Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

lucik1986
2. zář 2011

@kd23 no Michal (manžel) to nějak taky nevyhledává, ale nevadí mu to 🙂 ale já jsme nepříčetná 🙂)

kd23
2. zář 2011

@mochenkaa Já málem umřela smíchy... to mi nedělej !!! Král Jelimán - třepe s ní ve smyslu "já tak rád trsám"
Se tady směju do monitoru 😀

kd23
2. zář 2011

Holky, já mizím na grilování a podívat se na jedno miminko... ☹ Snad se nakazím. 🙂 Zítra další kámoška a další miminko... to už teda aspoň chodí 🙂 Jinak jsem sama doma, tak se na vás večer juknu 🙂 Zatím papa a těším se! Jinak všem krásný víkend, kdo se tu ukáže až v pondělí 🙂 Páááááááá

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 víš co myslím, ne? 😀 včera vypadala že ho za to trsám poblije 😀 my jí od začátku říkáme lemur kvůli ocasu, ale teď fakt čím dál víc přomíná jeho výsost krále Jelimána.
a mají vaše zvířata rády pohádky? Pů miluje Garfielda, nekecám vyudží se dívat na celý film, takže když moc zlobí že se nudí tak mu pustíme pohádku a je klid 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 M by na mě naopak spal nalepený furt 😝 a chrápal mi do ucha 😠

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa 🙂 no jo no 🙂 jinak co se týče těch pohádek ty nás mazánek neřeší ale jak dávají zprávy s Borhyovou čumí na ní jak v tranzu 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 se zamiloval 😀 Já si myslím, že Půovi přopomíná Garfield bráchu - taky zrzka.

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa to je možné 🙂) ty zvířátka jsou občas vážně legrační 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@lucik1986 jsou, ale o psovi zamilovaném do moderátorky slyším poprvé 😀

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa 🙂)) no jo no my musíme mít něco extra 🙂))

baibies
autor
2. zář 2011

@mihaji
@alisi001

Holky fandím Vám za to měření teplot.. já teda pojedu na ovulku jen podle kalendáře..ted už máme od Mudr povoleno... tak uvidíme, ale moje dvě kamarádky teď potratili jedna ve 2 měsíci a duhá asi ve 4 týdnu...
Je to hrozný, dneska zázrak to udržet v sobě.. Tak snad budeme mít více štěstí.. Vážně je to totiž zázrak!!!

Držím palečky...Až mrcha odejde, tak to tu budu hltat denně, ale teď vážně nedočítám.. jsem ráda že jsem doma.. a dodělám si resty za celý týden...
mějte hezký páteční večer a celý "slunečný" víkend !! 😎
@hopeful

mochenkaa
2. zář 2011

@baibies hlavní je, že už můžete 🙂

@lucik1986 ber to tak, máme vyjímečného psa 😀

lucik1986
2. zář 2011

@mochenkaa nooo 🙂))

ili08
2. zář 2011

@lucik1986 krásný maďar 🙂 kamarádky sen..Mě dneska Senďy zdrhnul za dvěma háravkama výmara,je to za trest ten pes,příště jedině fenku 🙂

Jinak já se holky taky loučím,jdu balit a zítra směr Šumava..tak mě neberte za neaktivní ale do čvrtka nebudu mít přístup k PC.Tak toho moc nenakecejte ať celý čvrtek nedočítám MK.
Mějte se a ahóóój

mochenkaa
2. zář 2011

@ili08 užijte si Šumavu a 1. výročí svatby 🙂

pejullka
2. zář 2011

@alisi001 a já 16 DC a Petra 26🙂

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Mají neustále přístup ke granulkám a samozřejmě vodě - mají i fontánku. Ale 2x denně dostávají ještě konzervu nebo maso a na to se těší, takže mě ráno budí. Babu je mi moc líto, já jsem úplně nepříčetná, když někdo ubližuje zvířatům ☹. Hlavně že teď se má už dobře. Metoušek si jako malej užil taky svoje, byl moc bitej a do útulku přišel celej dobitej, musel být celej sešívanej.
@kd23 Já taky nevstávám bůhví jak ráda, ale zase se radši přinutím ráno vstát, než pak sedět v práci třeba do šesti, do sedmi. Cestou se pomalu probouzím 😀

mihaji
2. zář 2011

@kd23 Mně se původně na ty Muže v naději do kina moc nechtělo, ale pokud bude příležitost, asi bych nakonec zašla.
Kočičky se jmenujou Metoděj - říkáme mu Metloušek, Barbucha a Rarášek. Ten černobílý je kocourek Metloušek, rezavá kočička Barbuška a červený bikolor je Rarášek.

mochenkaa
2. zář 2011

@mihaji já bych lidi co ubližujou zvířatům střílela 😠 U Babu je to ještě složitější v tom, že je papírovka a byla prodána jako standartní kotě do chovu, jenže ta ženská co si ji koupila jí udělala tamto, naštěstí ji původní chovatelka u které se narodila zachránila a vypiplala (na www.bymyside.info v sekci novinky a když pojedeš zespodu tak zápis ze dne 26/2 2007 Dorotka), v mobilu mám jednu její fotku tak posílám jak vypadá teď. Abi je taky útulková jak váš, ta teda nebyla sešívaná, ale pohladili jsme si ji nejdřív po 14 dnech a M si ji mohl vzít do ruky snad po 2 letech, cizí muži si ji nepohladí do teď - musel jí ublížit nějaký chlap.
Metyho je mi moc líto, naštěstí už je u vás 😉 a tak to má být 🙂

blazu
2. zář 2011

@mochenkaa doma máme - naši - taky kočku z útulku a první týden se šíleně bála, byla pořád zalezená pod postelí, tak jsme si vždy za ní přišli lehnout k posteli a vylákavali ji ven..pak si zvykla, ale když udělal člověk trochu prudčí pohyb nebo jen zvýšil hlas, tak se bála a utíkala pryč..Teď už je u našich asi 4 roky, nebojí se, je z ní veliký mazel,ale v momentě když někdo zazvoní a přijde někdo cizí, tak se schová a nevylézá. V útulku nám řekli, že ji dalai původní majitelé pryč proto, že byla nějaká alergie, ale to se mi moc nechtlěo věřit, když byla tak plachá....

blazu
2. zář 2011

tak tohle je náš miláček - když měl asi 3 měsíce - rád čte :D

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Víš co? Já bych jim udělala to samé, co oni dělají těm zvířátkům, protože to zastřelení by v takových případech byla ještě milost. Ubližování zvířatům a dětem je něco, co mě dokáže dohnat úplně k nepříčetnosti. Snažím se pomáhat, co to jde a co si můžu dovolit aspoň některým útulkům. Tenhle rok jsme zorganizovali i takovou malou sbírku mezi kamarády pro jeden útulek, tak z toho jsem měla hroznou radost, že jsme mohli aspoň malounko pomoct, i když je to v celkovém měřítku jako nic, tak aspoň něco.
Je to strašné, co se Dorotce stalo ☹ , vypadala chudinka strašně. Teď je to ale krasavice a vypadá opravdu spokojeně. Moc ráda zase slyším jeden příběh, který dopadl dobře.

mochenkaa
2. zář 2011

@blazu ňuňu 😵 vám řekli, že kočíka dali majitéle pryč kvůli alergii a přitom se tak bál? Mazec... Abi taky před zvonkem utíká jak zběsilá. Nám o ní v útulku nic neřekli, měla svrab a zápal plic tak jsme si ze začátku taky dost užili, resp. doteď má šelest na plicích...
@mihaji to je super, že takto pomáháte útulkům. My máme super zkušenost s útulkem v Hodoníně S.O.S. kočky, ségraz tama má svoje 2 a super. Jo Babucha je naše princezna, a spokojen á je někdy až moc - ráda se nosí tak trénuju na děti, jednou rukou kočku v náručí a druhou pracuju 😀
jo a ten kocour na hlavní stránce chovné stanice je Půův tatínek

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@mochenkaa : já jsem žila od narození v malém městečku v domku s velkou zahradou a lesem za barákem, takže skoro jak na vesnici, rok v centru ostravy mně přesvědčil že na to žít ve větším městě prostě nemám, takže jsme utekli do zapadákova kde sme šťastní 🙂 ... tak strach z koní nemám ale spíš respekt,ale hlavně z cizích, mojim miláčkům na 1000% věřím , ale tež to nebylo ze dne na den 🙂

@mihaji : uplně suprové, ta černobílá je úplně kouzelná jak má flek přes oko 🙂 ... My máme dvě kočičky, jedna je celá černá a je to taková ta typická kočka co všude prolízá, šplá po stromech po střeše, loví hlodavce a když nemá náladu tak ji člověk 2 dny nevidí ... a druhá je můj malá závisláček - odrostlé kotě britské kočky , ta bez nás nevydrží ani chvili, a když odejdem tak vydrží kňamčet celé hodiny 🙂

@lucik1986: tak to je fakt krasavec 🙂 dříve jsem tohle plemeno chtěla ale dost lidí mně zrazovalo že jsou to útěkáři 🙂

@ili08 : užij si Šumavu a at vyjde počasíčko 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@ange_de_la_morte tak svým koním bych taky věřila, jen se bojím té jejich pusy, že by mě mohli kousnout 😀 Hlavní je, že jste tak šťatní oba a vyhovuje vám to 🙂

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@mochenkaa: to je dobré 🙂 to já ty jejich puseny miluju - když se začniu tulit 🙂 .... spíš mám respekt z kopyt 🙂 ... ale jo jsme s manželem šťastní 🙂 neměnila bych i když je to někdy finančně a časově dost krušné

mochenkaa
2. zář 2011

@ange_de_la_morte tomu věřím. Já se snad nikdy ke kopytům nedostala tak blízko, byla jsem jen přes ohradu 🙂 a teda jako dítě jsem se vezla na poníkovi.

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa S.O.S. Hodonín taky znám, zrovna jsem si od nich teď objednávala ty nové kalendáře. Jeden jako dárek a jeden pro nás, je to super nápad, doufám, že to děvčatům vydělá hodně penízků pro kočičky. Bývají často i na umisťovacích výstavách, kam chodím. Chystám se zrovna zase v říjnu. Vždycky plením ten jejich charitativní obchůdek 🙂
My dělali tentokrát sbírku pro Kočičí naději, mají totiž depozitum v Praze, kde jsem se slečnou zrovna domluvila na předání věcí, které jsme dali dohromady a taky mají depozitum v Novém Městě odkud pocházím. Taky dělají pro kočičky co můžou.
@ange_de_la_morte Děkujeme za pochvalu. Naši jsou závisláci všichni tři. Minulý rok se mi kočička na víc jak měsíc ztratila a to bylo peklo ☹. Jsem strašně šťastná, že je zase s námi a nechtěla bych už nikdy něco takového zažít.

mochenkaa
2. zář 2011

@mihaji asi bych umřela hrůzou kdyby některý z nich utekl ☹ ještě že se vrátila 🙂 my jsme byli s Hodonínem moc spokojení

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Však já si taky skoro už myslela, že to bude můj konec strašně jsem se trápila a pořád ji hledala. Naštěstí to dobře dopadlo, to jsem byla naopak nejšťastnější na světě.