Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

axonka
23. lis 2011

Ahoj holky, smim se k vam jeste pridat? Taky jsem se dohodli, ze od ledna se snazime o mimiska 🙂)

pavla1984
23. lis 2011

Ahoj, jsem tu nová, padlo rozhodnutí, že se v příštím roce začneme také snažit 😉 zatím je plán spíše až koncem léta, protože právě kupujeme domeček, pak svatba a těhotnět 😝 Takže pokud si mě tu necháte, ráda s Vámi budu plánovat a těšit se.

lollia
23. lis 2011

@biscuit Ahoj, jsi už přidaná, přijď k nám do soukromé skupiny se stejným názvem 🙂

amj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zlatickon
9. led 2012

ahojte holky mužu také?my se snažíme už dlouho asi 8 měsícu.Jednou jsem samovolně potrtila ale nevzdaváme se.nevíte někdo jaka ma být bazalní teplota při ovulaci?Má stoupnout nebo klesnout?Koukala jsem na stránky ohledně bazálky ale tam každý píše něco jiného tak jsem z toho zmatená,poradíte mi?ja měla teplotu předevčírem 36.7 a začal mi ten hlen co podporuje spermie a včera jsem měla 37.0,hlen byl pořád a hrozně mě bolelo na pravé straně jako by vaječník.Tak jsme se milaskovali a dnes už mě nic nebolí,jen trochu v kříži.A vubec netuším tedy kdy to ovu bylo,jsem dnes12den ciklu.

lemuritto
10. led 2012

Ahoj holky, vzaly byste mne mezi sebe? Též na rpckovi chceme zapracovat 😀 Díky a těším se!

zlatickon
11. led 2012

ahojky holky,tak teplota se držela na 37.0 a dneska klesla na 36.8vubec netuším co to znamena,vždycky jsem měla teplotu 37.0,37.1,a tak se držela až do menzesu.Břísko mě bolí jako na menzes ale ten mám mít až za 15dní.poradíte mi někdo?děkuji

radulka4
11. led 2012

Ahojky, taky se přidávám. Snažíme se od prosince a napoprvé to nevyšlo, tak snad se brzy dočkáme. Jednoho prcka už doma máme, tak snad druhé dorazí brzy. Bohužel mám dlouhé cykly, tak to bez měření BT nejde. Jinak bych nevěděla, kdy ovulka vůbec dorazí. Holky, jak brzy před ovulkou se snažíte ? A jak často ?

mufici
11. led 2012

Ahojte, také se k vám ráda přidám.Doma už máme jednu raubířku a chtěli bychom druhého do party. Nedělám si iluze, že by se to hned povedlo, ale je fajn se s někým o to čekání a naděje podělit 🙂

imzadi
11. led 2012

i ja se pridam,uz se taky snazime o druhe ditko a zatim nic...vcera jsem zacala pit caj z kontryhele a pouzivam ovu testy...
@radulka4 me kdy test ukaze ze bude ovulace,tak ten den se na manzela vrham...a vetsinou cca dva dny pred tim a dva dny potom...zbytek mesice nic,nejak nam to ten prcek co uz mame komplikuje🙂

jinak vidim,ze je tu dost snazilek o druheho potomka...ja doufala ze se to podari hned a ono prd😝

mufici
11. led 2012

A co ten čaj má dělat? To neznám...

lennyqq
11. led 2012

Ahoj holky,muzu se taky pridat..s manzilkem se chceme taky zacit snazit o mimco.Rada bych si o tomhle krasnym obdobi s nekym popovidala🙂

radulka4
11. led 2012

@imzadi Ani mi nemluv, ta doba je strašně dlouhá, když si to tak vezmu, tak závidím holčinám s kratším cyklem. Mají přeci jen víc možností na zkoušení. Já mám jen 10 cyklů ročně Zase pro změnu mám dobrou doktorku, teď jsem tam byla na kontrole a říkala jsem jí, že se snažíme a měla jsem těsně před MS. Tak jsme nevěděli, jestli se to z prosince podařilo nebo ne. Tak udělala UTZ, vzala krev na HCG. Druhý den jsem si měla volat o výsledky, ale ani jsem nemusela, dostala jsem to. No a po telefonu mi navrhla, že jestli s tím pospícháme, že udělá klidně hned imunologii, spermiogram atd. a to jsme se snažili 1 měsíc. Tak jsem jí zatím utla, že počkáme tak 4–5 měsíců, jestli to neklapne a pak se uvidí. Zatím tedy mám přijít 18.den cyklu na UTZ na kontrolu folikulů a že to podpoří Utrogestanem, protože jsem měla sliznici jen 8mm – tedy na hraně.

imzadi
11. led 2012

@mufici je na upravu cyklu a zlepsuje ovulaci
@radulka4 ju,tak to je supr doktorka,to zavidim...no my si musime pohnout,mam jen dvoulety rodicak😝

xyz123xyz
21. únor 2012

Ahoj, chci se zeptat, zda se někdo setkal s něčím podobným???? Místo ms už 7 dní špiním (malinko), včera i dnes jsem zkusila těh. test a jsou pozitivní. Sice je čárka je slabá, ale je tam, na první pohled jasně viditelná. Setkal se s tím někdo???

majjka24
21. únor 2012

@xyz123xyz bud v klidu, je to normální, mimísek se zavrtává hlouběji a někdy u toho někdo špiní, neměla by to být klasická červená krev, pokud růžová nebo hnědá je to ok 😉 Tak držím palečky a přeju krásné těhulkování 🙂

xyz123xyz
21. únor 2012

@majjka24 jj je to hnědé a hlavně jen maličko 🙂 ani to nemám na kalhotkách 🙂 uf 🙂 já sem přesvědčená, že to bude dobrý 🙂 tak určitě bude 🙂 děkuju

majjka24
21. únor 2012

@xyz123xyz tak to je super, tak ještě jednou moc gratuluju 😉 🙂

zamilovany
21. únor 2012

ahoj tak mi s pritelem jsme se tak nejak nezacaly snazit.nejak to asi prislo samo i prez HA ale jeste vse neni jisty test naam nic nechce ukazat ale veskere priznaky jsou na miste ☹ proto jsme vzdy smutna kdyz na teste je stale / proto se tak nejk snazime dal proste az to prijde tak to prijde takze jsme pak zvedav kdy zjistim den kdy jsme otehotnela.jelikoz musim uznat pritel se snazi pilne kazdy den 😀

zamilovany
21. únor 2012

@xyz123xyz to me testy stale ukazuji ze ne ale ms nidke jen spineni slabe tak cca 2 dny.jinak nevolnost bolesti unava nechut atd je na miste ja jsme mela myt ms do 9.2 cca tak 5 dni nic vcera test a nic ☹

xyz123xyz
21. únor 2012

@zamilovany Já vždycky den dva před ms špinila a v pondělí to bylo už 6 dní, ms nikde, břicho bolí (ale dva dny už jinak než u ms), obličej mám jak puberťačka a dneska mi bylo aj šoufl...včera jsem si udělala test, říkala jsem si, že to není možný, abych měla ms takhle slaboučkou no a druhá čárka tam, je sice slabá, ale na první pohled viditelná...ale u každého to je uplně jinak...tak se neboj a přeju hodně štěstí 🙂

xyz123xyz
21. únor 2012

@majjka24 děkuju, kéž by bylo k čemu 🙂 už to chci vědět a jak na potvoru dneska moje gyn.dr neordinuje🙂 tak snad zítra🙂 ale stejně to bude trvat 🙂 nevíte, jak dlouho trvá rozbor krve? myslim si, že jsem v uplným začátku, takže na ultrazvuku ještě nic vidět nebude...

zamilovany
21. únor 2012

@xyz123xyz dekuji tak snad taky brzo zjistime ze tam mimi je.take mam jiny bolesti takove narazove jakoby krece a pak zase nic.pritom i pritel rika ze musim byt v tom ze tohle neni normalni ale me je soufl cely den.ja pri prvnim tehu nemela zadne problemy jen paleni zahy a to vse takze jsem byla zaskocena a jediny co me napadlo tak ze musim byt v tom

majjka24
21. únor 2012

@xyz123xyz výsledky bývají týž den, a někdo spíš ten další, 🙂 Kolik jsi DPO? nan UTZ to bývá vidět, až tak 5 tt někdy až 6tt to už i bývá srdíčko a někdy až od 7 tt 😉

xyz123xyz
21. únor 2012

@majjka24 Tak to je fajn🙂 no já vůbec nevím kolik jsem, páč ovu jsem měla nejspíš kolem 2.-5.února, tak nevím jak se to chytlo...a první test jsem si udělala 20.2. a čárka je fakt pěkně vidět, i manžel jí vidí,ale zdaleka neni tak silná jak ta kontrolní🙂 🙂
a ty týdny se počítají od prvního dne poslední mrchy? i to srdíčko se počítá od poslední mrchy nebo 7 týdnu po oplodnění?

majjka24
21. únor 2012

@xyz123xyz ty týdny se počítají od prvního dne poslední ms 😉 i to srdíčko.
http://www.naseporodnice.cz/vypocet-terminu-por... bys měla zjistit v kterém tt jsi a je lepší testit obden, to je pak krásně vidět zda druhá čárka sílí a vyzkoušet jiný těhu test, laždý znázorňuje jinak 😵 Já si dělala test s citlivostí 10 po 3 dnech vynechání a druhá byla slabší, obden byla o dost silnější.

xyz123xyz
21. únor 2012

@majjka24 děkuji, zatim jsem si dělala gs mamatest 10 🙂 mám tu aj nějak 25ky, tak je zkusím později🙂 myslim, že by na nich bylo vidět prd, když je teď na 10 slabá čárka 🙂

majjka24
22. únor 2012

@xyz123xyz nemáš zač a držím palečky 🙂