Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

terioza1
14. črc 2011

ahoj, nejaka nova tehu?

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 dobře promyšleno.holky,ono to dítě po narození zase tolik nestojí,já jsem si to udělala sama že mi přišlo drahé a zcela upřímně říkám,že 500kč za pampersky bych už nedala 😒 klidně bych koupila happy....kojila jsem 9 měsíců,no pak ten sunar něco stojí a teda výbavička a jsme zase u toho,kočár za 15000 zbytečnost 😔

andelka
14. črc 2011

@smudlinka10 u mě to bylo to samé. Po škole jsem byla na pracáku a prostě jsme tomu nechali volný průběh - co bude dřív, jestli práce nebo mimi - a práce v té době to fakt nevyhrála. Tak i proto chci mít druhé brzo, aŤ si to "odbudu" a pak teprve budu řešit práci. A popravdě doufám, že v té době už bude m s penězma trochu jinde a nebude mě to moc stresovat a najdu něco, kde budu fakt chtít zůstat a dělat po dětech teda tu kariéru 😉

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 jen dvcě čekatelky 🤐
@andelka já jsem chtěla jít do práce teď,ale strašně mě vzala touha po druhém mimču,ale drasticky....tak uvidíme 😎

charlie1
14. črc 2011

Teda vy jedete 😀

amj
14. črc 2011

@sylvka souhlasim. taky jsme kupovali pampersky... a nakonec ty plíny z dmka byly na stejno ..a levnější. jenže to pak zhodnotíš až když už máš toho prcka většího, že vlastně jsi mohla ušetřit tam a tam

smudlinka10
14. črc 2011

jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉

terioza1
14. črc 2011

@sylvka ktery?

sylvka
14. črc 2011

@amj přesně 🙂 to samé kočár....

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 nebudu práskat,ony se přihlásí s // 😀 😀

terioza1
14. črc 2011

Holky, kolik tak na mesic stoji miminko? Nemyslim kocar, postylka, prebalovaci pult atd... myslim pleny a tak...

terioza1
14. črc 2011

@sylvka no fajn, jsem napjata...

smudlinka10
14. črc 2011

tady někdo na něco čeká? 😕 😅 😝 😎

terioza1
14. črc 2011

@smudlinka10 no prej jo.... ale nevim kdo

smudlinka10
14. črc 2011

jinak, my si jedeme koncem měsíce pro postýlku za 400kč i s matrací, sice budu muset utrhnout peníze z jídla ale tam se dá vdyž ušetřit

sylvka
14. črc 2011

1-5 měsíců-plíny,oblečení,ubrousky ,hyg.potřeby(mýdlo,olejíčky,krémy) bych řekla tak okolo 3000 a to počítám pampersky

terioza1
14. črc 2011

@sylvka korar, postylku, prebalovaci pult, obleceni do roka mam nakoupene... kdyz nepocitas obleceni?

terioza1
14. črc 2011

@sylvka me jde o to, kolik to mimino cca vypotrebuje plen ..... za tyden. resp. za mesic

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 😀 😀 😀
to je super.co teda bych nesnesla je sekáč(pro děti)mě to nák vadí,to radši větve 🙂

smudlinka10
14. črc 2011

dá se ušetřit vařením doma když už jsou příkrmy a na plenkách se dá ušetřt když se látkuje, pokud člověk nevymýšlí blbosti, je to ta nejlevnější věc

jinak my jsme zvyklí žít za málo peněz, tak snad se nám podaří i dál takhle žít

smudlinka10
14. črc 2011

@sylvka to já taky ne, nevadí mi starší postýlka, nebo kočárek, ale oblečení ee

sylvka
14. črc 2011

přemýšlím -od narození na den....počítám...6-8 plen měl martí,to je max...

terioza1
14. črc 2011

prej jsou latkovky lepsi, ze dite pak driv chodi na nocnik. asi bych to tak i mela, kdybychom nekam sli na navstevu, dala bych papiraky, ale doma bud bez nebo latkovky

terioza1
14. črc 2011

a mate vybranej kocarek?

sylvka
14. črc 2011

my teda dost žerem a to včetně malýho 😀 😀 😀 příkrmy jsem z velké části kupovala,jsou drahý (i 36kč) a okolo toho 1,5 snědl k obědu i dva.ale je to veliký pohodlí,teď už musím vařit každej den a strašně mě to neba.přemejšlet aby to bylo zdravé,aby to chutnalo malýmu i velkýmu,aby se střídaly přílohy-zlatý skleničky 😠

amj
14. črc 2011

my těch plen měly asi 8-10, to moje holka ani v pamperskách počuranejch bejt nechtěla, to řvala jak tur 😀

terioza1
14. črc 2011

@amj no, 10 plen je taky dost ty jo...

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 jak jsem psala,tesco má pěkný věci a nejsou drahý,já koupila tuhle mladýmu tričko za 120kč,což při dnešních cenách je opravdu zapakatel 😝
@terioza1 jo?já teda o látkovkách nepřemýšlela,ale když jsem mámě v martově roce a třičtvrtě nadšeně hlásila že je pres den bez plen,tak se my vysmála,že my jsme v roce neměli vůbec plíny,tak na tom něco bde 😀

amj
14. črc 2011

@terioza1 každý dítě je jiný... ale to moje zas chodilo rychle na nočník 😝 protože nesnášela to mokro 😉 a my kupovali pak ty z dmka za 199,- balík

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 max.8 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru