Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
2. zář 2011

@martinan4 No tak takovej macek není čemu se divit..😀 to všichni kocouři jsou zalezlí a závidí..-D

kammka
2. zář 2011

@kcvrcekz jako jezevčice??? takhle malá?? naše je takový mrňavý hubený cosi.. páru teda má, to jo.. venku by taky sežrala kdejakou mršinu..ale granule má v misce dva i tři dny. a seřere je až když jí je začne krást kocour...
@alisi001 no my máme sedačku starou, ale třeba záclony.. ty by byly asi na hadry... ještě že je nemáme.. dneska to zrzavý pako lítalo po koupelně a lovilo mouchu..v 5 ráno... pak se pokoušel svou ségru zardousit pod postelí v ložnici.. takže letěl.no je s nima sranda, pesana je proti nim andílek.

kd23
2. zář 2011

TO BYL ZASE VÝPADEK!!! 😒 😒 😒

kcvrcekz
2. zář 2011

@kd23 No to jo a pěkně dlouho.... 😖

mochenkaa
2. zář 2011

ano, je to Mainská mývalí. má cca 9kg ale je samá kost - snad ještě přibere. Není to dravec a lovec už vůbec ne (když se u nás loví hmyz tak to vypadá tak, že M drží kocoura za zadek,ten má svěšené packy a jen otvírá pusu jak ho M směruje na hmyzáka 😀 snad je to pochopitelné). Sežere toho hodně, 10 kg sucharů máme na cca 6 týdnů ve 3 kočkách. Co se týče mazlení koček, pokud chceš mazlivou kočku pořiď si Mainku, jsou veelmi mazlivé a veelmi ukecané 🙂 Taky bych měla strach ho pustit jen tak volně ven, ale větší strach bych měla z toho, že si ho někdo vezme domů - je ochotný odejít s každým kdo ho mazlí a obdivuje jak je krásný 😎

mochenkaa
2. zář 2011

@kammka kaše kočky si záclon všímají jen když chtějí vzbudit pozornost tak se za ni chytnou, ale nevytahnou oka. Lovit hmyz v 5 ráno v koupelně je OK, Medík (Medvídek Pooh) má tendence vstávat kolem 3 a roztahovat závěsy že už je vzhůru tak ať vstáváme taky 😠
jo a jak tu dáváte fotky těch pidi pejsků, naše kočky jsou přesvědčené, že to patří do stejné kategorie jako ptáci a číhají na ně z okna. Když jsem se jim snažila vysvětlit že je to pes, tak na mě Medvěd hodil pohled jak na ... že přece pozná psa (má kámošku většího bišonka a větší)

mihaji
2. zář 2011

@dilemma Doufejme, té bych to fakt přála. Tohle je moc.
@blazu Mám dvě britky (kluka a holku) a jednoho kocourka z útulku.

kd23
2. zář 2011

Teda já jsem tu snad jediná, co nemá zvířátko ☹ Závidím vám, aspoň se máte s kým pomazlit, když je vám smutno... 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 to je fakt že je to super, ale taky je to dost starostí 😉 Zase to ber tak, že nebudeš muset dělit pozornost mezi dítě a zvíře 🙂

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Váš kocourek je úžasný. Je to maiňák?

ili08
2. zář 2011

No holky,já z toho koníka začínám docela šílet!Takhle dlouho jsem se snad ještě nepřihlašovala!

@mihaji tak já raději 20 vstanu když to spustí alarm a bude to planý poplach než jednou nevstát..a je to opravdu o tom úmrtí kojenců,nejde o to jestli je mimi zdravé,tohle může potkat úplně každého 😒

@mochenkaa tak co sem ještě přidat fotku té další vytoužené kočičky? 🙂

alisi001
2. zář 2011

holky dostala jsem povel jít si lehnout a spát abych byla večer ok jdem na oslavu tak toho moc nenakecejte at pak stíhám 😀 tipuji to tak na 2 hodky v posteli a pak zase u pc

mochenkaa
2. zář 2011

@mihaji jo, maiňák. Můj sen už od 10 let, ale maminka mi tak drahou kočku nekoupila tak sem si ji pořídila až do vlastního, ale je fakt že Pů je přítelův miláček, ještě máme doma Půovu maminku, ale ta je malinká, má zhruba 6,5 kg 😀 ale kápo celého bytu je nejmenší 3 kilový mourek z útulku (holčička)

@ili08 to už by si o mě všichni mysleli že jsem se uplně pomátla a že mám Napoleonský komplex 😀

alisi001
2. zář 2011

přidám vám ještě foto z ulovkama dcera od segry ten starší je taky od segry toho nejstaršího nemám na fotce aten malej je od manželovi ségry jinak ten co ho drží je moje drahá polovička 😀

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Tak už jsem se k tomu dobrala 😀 . Je to teda opravdu kousek. 🙂 Je nádhernej.
Naše kočičky mají kolem 5-ti kg a všem se zdají obrovské, tak nevím, co by říkali o maiňákovi 😀.

alisi001
2. zář 2011

holky taky vám to tak vypadává 😠 nebo je to jen u mě

kd23
2. zář 2011

@alisi001 To je macek !!! Dobrý úlovky 🙂 Tak krásnou dobrou noc... teda krásné 2 hodinky 🙂 Závidím. Taky bych si šla lehnout 🙂

mihaji
2. zář 2011

@ili08 Já to nemyslela ani tak kvůli tomu vstávání, jako že ty maminky pak psaly, že se vždycky vyděsily k smrti. Ale jak říkám, třeba ještě změním názor. Jen zase nechci pořizovat spoustu "zbytečností" - ty zbytečnosti opravdu v uvozovkách. Je fakt, že jsem strašnej strašpytel, co se týká mých blízkých, takže je možné, že názor pak opravdu přehodnotím a budu chtít mít co největší pocit bezpečí pro miminko.

kd23
2. zář 2011

@alisi001 Vypadávalo celé dopoledne. Snad už nebude. :-/

alisi001
2. zář 2011

@kd23 no mě to vypadává i ted 😠

dilemma
2. zář 2011

@kd23 ja uz take nemam zadny zviratko krom pritele 😅 😀 😀 😀

ili08
2. zář 2011

Já chtěla taky kočku ale byla mi zakázána a mým velkým snem bylo pořídit Sendymu ještě jednoho stejného kamaráda ale taky bohužel,manža má víc rozumu než já(naštěstí jinak by to za chvilku u nás vypadalo jak v útulku..).
Taky přidám jednu fotku kterou jsem včera vyfotila,máme balonkového maniaka takže pro balonek cokoliv 🙂

tynka89
2. zář 2011

@ili08 😀 😀 to je uzasna fotka 😀

ili08
2. zář 2011

@mihaji jj v pohodě 🙂 já spíš reagovala na to jak jsi psala:"Co se týká monitoru dechu, nevím, co mě postihne případně během těhotenství, ale jinak bych asi kupovala v případě, že by doktor doporučil. V případě nějakých možných problémů. Pokud bude miminko zdravé a v pohodě, tak asi ne." Tak že to může postihnout i zdravé děti.Ségra nic takového neměla a v pohodě,já jsem v tomhle ale děsná takže pro mě je to věc asi číslo jedna..

Holky je to neuvěřitelné a ale my zítra máme 1 výročí od svatby 🙂 Jak je možné že to tak rychle letí???

@tynka89 díky 🙂 on je tak trochu blázen...

mochenkaa
2. zář 2011

@mihaji je fakt, že trénuju na děti (ta váha je znát)
@alisi001 a to jsou fotky dětí nebo ryb? 😀
@ili08 to je trdlo 😀

taky mi to furt vypadává

našla jsem nějaké fotky když byl Pů malý (narodil se u nás tak to máme komplet i se sourozenci) ta podobně velká jako koťata je Abigail (ta naše nejmenší) a ta velká světlá je jejich maminka Babu

tynka89
2. zář 2011

NE ne ne ☹ ☹ !!! MS je tu ☹ achjo....takze 1DC ☹

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 to je mi moc líto. Ale září už je jasné 😉

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Achjo ☹ To mě moc mrzí ☹ 😢 😢 😢

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa No snad....pritel ted vlastne prijede v pondeli a bude mesic doma,takze dooooufam ☹....snazenicko s nim je taky trochu slozitejsi,kdyz jezdi na lodi a mesic je doma a mesic v praci ☹