• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
Ahojky, mohu se k vám přidat? :slight_smile: V červnu jsem ukončila studium, získala novou práci, 19. 8. vysadila HA, 26. 8. skončila Ms a od po se snažíme o těhu :slight_smile: Necháváme tomu volný průběh, ale zároveň se těšíme..budu ráda, když budu moci s vámi vše prožívat :grinning:
4. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky nedivím se že máte oba strach, je to hrozné co se vám stalo, ale Barunka už si ohlídá aby se to neopakovalo :wink: Tak tu soupravičku vytáhni v době ovu a dělej, že je to jen tak a ne v tu vhodnou dobu :grinning: Já říct doma "Miláčku já mám plodné dny pojď na to" tak mimčo nebudu mít nikdy, bo by to byl asi konec chutě :grinning:
4. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markitka Ahoj, koukám, že jsme na tom úplně stejně :slight_smile: já už sice školu mám hotovou, ale ted jsem se přihlásila dál, zároveň jsem od září v nové práci, a taky se snažíme o mimčo. Necháváme tomu volný průběh, ale už bych teda byla ráda, kdyby se to povedlo co nejdřív :slight_smile: děláš něco navíc (vitamíny, měření teploty atd)? Já se v tom právě moc nevyznám, takže zatím nic akčního nepodnikám :wink:
4. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Finlay, taky zatím nic nepodnikám, jsem na tom stejně jako ty :slight_smile: škola hotová, práce je taky, takže se můžeme snažit..
4. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No tak to jsem fakt zvědavá, co se z toho vyklube.
4. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím, že žiju.. v pátek jsem špinila, ale jen lehce. test už doma mám, tak když se mrcha nedostaví do středy, testnu.. ale spíš si myslím, že se dostaví...
4. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a vítám nově příchozí..Tento týden moc nestíhám kvůli práci, naše firma se prodala, takže je toho hodně a v pracovní době nemám na koníka čas..:frowning2: Snad vás dneska večer stihnu dočíst..Mějte se fajn!!! :wink:
4. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay Ale asi podniknu prozatím to, že si koupím kyselinu listovou :slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ovu sa blíži :slight_smile: Ja som asi inak jedna z mála tých, ktoré to manželovi povedia, aj tú vysmiatu tváričku som mu ukázala :slight_smile: Teším sa na poobedie :slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinan4 držím palčeky a zajtra pridaj foto ... tíško gratulujem (a trochu aj závidím)
4. zář 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky len píšem, že myslím na teba ... nech všetko dopadne, ako má. ja tomu verím. aj keď sa osobne nepoznáme, myslím na teba!
4. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka hezky si to hvězdičkování užejte :slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schindleris ahoj vitam te tady a doufam ze se zadari nez se nadejes:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markitka ahoj vitam te mezi nami a doufam ze tak vsechno jak slo hladce to co si absolvovala tak hladce pujde i snazenicko o miminko budu drzet palce aby se zadarilo bleskurychle:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ahoj no doufam ze nic nedorazi a ty se prijdes za nami ve stredu pochavlit s tim co bude nebo nebude:slight_smile: drzim palce:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni84 no ja doufam spise ze na snazeni budes mit vice casu jak na nas nam muzes vse jen postupne hlasit myslime na tebe asi se konecne zadarilo:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka ja douzfam ze snazenicko probehne ve stilu ze se hned zadariii:slight_smile: budu drzet pesti:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 no zeno co s tebou??:( spatne je uz treti den nebo i vice ne???:slight_smile: jejda ze by se koecen zadarilo???:slight_smile: no to bych byla stestim bez sebe:slight_smile: tak se opatruj vice odpocivej:slight_smile: a hlavne dej vedet jak to s tebou vypada budu drzet palce i na nahou:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja tady nejsme hodinu a pul a vsem pisu ze drzim pesti?:D no nehrabe mi z toho tehuleni uz??:D no myslim ze ne ale preji vsem takovy fajn unaveny porad pocit uz aby ste byly vsechny V TOM!!! :sweat_smile:
4. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markitka Ahojky, vítej do party. Tys měla svatbu v Novém Městě, viď? :slight_smile:
4. zář 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a krásný den všem! :slight_smile: Jen pro zajímavost sem dám fotku (omluvte kvalitu) s TT, jak mi mizel pregnyl z těla..
4. zář 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma díky hned rano dám vědět :grinning: ale nic si od toho neslibuju :unamused:
4. zář 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares ahoj graf mi to neukáže a když si najedu na tvuj profil na womenzone tak mi to ukazuje jen graf 22.7.2011 - 17.8.2011 jinej graf tam nemaš :unamused:
4. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares skus ho vložit ještě jednou ale prvně se přihlaš na Womenzone :wink:
4. zář 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne a co ty čárky :confused:
4. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 nevím už, co s tím mám dělat. Zkoušela jsem už všechno, ale graf mi to neukazuje, ani když zkopíruju URL adresu, tak mi to ukazuje jen ten graf z předešlého měsíce. Nevíš, co s tím? Díky. M.
4. zář 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím ho vložit takto, snad něco uvidíte. M.
4. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares ovu byla :grinning: je vyznačená tím zelenkavým proužkem 31.8 :wink:
4. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne já tomu sice nerozumím, ale po pregnylu by snad čárka jen slábla jak ti slábne hradila hormonů z prášků, ne? Takže to že znovu sílí vypaadá superně :slight_smile: kdy si máš podle doktora dělat test?
@stares dkyž ti to vyznačilo tu tmavě zelenou tak asi jo
4. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek