do korby a je třeba zrovna zima, tak je to blbý. Právě je potřeba větší korbička, aby se tam zavinovačka, deka nebo fusak vešly. :wink:
14. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky s přítelem sme se minulý měsíc taky začali snažit o mimčo, můžu se přidat? Já jsem dnes 7DC, takže se pomalu vrhnem na to:slight_smile:minulý měsíc to nevyšlo, tak uvidíme...vy už máte snad všechny vybraný kočárky, jak koukám?!:slight_smile:))
14. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu přidala jsem tě knám......do nové diskuze
14. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova prosím o vstup,díky
14. črc 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem také pro uzamčení. Pustíte mne tam?
14. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessulka už jsem tě pustíla, nejdříve to nějak něšlo :cry: ale už je to v pořádku
14. črc 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova Děkuji :slight_smile:
15. črc 2011 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu poprosit o vstup? Jsem taky snažilka :grinning:
19. črc 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamilovanadonej domluv se s sipkova (je to zakladatelka diskuze)
19. črc 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek