• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

22. února 2012 
@jiiita11 Mne treba nebylo vubec nic, krome zacpy a unavy :slight_smile: Takze svatbu jsem si v pohode uzila... Ale znam i holky, kterym byla fakt zle, tak nevim :slight_smile:
13. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky mne to vzdycky bylo a porad je jedno, co to bude za pohlavi. Manzel chce radsi holku, ale tvrdi, ze u nich v rodine chlapi delaj jen kluky :slight_smile: No a posledne to byla holka, tak treba to vyjde zas.. Ale proste hlavne, at je zdravy a priste uz se nic stane..
13. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinakl přesně jak píšeš.no já doufám že to nejhorší období jsem si už vytrpěla. Sice pokaždé mi proletí hlavou myšlenka jak bych už měla veliké bříško a jak by kopala malá,ona s náma bude pořád :slight_smile: No dneska jsem si koupila femibion a příteli vitamín E,tak uvidíme. Hanulkoverunko vůbec se neomlouvej,nemáš za co,každý máme své problémy,někdo horší,někdo zas nevyřešitelný :slight_smile:
13. lis 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl marti drzim palce, to jsou osudy... den pred stedrym dnem to taky muselo byt teda... :pensive: a pak 16tt :pensive: Ted se to musi povest!!!!!!! :dizzy_face:
13. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkavelunka Ted jsem si jeste poradne precetla tve posledni priapevky. A ja budu ta, co ti rekne : Kasli na to a jdi do toho hned :slight_smile: Teda pokud bys nemela jine duvody nez ty, co uvadis :slight_smile: Ale ja jsem na tom jinak. Ja na krtarky a spatny cisla neverim, proto bych tohle vubec nebrala v uvahu. Jediny, v co verim, je sila priprody a ta si to stejne zaridi podle sebe nehlede na nazor kartarky, nebo jakej je zrovna rok :slight_smile:
Ja jsem taky u druheho pokusu vahala. V prosinci 2010, jak to bylo nakonec mimodelozni, to bylo neplanovane. Byli jsme tehdy s pritelem 3 mesice. On chtel co nejdriv dalsi, protoze jak jsme si chvili mysleli, ze cekame mimi, tak on byl uplne nadsenej.. Ja chtela pockat, at jsme spolu dyl. Nakonec jsme cekali necely pulrok a zaroven jsme se rozhodli, ze se v zari vezmem. Zadarilo se napoprve. Jak to dopadlo, to uz vis.. Ale niceho nelituju. Rikam si, ze kdybych se treba rozhodla jinak a jeste pockala, nemuselo to tak dopadnout.. Ale to asi nema smysl.
Takze pokud mimi chces, na nic necekej :slight_smile: Nikdy nevis, co se stane. Dokud vis, ze muzes mit zdrave deti, jdi do toho. Dulezitejsi je, aby bylo ok, ne v jakem roce se narodi ne :sunglasses:
13. lis 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka Diky. No doufejme... Oboji byla podle doktoru nahoda, tak snad jsme si tu smulu opravdu uz vybrali.
13. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl na fotce vypadas tak vesele.. a takovy tezky zivotni udalosti za sebou. Tak do tertice vseho dobreho zdrave miminko- nebo rovnou 2 ;)
13. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka Tu fotku jsem sem davala nejak ve tretim mesici myslim.. Jinak jak jsem mela mimodelozni, tak to byly dvojcata. Takze je klidne mozny, ze treba budou zase dve najednou :slight_smile:
13. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Můžu se k vám taky přidat? Je mi 30, mám 2,5 letého synka a rádi by jsme další dítko, ať je doma veseleji :wink:
Zdravím hanulkavelunka a ashlee - potkali jsem se na emiminu ve snažilkách 2012 ale tam to nějak vázne, tak pokud můžu budu tady s vámi :sunglasses:
13. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pospes vítej :wink: . My bysme chtěli mít druhý, když bude malý 2,5. Umíš si představit mít druhý teď?
13. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni5 . Jako myslíš teď, když je malýmu 2,5? Samo kdyby ta situace nastala a narodil se druhý prcek, tak bych to musela zvládnout, ale já chci mít děti tak 3,5-4 roky od sebe, takže se začínáme pomalu snažit až teď . U nás byly začátky krušný, v tom roce se to pomaličku začalo zlepšovat, pak bylo období klidu a po 2 narozeninách začal pekelně vzdorovat, takže trochu krize ale v létě se začal zklidňovat a teď už se s ním skoro na všem domluvím, tak až teď si užívám maximálně tu moji rodičovskou dovolenou :slight_smile: Je to ale zase o povaze. Já jsem nervák, takže mít vzdorujícího 2 leťáka a čerstvý mimčo, tak jsem zralá na Bohnice :grinning: Klidnější matky mají výhodu :wink:
13. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pospes tak uvidíme, jak to bude, kdyžtak to snad nějak zvládnu :slight_smile: Ale přečetla jsem si asi dva články o období vzdoru a trošku se mi přitížilo :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl a to byli mimo delohu obe? jednovajecny? Nebo dvojvajecny?
13. lis 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky chci se zeptat měly jste někdy bolestivou ovulaci? Jestli jo,tak bolelo vás to při každé ovulaci? :wink:
14. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl mooc děkuju
14. lis 2011 v 09:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pospes ahoj tak to jsme na tom stejně taky mám 2,5 letou dceru a po domluvě s manželem to necháváme náhodě :grinning: jen doufám, že to pak budeme nějak zvládat- první třídu a školku ale co mi v sobotu řekl manžel ... prý se dáme pak na třetí miminko at to neřeším :slight_smile: a po včerejší návštěvě rodiny s 3 leým a ročním chlapečekem prostě musíme mít druhé miminko. V lednu si udělám praxi jen 40 hod na štěstí a ted je to přerušovaně a od ledna bude krásné snaženíčko. :slight_smile:

kvetinkoo
já jsem poznala ovulaci před prvním těhu a to tak že jak rostly folyky tak mě bolelo v zádech pod ledvinama nebo tam někde a při měření tam byly dva a to pořádné a když mi píchla injekci aby ty folyklky s vajíčkama praskly tak se mi ulevilo :slight_smile:
14. lis 2011 v 09:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaaaa kveti, ja ovulaci vicemene poznala, taky jsem merila BT, takze kdyz jsme pak vedela, ze mam ovulaci nejspis 13dc, tak jsem ji zaregistrovala i z hlediska pichani v podbrisku. Naprosto spolehlive jsme ji dle bolesti poznala kdyz jsem brala clostilbegyt..
14. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se s přítelem chystáme pracovat od ledna na miminku. Co, jako budoucí maminky, děláte? Jak se na to připravujete? Víte, jak na chlapečka? :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaaaa Když jsem vysadila anti před snažením o prvního prcka, tak mě při ovulaci pobolívalo v podbříšku a pozorovala jsem to i každý měsíc na jiné straně. Doufám, že to i teď po vysazení bude tak probíhat.
14. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel Tak já beru jen kyselinu listovou (teda pokud si vzpomenu :wink: a přítel nejedl žádné vitamíny ani při prvním snažení, tak ho teď taky nebudu ničím ládovat :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel ahoj!
no nic zvlastniho nedelam, pojidalm kys listovou.. uz pres rok :-P neb se snazime uz dlouho a kdyz se zadarilo tak to bohuzel nemelo dlouheho trvani :( takze od ledna na novo (snad .. zaklad je abych byla po potratu v poradku)
Manzel bral selzink- kdyz se dlouho nedarilo tak jsem ho uz chtela hnat na spermiogram, ale to zjevne neni nutny.. a zrovna ted jsem objednala dals baleni, vic udelat nemuzu..
chlapecka nebo holcicku nech osudu :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jím tedy pravidelně kyselinu listovou, ale jen tu za 35Kč (myslím). Není potřeba jíst jinou? Třeba jako Gravital nebo až budu těhulka? Přítele žádnými vitaminy ládovat určitě nebudu :slight_smile: Před měsícem jsme oba sekli s kouřením - konečně a teď už jen budeme čekat na dobrání poslední antikoncepční pilulky :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka tak se drž, určitě to vyjde. Já mám táké strach z toho, že nám to nepůjde. Zdenda si naivně myslí, že na mě skočí a hned budu těhotná, ale jak poslední dobou slýchávám, tak to tak lehce nepůjde :(
14. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel no syn se nam povedl napoprve.. a ted skoro rok.. a nic z toho :(
a kys. listopva za 35kc uricte staci :slight_smile: je stejna jako ty drahe :grinning: jen ne v tak lakave krabicce a s vehlasnou zanckou ;) melo by ji byt 400ug v denni davce.
14. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel jo a jeste piju bylinkovy smesi pro zeny.. myslim ze mi docela pomahaji na upravu ms..
14. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka Zatim antikoncepci beru a menstruaci mám pravidelnou, takže žádné čajíčky ještě nepiju. A kyselinu listovou? Asi máš pravdu :slight_smile: Prostě vezmu jednu tabletku denně a víc nedělám. Taky bych si přála s přítelem syna :slight_smile:
14. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel no ale nevis jak bude ms po vysazeni fungovat, tak klidne bych na tvem miste zacala s cajema uz ted.. ono to nefunguje hned, bylinky jsou sice ucinne, ale trva to s nima dyl.
J si taky tehdy prala moc chlapecka a manzel taky :slight_smile: ted bych zas radsi holcicku ;)
14. lis 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka A zkoušela sis to vypočítat podle té krve? Zda ti to vyšlo u syna a jak Ti to vychází teď?
14. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinacel jak podle krve? podle me jsou vsechny "zarucene" metody jak predpovedet pohlavi ditete blbost, precejenom, vychazi to 50:50 ;)
14. lis 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek