Zamlklý potrat, donosily jste další miminko bez problémů?

klaraslavickova
26. dub 2016

Ahoj holky..chci se zeptat najdu tady nějaké maminky které měli zamlkly potrat následně vyčištění a pak otehotnely a donosili další miminko bez problémů? Doktor řekl šestinedělí a pak další 3 měsíce ale to já prostě čekat nechci, chci co nejdřív začít znovu a tím si dusicku trošku zahojit! Prosím o rady a zkušenosti ty co také necekaly případně budu rada když mi povite kdy jste se začaly snažit za jak dlouho se povedlo a jestli doktor hodně nadával pripadne kdy jste si troufaly na prvni nechraneny sex,Jinak po vyčištění jsem zatím jen 5den ale po kontorole děloha zavynuta nekrvacim nikde není nic špatně zatím mám sice sem tam bolest břicha a spinim ale zda se ze brzo bude vše v pořádku a může prijit první MS..

lenbenn
26. dub 2016

@klaraslavickova Já otěhotněla minuly rok. Čekala jsem dokonce trojčata, nasledne zamlkly potrat, zákrok v 10tt. Čekala jsem pět neděl, než došla první MS a sotva skončila, tak jsme na nic nečekali a zkoušeli to. Další menstruace nedorazila. Jsem ve 30tt a absolutne bez problémů. Oni většinou doporučuji čekat. Ale zadna žena čekat nedokáže a podle me to doktoři sami vědi. .....

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

A nadával dr hodne? Já právě když jsem takhle.par dni po tak.myslím ze to az tako . Katastrofa nebude už se z toho dostávám i psychicky prostě rozum vytěží nad bolesti

lenbenn
26. dub 2016

Aspoň tu jednu MS bych počkala. Vy jste byla na zákroku nebo se tělo vyčistilo samo?

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Tu jednu chci počkat určité..byla jsem.na zakroku

lenbenn
26. dub 2016

Tak vydržte do te jedné. Děloha je podrazdena, tak ať se to pěkně zahojí. A když pak budete ok, tak to klidne zkuste. Mne doktorka nic neřekla. Ani se nedivila, opravdu v pohodě 😉

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Tak snad i můj dr bude v pohodě ale ve finále on mi to zakázat stejně nemůže a ikdyby se to stalo tím ze praskne kondom tak co se da dělat nic

mrskato
26. dub 2016

Ahojky, já sice na zákroku nebyla, vyčistila jsem se sama - naštěstí, ale mě doktor řekl, že mám počkat na jednu MS a pak se můžeme snažit dál. My nedodželi ani to šestinedělí, protože jsem se prostě cítila dobře. Když jsem potratila, byla jsem samozřejmě rozhozená a furt jsem brečela, ale tak po týdnu jsem si to srovnala v hlavě a jak říkáš...asi jsem si taky chtěla co nejřív "zahojit dušičku". Otěhotněla jsem po 4,5 měsících a zatím dobrý, zítra začínám 21tt. Držím palce, určitě vám to vyjde znovu!!!

verunka_korunka
26. dub 2016

Chtěla jsem po zamrzlém těhotenství začít se snížením dnes po první porevizni MS, takto mi to dovolili i lékaři. Bohužel jsem musela na dočištěni, tedy další revizi a potom už řekli počkat aspoň na 3 MS. To bylo peklo... Takže pokud můžeš, začni hned po MS. Ono názory lékařů jsou na tohle různé, ale když se mi v Podolí 4 shodli, tak proč jim nevěřit 😉 ono tělo si poradí a vybere samo 😉

verunka_korunka
26. dub 2016

Ty automatické opravy jsou vtipné 🙂 prý zamrzlé těhotenství... Jasně že zamlklé...
*začít se snažením hned po...

lenbenn
26. dub 2016

@klaraslavickova mého pritele teta dela přímo na porodnim. A taky tvrdi, že ženy se většinou začnou snažit po te první MS a nic špatného na tom nevidí.

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Já právě po tom všem co jsem si přečetla a našla tak mám pocit ze ty 3 měsíce jsou prostě starý zažitý názor a doktoři neradi něco mění.. Taky se mi zda ze tělo neotehotni dokoud nebude pripraveno

lenbenn
26. dub 2016

@klaraslavickova třeba se Tim jen chrání, nevím ☺

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Tak oni přece nemohou ovlivnit zda SSE to povede nebo ne

lenbenn
26. dub 2016

@klaraslavickova to ne no 😄

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Snad to tentokrát dopadne dobře a brzonse povede čekaly jsme.pul.roku na broučka a nakonec nic :(

lenbenn
26. dub 2016

@klaraslavickova Verim, ze to bude v pořádku 😊 držím palce!

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Dekuji

elishka87
26. dub 2016

asi i záleží, jak daleko jsi byla. Mně říkali 3 - 6 měsíců počkat. No 6 bych nedala! Nejdřív jsem chtěla hned, ale měla jsem strach, pak po 2 měsících jsem už chtěla a možná by to i vyšlo, ale byla jsem na tom zrovna psychicky špatně a v den 3. MS jsem se skoro zhroutila. Začala jsem to řešit alternativní cestou a další MS už nedorazila. Teď jsem teprve 8+4. A musím říct, že po zamlklém těhotenství v 17.tt se teď několik nocí budím s hrozným strachem z další kontroly, jestli bude všechno v pořádku a jestli pořád tluče srdíčko

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Já byla v 11 týdnů miminko zemřelo 8+?

lenbenn
26. dub 2016

@elishka87 No v 17.tt to je teda síla 😕 to nevím, co bych dělala. Přeji pevné nervy.

runyia
26. dub 2016

Na nase první mimi jsme taky cekali ul roku, ale vzdalo to hned ze začátku před prvním utz, začala jsem krvácet a musela na revizi. Cca po 14 dnech jsem byla na kontrole, Dr. říkala, ze vše vypadá OK a po první MS nám doporučila se snažit, ze po potratu bývá občas pohnojeno 🙂. Další MS už nedorazila 🙂 Asi v 8. týdnů jsem zas trochu zakrvacela, tak jsem to cestou na pohotovost obrecela, ze se to opakuje, ale naštěstí asi jen praskla žilka. Od te doby vše v pohodě, tuk tuk, ted jsme v 19. TT. Moc moc držím pesti, aby to bylo podobne i u tebe. Není to lehké období, drz se!

klaraslavickova
autor
26. dub 2016

Je děkuji všem moc mi pomáhá vědět ze nejsem jediná kde to cítí takto

martisek11
27. dub 2016

tak já byla na revizi 2.2.2016 a čekali jsme 2 cykly, no a k dnešnímu dni //. takže radím počkat opravdu aspon 1, nejlíp 2 menses, a pak do toho 😉

asadek
27. dub 2016

já byla na revizi v loni v červnu (zamklé cca 8. týden), počkali jsme 2 menstruace a šupli na to 🙂 zadařilo se hned a teď mi tu chrupe 11. měsíční holčička vedle v ložnici 🙂 takže hlavně se nestresovat, vím že je to těžké, ale hodně to pomáhá 🙂

lenbenn
27. dub 2016

@asadek Opravdu to bylo minuly rok? Nějak mi ty pocty nesedi 😄☺

zuzka_b2
27. dub 2016

My pockali jednu MS, protože mi prisla normalni. Vyslo to hned, tehotenstvi bylo bez komplikaci, dite donosene a zatím si nestezuje, ze jsme ho pocali moc brzo 🙂 Nechte to na prirode, jestli ještě nebudete ok, tak se to stejne nechytne. A gynekooga se nebojte, jste partneri, nemusite delat vse dle jeho doporuceni. Ja toho svého taky neposlechla (radil 2 MS), ale byl v pohode. Drzim palce.

runyia
27. dub 2016

@klaraslavickova já myslím,ze to tak cítí většina, já byla rozhodnuta po přečtení všech různých diskuzi začít se snazenim hned po první MS, i kdyby nám to gyndarka nedoporucila. Samozřejmě za předpokladu, ze bych byla fyzicky OK. To čekáni a oddalovani mimi bych špatně nesla. Jinak my začali s nechranenym sexem az po te první MS. V mezidobí po kontrole jsme používali kondom, nechtěli jsme riskovat infekci. 🙂

katerinap1978
27. dub 2016

Prodělala jsem zamlklé těhotenství s revizí v 11tt, bylo mi 35 let a toto bylo moje třetí těhotenství. Následně jsem otěhotněla hned po druhé porevizní MS a máme krásného zdravého ročního kloučka. Těhotenství bylo naprosto bez problémů (fyzických, moje psychika byla nalomená, strašně jsem se po tom potratu o malého bála). Malý se narodil 38+5 a měl bez mála 4 kg a apgar 10 10 10 🙂.

asadek
27. dub 2016

@lenbenn ježiš máš pravdu 😀 v červnu 2014 revize, červenec, srpen menzes a pak jsem hned otěhotněla, malá je květen 2015 - je neuvěřitelné jak to letí 😀

lenbenn
27. dub 2016

@asadek To verim 😄