Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

hanulkavelunka
2. lis 2011

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ pardon no ale to jsem celá já a omlouvám se za chyby píšu jak mi hlava myslí nečtu si to po sobě tak pa pa pa

leni5
2. lis 2011

@hanulkavelunka Já ještě oficialně výpověď nedostala, zatim mi jí nabízeli jen dohodou, tu jsem nepřijala, tak čekám, kdy přijde natvrdo ☹ . To jakej bych dostávala další rodičák atak už jsem si trochu zjištovala. Ten 4letý se mi teda moc nelíbí 😅 , ale měla by od ledna platit novela, která snad vypadá trochu líp.
Odkládat se mi druhý mimi právě moc nechce, tak to asi necháme tak jak je v plánu a uvidíme 🙂
Já taky potřebuju občas relax od malé, celej den jsem zatím neměla, ale chodím na břišní tance a občas na keramiku. Tak dobrou...

kvetinkaaaa
autor
3. lis 2011

@hanulkavelunka no Frigo je velice známá pizzerka a výborná,sice ted se zkazili protože už tam nejsou kuchaři ale peče tam číšnice ,to jen tak 🙂 No já si říkám že ovulační testy si dělat nebudu protože jsem otěhotněla poprvé a ještě k tomu omylem takže ted se uvidí když to plánujeme jak to dopadne 😉 já doufám že dobře. Snažím se na to nemyslet a mám strach že moje psychika to hodně ovlivní,uvidíme,protože slyšela jsem o cérkách které tak strašně chtěly že otěhotněly na poprvé 😅 tak u každého to je jinak. No já až skončím marodění tak si dojdu pro výpověd,protože u nás není práce a tak mi to ani nevadí,kdyžtak si seženu brigádu nějakou uvidíme. Ve Vizovicích je krásně ale je to tu samá drbna a začíná se to přemnožovat 😀 chtěla jsem se zeptat za jak dlouho po šestinedělí jste měly holky MS? Mě řekla doktorka že do 2 měsíců se dostaví,tak uvidím. Já jsem si říkala kde jste nikdo,že nikdo nepíše 😕 😅

leni5
3. lis 2011

Ahoj holky,
@kvetinkaaaa po ukončení těhotenství jsem dostala ms na konci šestineděli a v tom druhém případě po 3 měsících od porodu. A nechceš marodit do tý doby než otěhotníš? Že by si pak měla nárok i na mateřskou ( ne jen na rodičovský příspěvek, pokud to dobře chápu )?

kvetinkaaaa
autor
3. lis 2011

@leni5 ahojky, a to můžu tak dlouho marodit? Mám strach aby nebyl nějaký problém a co když se mi nepodaří otěhotnět 🙂 to bude pak sranda 😒 doufám že MS taky dostanu brzo 🙂

leni5
3. lis 2011

@kvetinkaaaa Ja myslim, že jo. Mě doktor po ukončení těhotenství nechal marodit jak dlouho jsem chtěla, ona je to (co Ti budu povídat ☹ ) hodně těžká věc, tak je důležitý hlavně jak Ty se cítíš a podle toho Tě nechávájí doma, když je s doktorem trochu domluva. Pak jak otěhotníš Ti může napsat rizikový těhotenství. To se většinou dává po takhle nepodařeném prvním, pokud s tím těhotná souhlasí. (Aspoň co já mám zkušenosti a co tak poslouchám z okolí.. )

kvetinkaaaa
autor
3. lis 2011

@leni5 aha,vidíš,mě teď volala mistrová a říkala mi že mi končí prac.smlouva 16.11. at prý ještě marodím aspon dokonce šestinedělí,tak nevím 😒 ale asi jo když to řekla i ona...nevím moc tady těm věcem nerozumím...

leni5
3. lis 2011

@kvetinkaaaa tak jestli máš smlouvu na dobu určitou, tak to je asi něco jinýho. Ale asi bych taky z nemocensky nespěchala.

leni5
4. lis 2011

Ahoj holky, jak se dnes máte? Co chystáte na víkend? 🙂

kvetinkaaaa
autor
4. lis 2011

Ahojte holky,no dnes mám cosi depku, štve mě to a snažím se ji zahnat co to jde,ale nějak se nedaří. Zítra by jsem měli jet si opravovat nebo lépe řečeno ještě vystěhovat naše nové bydlení,které je dědou a babičkou od přítele,at to vše stihneme do jara 😉 no v neděli máme jet do Rožnova ale moc se mi nechce 😖,nevím ještě.Už at jsou Vánoce,to tak pomalu utíká. Tak takový já budu mít víkend ale možná se něco změní 😎 uvidíme.

hanulkavelunka
4. lis 2011

Ahoj holky včera jsem po kurzu úplně vytuhla a už jsem k pc nesedala ani jsme s manželem nic neprobírali, dojela jsem až večer Adrianka už byla okoupaná manžel ji šel uspat a usnul taksjem nic neřešili.
kvetinkoo marod co nejdýl jinak dopadneš jako já jen s rodičovským příspěvkem bez mateřeské.Budeš myslet na nové bydlení a budeš hlásit jako první //

Já a víkend, no doma v teploučku hezky s manželem a dcerou když máme tatku doma od včerejška až do úterky tak si ho musíme pořádně užít pa pa už tak dlouhé příspěvky nebudu psát ani mě by nebavilo to číst tak dnes dělám večeři a pak si s tatkou budeme povídat hezký víkend pa pa

hanulkavelunka
4. lis 2011

kvetinkoo no tak to je síla když tam peče servírka a která ta dcera majitele? to musí být síla nebyl nám nikomu simpatická chystáme se tam před Vánocy s bandičkou tak uvidíme jaké jsou tam změny 🙂

kvetinkaaaa
autor
5. lis 2011

@hanulkavelunka no dcera majitele 😉 nesympatická je hodně lidem 😉 No budu marodit určitě celé šestinedělí a pak uvidím,doma je mi dobře. Dneska je fakt krásně,teploučko. Já doufám že to bude jak píšeš,že budu hlásit brzo //,sice mám strach jak bude probíhat další těhu ale tak už by se to nemělo opakovat,doufejme.Ve čt jdu na gyndu,tak jsem zvědavá co mi řekne doktor. Pizza už tam není co bývala...je to škoda obrovská

lucinka0606
6. lis 2011

Ahojky, já se taky přidám, jestli můžu 🙂 Snažila jsem se přečíst, co už jste tu napsaly, abych byla v obraze, zatím se to dalo zvládnout 🙂
My teda už jedno dítko máme, Tobiáška, je mu teď 15 měsíců, ale už pěkně dlouho mě drží myšlenka druhého miminka...🙂 Zatím jsme se s manželem domluvili, že tomu dáme zelenou cca na přelomu února-března....Strašně bych si přála zimní miminko a ještě víc Vánoční 🙂, což znamená, že by bylo super kdyby se to povedlo jako u Tobinka na poprvé 😉 Tobinek byl letní miminko, což je super, ale já už bych asi do letního miminka nikdy nešla...Ale nikdy neříkej nikdy...je fakt, že si nedokážu představit, kdyby se nám nedařilo ze začátku, dát pauzu a čekat zase tak, aby byl prcek zimní mimi 🙂 Já s mojí naprosto nedočkavou povahou 🙂
Já myslím, že po tom novém roce se to tady bude // jenom hemžit...Bude jaro, budou se všem zapalovat lýtka, to půjde jak po másle 😀 Pamatuju si, jak jsem byla na podobné diskuzi, když jsem čekala Tobíska...to byl vždy adrenalin, kdo jako další oznámí // 🙂

ashlee
6. lis 2011

ahoj holky,mužu se k vám přidat?s manželem se chceme od ledna taky snažit.už mam 15měsičního syna.

kvetinkaaaa
autor
6. lis 2011

@lucinka0606 ahojky,no sama jsem zvědavá kdo odstartuje // a jak to bude probíhat 😀 zimní miminko by bylo krásné,to je fakt,chtěla bych vozit kočárek ještě na podzim,když je tak pěkně jak dnes 🙂 Vidím že nejsem sama kdo je nedočkavý,to jsem ráda 😉

kvetinkaaaa
autor
6. lis 2011

@ashlee ahoj,určitě že váháš 😉 čím víc tím líp 🙂

lucinka0606
6. lis 2011

@kvetinkaaaa Jj, jedině zimní miminko 🙂 My měli Tobinka letňáka a jako není to špatné, až na to, že on byl o 3 týdny dřív a měl hrozně silný takový ten lekavý reflex, že rozhazoval ručičkama a pak byl strašně neklidný, potřeboval prostě být ještě ten měsíc v bříšku, no a na to je nejlepší miminko zavinout a simulovat mu vlastně to bříško, aby se cítil v bezpečí...a zaviň miminko, když jsou 40° vedra, to prostě nešlo...takže každý hrbol, když jsme jeli kočárkem prostě rozhodil ručičkama a vzbudil se...no nikdy více ☹ A taky proto mám v albu pro druhé miminko takovou tu zavinovačku, jak se tam miminku zavinou i ručičky a to koupím jako první věc 🙂
No fakt už aby byl ten konec února...ale jak píšeš...teď ty dva měsíce do Vánoc utečou jako voda a pak ještě chvilička a de se na to...🙂

lucinka0606
6. lis 2011

@ashlee Jdete taky do toho? 🙂 Mě ten věkový rozdíl 2,5 roku přijde naprosto ideální 🙂

ashlee
6. lis 2011

@lucinka0606 taky nechci mimčo v létě.mimčo bych chtěla na podzim nebo v zime.

lucinka0606
6. lis 2011

@ashlee Ale Matýsek je letní miminko, že? No ono je ta zima dobrá z několika důvodů...i třeba například proto, že když bude druhé zimní, tak do léta bude mít půl roku a já budu moct jít v klidu s takovým půlročním miminkem a Tobinkem třeba na kupko, kdyby bylo letní, tak s novorozeňátkem by to asi nešlo a chudák Tobinek by nemohl na kupko...což je teda ještě jeden důvod, proč ne v létě...A proč ty bych už nechtěla letní?

ashlee
6. lis 2011

@lucinka0606 matysek se narodil 19 července

lucinka0606
6. lis 2011

@ashlee Houby...tak to máme stejně narozené rošťáky 🙂 Tobinek je taky 19.7. 🙂 A vkolik hodin se narodil??? 🙂

twistinka123
6. lis 2011

ahojky holky, mohu se přidat? děti ještě nemám, je mi 25 a s manželem se chceme začít snažit o Vánocích (ale vzhledem k ovu mi to asi nevyjde). takže taky od ledna🙂

leni5
6. lis 2011

Ahoj
@lucinka0606 a @ashlee vítám vás tady. Jsem ráda, že jste se přidaly, mám podobně starou holčičku - 16 měsíců. Mě je asi jedno jestli mimčo v létě nebo zimě, já zatím nemám srovnání 🙂 , plány zatím vychází, že by druhý bylo zimní, tak uvidíme, jaká bude skutečnost 🙂.
Lucinka, podobnou zavinovačku jsme používali na spinkání, docela pomohla.

ashlee
6. lis 2011

@lucinka0606 v 7:32

lucinka0606
6. lis 2011

@ashlee A kde jsi rodila??? Ještě třeba napiš, že v Uherském Hradišti a du do kolen 🙂 Tobinek byl až 23:25 🙂

lucinka0606
6. lis 2011

@leni5 Určo se nám ti zimní drobečci povedou 🙂 Já bych nejradši prosinec, ale zimní měsíce jsou ještě leden, únor, březen a duben by mi taky nevadil 🙂 Tak uvidíme, necháme se překvapit, co nám příroda nadělí a kdy 🙂
No já si myslím, že taková zavinovačka je naprosto bezkonkurenční, moc mě mrzí, že jsme ji u Tobinka neměli ☹ Zavinovali jsme ho až se ochladilo do cípu velké plenky a hned se sklidnil, moc mu to zavinutí pomáhalo...

ashlee
6. lis 2011

@lucinka0606 ne v kyjově,ale druhy chci rodit v hradišti

lucinka0606
6. lis 2011

@ashlee No já se právě dívala k tobě do alba a všimla jsem si oranžových postýlek, ty mají i v UH...A jaktože chceš změnit porodnici, nebyla jsi spokojená? Já byla v UH spokojená, takže za nás doporučuju 🙂