Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

mvkoty
29. pro 2012

tak a teď už mažu do postele protože naše píďalka je vzhůru a přišla si pro mě, že chce hají s mamikou

cabalkova
29. pro 2012

@mvkoty Mne by se jeste vic libilo miminko pojmenovat az kdyz vykoukne na svet, aby si svoje jmeno tak nejak vybralo samo, ale to u nas bohuzel nejde... leda prijet do porodnice tak pozde, ze uz by se nestialy vyplnit papiry... no a vzhedem k tomu, ze prvni porod byl pres 24 hodin, tak to asi uplne nehrozi... 🙂 Viktorie je krasne jmeno, moc se mi libi... mozna ho zaradim do seznamu oblibenych. 🙂

cabalkova
29. pro 2012

@mvkoty Tak dobrou, jeste koukame na Kralovu rec a pak jdeme taky...

mvkoty
29. pro 2012

@cabalkova malá mi tu sedí na klíně a bařtí cukroví potvůrka, jenže všechno nakouše a pak to odkládá...já dokoukala dokument Miminka a pomalu pomažu ať mi tady malá neponocuje. Dobrou noc a krásné sny 🙂

cabalkova
29. pro 2012

@mvkoty Hezky se vyspete, holky. 🙂

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 jojo bez ovulace to nejde 😉 ale tak dáváme tomu volný průběh do června a kdyžtak si zase zavoláme do centra a zažádáme o 2.IVF, ale pořád doufáme, že se stane zázrak 😀

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty ahojky a vítej 😀 ted to půjde uvidíš 😀 rok 2013 je náš 😀

mufinka26
autor
30. pro 2012

@cabalkova kokám taky sis užila než přišlo mimi ☹ Ale ted to bude určitě lepší a hlavně rok 2013 je náš a těhulkovat se bude a basta 😀

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 jinak, zjistit jestly je ovulace, tak asi nejlíp pomocí ovulačních testů, nebo holky doporučovaly i měření bazální oteploty 😉

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 Ahojky a děkuji za přivítání...já doufám, že to tento rok klapne....

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 a zkoušela jsi clost na ovulku??? Já jsem měla na úpravu cyklu kontryhelový čaj a na ovulku clost a srovnalo se to během měsíce a od té doby jedu přesně po 28dnech a ovulku 14dc

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty já už clostík brát nemůžu, brala sem ho přes půl roku, stejně nepomohl, ale ted začnu pít kontryhelový čajík tak uvidíme, jinak ted po porodu už mám druhou mrchu zasebou a musím říct, že po deseti letech mám bez hormonů a léků pravidelný cyklus 😀 😀 huráá, takže o to víc věříme, že se zadaří 😀

lenys1986
30. pro 2012

@mufinka26 moje mestruace je totiž velmi velmi nepravidelná....prakticky skoro žádná ...tak mě to teď asi začne zajímat proč,kde je chyba 😢

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 tak to je super že koneně bez hormonů tělo funguje jak má...tak schutí do toho a snad se zadaří přirozeně a hlavně brzo

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 já sem nemenstruovala taky, ale vůbec, než sem měla Jarouška, určitě pokud plánujete miminko tak at ti dr. udělá krevní testy, hormonální profil atd... at si tě objedná i během cyklu, aby ultrazvukem zjistila, zda to dozrává vajíčko, roste sliznice 😉

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty v to doufáme 😀 akorád teda zase vymýšlet jména 🙂 já bych pár favoritů měla 😀

lenys1986
30. pro 2012

@mufinka26 děkuju. prášky jsem brala od 15, vždycky když jsem je vynechala,tak jsem to bez HA nikdy nedostala. Od prosince je neberu, s tím, že už nechci, miminku necháváme volný průběh,tak jsem zvědavá, jestli to vůbec v lednu dostanu, či jestli se zadařilo 🙂 Pamatuju se, že první mesntruaci jsem měla ve 12 a do těch patnácti let jsem to měla tak jednou za 5 měsíců, než jsem začala brát HA. Tak jsem ráda, že tys otěhotněla aj když si také měla problém s menstruací...že to není vyloučeno 🙂

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 já sem to poprvé dostala v 14 letech a v 16 sem přirozeně otěhotněla poprvé, mám krásnou holku 😉 jenže pak nastaly problémy, nedostávala sem menstruaci a těhotenství se nedařilo, brala sem hory léků, anic ☹ po sedmi letech se stal zázrak a na těhu testu //, bohužel zamlklé těhu v 10tt ☹ na nic sme nečekaly a z mužem sme navštívyly centrum asistované reprodukce. Okamžitě udělaly testy a zjistily, že nemá ovulaci ☹ takže žádost on IVf a šlo se do boje, naštěstí nám odebraly dost zralích vajíček a oplodnilo se nám nakonec 11 vajíček s toho 7 jich přežilo delší kultivaci, Jaroušek se nám podařil na čtvrtý pokus, kdy už ani doktorka tomu nedávala šanci a už sme plánovaly, že udělají laparoskopii. 😀 Ve finále mi u porodu přišly na příčinu, proč sem nemohla otěhotnět, měla sem šílený srůsty v pánvy po prvním císařským řezu, který mi ještě udělaly špatně. Nakonec mi to tam pan doktor opravyl a ted rávě doufáme, že se zadaří přirozeně 😀

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 ty srůsty byla jedna z příčin, špatně mi fungovaly i hormony, proto nedocházelo k ovulaci

lenys1986
30. pro 2012

@mufinka26 týý jo, sis prožíla...ale hlavně,že to dobře dopadlo.

mufinka26
autor
30. pro 2012

@lenys1986 to víš, pro prcka vydržím cokoliv 😀

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 jmena určitě vybereš krásná, to je to nejmenší beruško, hlavně aby vyšlo to těhotenství 🙂

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty to jo, já se radši soustředím na něco jinýho, aby to miminko přišlo co možná nejdřív 😀 já se tak těším, až zase budu těhotná 😀 akorád teda, to bude třetí císař, ale sem rozhodlá, si dělohu nechat, kdyby mě pak třeba časem chytla choutka na čtvrtý 😀

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 no já budu mít druhý císař a třetí dítko a řeším jestli když už budu otevřená podvázat nebo nepodvázat....protože je to už definitivní a pak se s tím už nic neudělá a co kdyby náhodou přišlka chuť ještě na jednoho prcka ☹ no nevím, ale antiko zobat potom nechci to mi nedělá dobře a tělísko taky nechci ☹

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty hele mě bylo řečeno, že pokud je jizva ok dá se dělat i víc císařů 😉 a já vím, že třeba pak za dalších 6 let budu mít zase touhu na čtvrtýho prcka 😀 sem magor já vím 😀

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 no mě dr řekl, že doporučují max tři pak je prý riziko prasknutí dělohy...no ale kdo ví kde bude medicina za 6let 😀 ikdyž já se zařekla že po 30 rodit nebudu....ale jak to tak vidím tak to budu muset posunout.

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty hele, když si to vezmeš tak to riziko je prý stejně veliký, jako těhotenství po jednom císaři, jedna maminka tady s koníka, mi to psala. A když si vezmneš tak v Americe je to běžný a nejen v Americe 🙂 no já sem si vytyčila 35 let, ale to určitě stihnu 😀 možná do toho věku i to čtvrtý dítko 😀

mvkoty
30. pro 2012

@mufinka26 no já jsem řekla 30 na dvě děti což jsem stihla ale jak to tak vidím tak to taky špupnu ikdyž těch 35 už mi přijde dost. Moje mami má třetí dítě ve 32letech a teď jí brácha dává taky docela zabrat a to je mu 17 no ale uvidíme no.

mufinka26
autor
30. pro 2012

@mvkoty uvidíme řekl slepí 😀 my to dáme 😀 no já laškuji s myšlenkou, že si koupím ovulační testy, jelikož by ovulace měla být někdy kolem 7.1, nemáš nějaké zkušenosti s ovulačníma testama?

cabalkova
30. pro 2012

@mvkoty Jo tak to mate pekne vekove predstavy... ja mela prvni ve 37 letech a budu rada, kdyz druhe jen tak tak stihnu do 40. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru