• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
přesně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu to tady zanedbávám dámy..jsme ve fázi stěhování se do nového bytu - aktuálně malujeme a o víkendu pokládáme koberce.. Už aby to bylo za námi!:slight_smile: Pak už bude vše jen a jen pozitivní...i těhotenský test!!!:slight_smile: Tak mě napadlo, chtěla jsem se Vás zeptat, jak máte velké bydlení..kvůli miminku :slight_smile:
2. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji kočičky stačí když se usadí na mým polštáři a začnou příst.. to je takovej randál, že mně to vzbudí..
2. zář 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi no to buď v klid... my máme 2+kk, celý byt nemá ani 70m, ale obývák s kuchyní má nějakých 28m, ložnice cca 16, koupelna 9m, chodba 12..takže žádné krcálky.. ale i tak se tam přerážíme.. ale máme naději, že třeba časem uděláme půdu, máme nový krov i stropy, nahoru je i vytažené potrubí, takže by tam šla i druhá koupelnička.. jenže já chci napřed děti, protože mi není 20 a čekat na větší bydlení, to by byla malá jedináček, a to navždy..ale zas je výhoda, že od jara do podzima jsou otevřené dveře na dvůr, což je takový druhý obývák, přijímáme tam i hosty, tady na vsi se lidi běžně navštěvujou v montérkách, kamarádi kolikrát s sebou berou pesany, to ani nechtěj dovnitř, že by nám to tam zmazali..pak máme ještě asi 35 arů zahradu, ale tam bydlí kachny a slepice...a maj tam výběh prasata. máme taky koně a králíky, takže my jsme stejně velkou část dne venku..
2. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi jé, tak to bude super, jednou se mímísek narodí do nového :wink:
2. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 No tak to manželovi vyřiď, že chrápou fakt festovně :grinning: Aspoň ten náš kříženech chrápal a vzhledem k tomu, že za to může hlavně ten placatý čumák, myslím, že to bude asi stejné i u těch čistokrevných.
2. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ránko všem..:slight_smile: To je pecka dočítat vás holky..:slight_smile: Ale už jsem na konci..:slight_smile: @mochenkaa no nevím řekla bych, že měl dětství takový jak málo kdo..Celý život měl velmi lehký s dotací rodičů....Takže v tom to nebude...
@mihaj teda ta paní má taky evidentně nějaký probém...Ale prď na ni a nekaž si den..:wink:
@alisi jsem pro smazání těch co jsou neaktivní...A jako máš naprosto dokonalé pejsky, jsou k upusinkování...:slight_smile: Já mám yorkšírku, no je to spíš miminko než pejsek..Naše cedulka na dveřích " Zde bydlí pes a jeho služebnictvo" sedí úplně do posledního písmenka...:grinning:

2. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka tedy, tak to máte pořádné hospodářství a neustálý kolotoč kolem zvířátek :wink:. Pro malou to musí být určitě úžasné, když nemusí nikam za zvířátky a má je všechny doma :wink:
2. zář 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz :grinning: :grinning: tak teď jsi mě dostala, "zde bydlí pes a jeho služebnictvo" :grinning: :grinning: :grinning: to prostě nemá chybu
2. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji je mi to jasny dovedeš si představit že jsme měli 7 stěnat + fena kdyz to začlo chrápat tak jsem si myslela že bude nějaká velká bouřka :grinning: tak že na noc se stěhovaly do koupelny abych mohla spat ale stejně jsem po 2 hodinách vztavala abych je venčila nebo bych rano koupelnu nepoznala a musím říct že než si pro ně dojeli novy majitelé tak uměli chodit ven a sami si zaštěkali u dveří :wink:
2. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 No tak to muselo být fakt náročný, ale asi i sranda. 7 malých buldočků, to bych se asi zbláznila. My ale nemůžeme mít ani koťátka, nic, já bych se toho asi nedokázala vzdát. :grinning:
@luciesofi Jsme v bytě 2+1, nic velkého, takže zatím úplně nevím, jak se to vyřeší. Asi holt jednou budem bez obýváku, no.
2. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji tak náročný to bylo :wink: ale aspon jsem měla trénink :grinning:
2. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak k yorkshirům já mám komplikovaný vztah, když jsme bydleli v Praze, šla po nich naše jezevčice jak slepice po flusu, on ji jeden napad a od tý doby to měli dooost blbý všichni.. takže kvůli těmto psům jsem ji musela mít na vodítku :frowning2: v současné době mně vzhledem k místu bydliště berou malá lovecká plemena... jagteriér, foxteriér, elderteriér, jezevčíci, braky, atd.. jenže to bychom nemohli mít kachny a slepice, že.. stačí , že občas někdo zapomene pořádně zarýglovat králíkárnu.. nedávno jsme přišli o chovnou samici masného hybryda..dar od táty.
2. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 Taky říkám, že zvířatka jsou takovej malej trénink na děti. Člověk je zodpovědný za nějakého tvora, který se bez něj neobejde. I když v případě dětí to samozřejmě bude podstatně náročnější, myslím, že máme dobrý základ.
2. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné dobré ráno holky, @hepeful děkuji za shrnutí :slight_smile: @kamka taky mám kocoura - a dnes jsem měla přesně takové probuzení, jak píšeš, přišel do ložnice, lehnul na polštář a začal vrnět - jak malý traktor :D takže takový malý budíček :slight_smile:
2. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazu Dobré ránko, takové buzení je nejlepší :slight_smile: . Mně jeden spal za hlavou a druhý se přišel mazlit na břicho. Byl zklamaný, když jsem mu řekla, že musíme vstávat. :grinning:
2. zář 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejspíš je to jenom babská pověra, ale co je pravdy na tom, že těhotná by měla dávat pozor na to a co možná nejvíc se vyhýbat kontaktu s kočkami? My doma kočičku nemáme (mám alergii), takže jsme tohle v těhu řešit nemuseli, ale několikrát jsem už tohle slyšela
2. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky To je věčné téma (viz. moje tchýně). Jde o možnost nákazy toxoplazmózou, kterou mimochodem můžeš chytit i se špatně dodělaného masa a to možná spíš než od kočky. Nákaza hrozí spíše od venkovních kočiček a to ještě v případě, že bys přišla do styku s jejich exkrementy (snad jsem to napsala dobře) a musely by se ti dostat do úst. Někteří lidé už v životě možná toxoplasmosu prodělali a ani o tom neví. Takže pokud se chceš být hodně opatrná, může hajzlík vynášet po dobu těhotenství manžel, ale opravdu bych se toho nebála, pokud člověk dodržuje základní hygienické návyky a dává si pozor na syrové maso.
2. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když mám otevřený čípek,to znamená že mě co nevidět nastanou plodné dny,nebo se může otevřít ikdyž ovulku mít nebudu?díky za odpověď
2. zář 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky:slight_smile:

Tak co dneska po ranu? nekdo nejakou novinku ma???
Ja jou drzte mi prosim pristi patek 9.9 v 11hodin palce jdu na prvni sono tak se hrozne tesim ale zaroven bojim aby bylo vsechno v poradku :slight_smile:

a jinak
@alisi001 mas v tabulce chybu u me:D me uz neni 22:D ale nevadi ktera zena by si stezovala na mlady vek vid? :sweat_smile:
2. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma Dobré ránko, já mám akorát takovou novinku, že mi brzy rupnou nervy a budu psychicky narušená :grinning: , jinak nic.
Palce držím, určitě bude všechno Ok, neboj :slight_smile:
2. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. :grinning:
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. :grinning:

mishule12.................50DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 45DC
luci_inka.....................44DC
ninucha.......................40DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................35DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............33DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................32DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................32DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................32DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 31C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................31DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................30DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................29DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................29 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 28DC (listovka)
kammka........................27 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 25DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 25 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................24DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................23DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................23 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 22DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................22DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 21DC
galigula .........................21DC
hopeful...........................21DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .20DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................19DC
melliss...........................18DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............17DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................16DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................16DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................15DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................14DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................12 DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................12 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................12 DC
alisi001..................... .....11DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................11DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................7DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................7DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................7DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................7DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....5DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................5 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................3 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..2DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........2 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................?? DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let
2. zář 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji
@miky holky ja mela kocku po cele tehotenstvi az do malyho 1a ctvrt roku a nic sem nechytla takze nemit zadny strach jen sme pak musely dat kocku pric maly chytil eksem atipicky no jak linala mu to nedelalo dobre a ted uz ho nema a s kockama u babicky je kolikrat cely vykend a neda jim pokoj taklze jenom takova jednorazovka..
2. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji jejda jejda jakto???:D co ti kdo hned po ranu udelal? :grinning:
2. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 dekujiii:slight_smile:
2. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma :wink: pořádek musí být :grinning:
2. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma Já se právě nebojím, jen tchýně má vždycky řeči, co budem dělat s kočkama, až budeme mít děti. Tak jí vždycky říkám, co bysme s nima měli dělat, to co doposud :wink: . Já s atopickým ekzémem bojuju celej život, doufám, že dítě to po mně nezdědí.
2. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 no to je asi fakt :sweat_smile:
@mihaji , @dilemma já jsem si myslela, že to nebude až tak horký jak to všichni říkají. A s tou toxoplamozou, po Barunčině smrti mě doktor poslal na infekční, kvůli tomu jestli nemám v těle nějakou chorobu, kterou bych chytla během našeho 7 měsíčního pobytu na onkologii a vyšlo mi právě, že mám zvýšené nějaké hodnoty té toxoplamozy, ale není to, že bych jí měla, prostě někdy v minulosti jsem jí prodělala a teď mám zvýšenou hladinu těch bakterií nebo čeho v krvi, ale prý je to v pořádku a ani žádné léky jsem nedostala
@dilemma Najdi si můj první dnešní příspěvek a pochopíš....bylo to dost dlouhé, tak to nechce znovu vypisovat. A moje "štěstí" začalo už včera ztrátou permanentky do bazénu, kterou jsem si v neděli dobila a pár dalších věcí. Snad se to nebude stupňovat. :slight_smile:
2. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek