• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od července 2011

8. srpna 2011 
šla bych spát :frowning2: ale rozmražuju mrazák a budu čistit ledničku, tak nemůžu :frowning2:
14. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj my taky DM,protože měl v 2,5letech 18kg y všechny my byly malé :slight_smile: ale to byl už balík tak na 3 týdny...fuj,ještě že už je bez :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pleny bych mela spocitany... dekuji za rady... Ted jenom do toho prijit.. :grinning: Ale cejtim ovu, i kdyz je dnes 12DC
14. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 jeee, skoč i k nám, já to mam v plánu už od pondělí a vůbec se mi do toho nechce
14. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 vyprdni se na mrazák :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak šup na to!
14. črc 2011 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 presne, vyprdni se na mrazak a kecej tady s nami. Vem si priklad ze me, musim vytrit a tak a kaslu dneska na to... Kazdej den vysavam jak debil kvuli kockam.... vecer je to stejny, jako bych to nikdy nevysala. uz jsem z toho hotova :grinning:
14. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka jejda, to je pěknej pořízek :grinning: to my máme ve 4,5 letech :sunglasses: ale já mam holčičku
14. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka poslala jsem kamosku pro ovu testy... dorazi, udelam a sup na to... Vcera jsme soulozili, tak snad se to udrzi a neumrou... kdyby ovu byla driv... nejak bez toho clostilu to nemam vychytany..
14. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže musím využít toho, že ještě není doma nákup, protože pak to zase měsíc nebudu moc udělat... :confounded:
14. črc 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@terioza1 tak pokud plně kojíš - ušetříš hodně, látkovkama - to ti asi víc řekne Andelka, s těma plínama je to dost těžký málá snese jen pemprsky a z tesca, ale nejbližší tesco je 40 km daleko, u malého mimča počítej 8-10 plen za den
@sylvka to já zase sekáčky ráda :wink:
Jinak teď byli rodiče v Polsku a měli tam kočárek na způsob Roan marita, za 7500,- včetně vajíčka a slunečníčku a krásné barevné kombinace
14. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - jsme tu všechny??? Když by někdo chyběl, tak dejte vědět, jestli budete chtít, večer vytvořím soukr. diskuzi, ted už mažu a přijdu až večír.

sipkova, berticka, janaj0, smudlinka10, najemnici, andelka, tedynka, merkuciooo, Terioza1, Sylvka,gagulka,jessulnka, spartykaty, Kačka026, tygrous,amj
14. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to je krásná cena :slight_smile:
@terioza1 držím palce,my na to taky dneska hupsnem :zipper_mouth: :dizzy_face:
@amj no těď má těch 20 a cca.107cm :grinning: jo je to kus chlapa,ale my jsme s tatínkem taky oba pěkní.
děvčata jdu,vzbudil se pan nejkrásnější....odpo čauky :sunglasses:
14. črc 2011 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo měřil před prvním těhu a zapisoval do fertilityfriend?
14. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jo to jo, ale bez autosedačky, která pasuje na podvozek. Jinak roan je krásný, mi nakonec šli do jiného a jsme spokojený taky
14. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 nás stál Dany cca 3000 měsíčně. Někdy teda celý rodičák, ale to bylo když se sešlo víc věcí najednou (nosítko s fotkama v jeden měsíc a pod.), ne běžné výdaje.
Já jsem čekatelka, testuju zítra.
Jinka já látkuju od Danyho asi 8týdnů a teď dávám papírovky (DM) jen na noc nebo když jdem na dýl ven. Nadoma i kratší procházky furt látka. Nové oblečení kupuju spíš v Tescu ve slevě, hodně mám z MMB a sekáčů, nebo i půjčené. Kočárek jsme měli z druhé ruky za 2 500Kč, hodně věcí půjčených, hodně z druhé ruky, příkrmy střídám kupované a vařené podle potřeby.
Kolik ušetřím za látkovky nevím, nikdy jsme to moc nepočítala, ono mi o to ani nejde. Dělám to spíš proto, že nemám doma místo na ukládání balíků z akcí a nesnáším chození s košem plným plín, a nemusím tolik řešit kde jsou v akci. Občas je využiju, na Pampersky, koupím jeden balík a hotovo. Jinak kupuju v DM, hodím 25% slevu z kuponové knížky a mám na dva až tři měsíce vystarané. Pere za mně pračka, pověšené je to za chvíli a teď už používáme takové plíny, co se nežehlí. Na vaječinu byly látkovky super, všechny papírovky protíkaly, malý byl posraný až na zádech, oblečení taky, kdežto u látkovek se zamazaly maximálně svrchňáčky, ty se přepraly a hotovo.
14. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, konečně jsem se na chvilku utrhla od práce a koukám, že se to tu docela rozjelo :slight_smile:
@terioza1 tenhle kočárek je pěknej a maj i docela pěkný barevný kombinace
14. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím, poklad už lumpačí :wink:
14. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka jo tak to je pěknej velkej na ten věk!!!
14. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka tak at to vyjde, ty vlastne odjizdis na tu chatu nebo kam vid, zitra.. ?

@janaj0 coz to je pravda, ze je bez autosedacky, ja mam tenhle( docela nepraktickej), ale podle me by mel bejt kocarek i "modni" doplnek maminky... mrkni http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-kosatina-retro.html
akorat mam bilej podvozek a rukojet.. jinak me se moc ty moderni kocaky nelibi, ale neda se svitit, do auta neco dat musim.... takze se bude kupovat asi i jinej...
14. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 ten je krásnej :dizzy_face: moje srdce historika zaplesalo :slight_smile:
14. črc 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, je naaadhernej.... mam ho uz nejakje roku nasich, segra v nem vozila malou... kdyby to byl kluk u me, asi bych ho prestrikala na tyrkysovou a ten saten uvnitr bych nechala predelat taky na tyrkysovou... je to nadhera... fakt... A pak mam doma jeste takovej ten.. no jak se v nem vozily nase babicky.. ten protenej hlubokej, jenze ten do auta taky nestrcim.. ja budu pani maminka kocarkova.. :grinning: Kazdej den jinaj kocarek :grinning:
14. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak to závidím. Tyrkysovou miluju :slight_smile: a kde jste k těm kočárkům přišli?
14. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 krásnej. taky bych takovej brala. ale ty peníze :zipper_mouth:
14. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no ona tyhle kocarky a jeste ruzny dela jedna pani u Chomutova v Jirkove. Ale stranky na ni nemuzu najit. Dela prave i kocarky levnejsi nez jsou tyhle z Nostalgie, sice nemaj takovy vychytavky, ale nevadi. Dela je na prani, na zakazku. Takze segra si tenkat rekla a udelala ji to. Segra mela na kluka proutenej cervenej se vselijakejma proutenejma sragorkama :slight_smile: A byl taky krasnej... Ale zluta je zluta... A tyrkysova... krasa. Ta pani dela i jako pro vetsi deti, kocarky na sezeni, daj se teda i polozit, aby mimco spalo, ale neni to hlubokej, nevim, jak se temhle kocarkum rika. No proste kdyz uz dite sedi atd... A je taky proutenej...Kraaasa.. me se proste moc ty moderni nelibej, i kdyz jsou prakticky...
14. črc 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj coz to jo, no.. Proto jsem si tenkrat rekla, ze ho chci schovat a nechci, aby mi nasi kupovali novej... je uplne jak novej, ten co mam... a hlavne to je od segra, takze v rodine.. Ja bych asi kocarek od nekoho ciziho nechtela, samozrejmne by zalezelo na financich a pomoci ostatnich, ale nevim no.... Ta pani v Jirkove jich ma spoustu a levnejsi, treba za 15.000ne
14. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 sporťák do lehu :wink:
Je fakt krásný, akorát ta cena, no - a kolečka a podvozek - já byla vděčná za nafukovací a super houpání :sweat_smile:
14. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ukecaný,dítko u babky tak jsem tady :wink:
@terioza1 kočárek pěkný,ale ke mě by se nehodil :zipper_mouth: já ty sepraný tepláky,firemní tričko a tenhle kočár :grinning: :grinning: roany se mi líběj moc,jak jsem psala v albu,na druhý bych ráda klasickej hlubokej a pak golfky :wink:
14. črc 2011 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka prave ze tenhle se houpe jako ty stary kocarky, neni vubec tvrdej, dokonce ma ty pasky na houpani... je to super... ale nemuzes s tim do terenu, to je pravda.. je to do mesta na paradu.. Jak rikam, podle me by mel bejt i kocarek jako modni doplnek ty zensky.... Prece jenom se s tim ukazujes rok, nekdy i vic kazdej den...
14. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek