Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
6. zář 2011

@miky jj na bereme se, je jich tam jen pár co nám zatím fotografka poslala...zbytek až po dovče.....http://www.beremese.cz/fotoblog/bujanda/

hankamamka
6. zář 2011

@miky hej, vraj už v 13-14 týždni

miky
6. zář 2011

@hankamamka to je masakr 😠

blazu
6. zář 2011

@alisi001 prosím o přepsání v tabulce, tak jsem si den po dnu stoupala a dneska zase 1DC 🙂 díky

hopeful
6. zář 2011

@miky 😎
@kd23 - my jsme se prestehovali, pustili jsme telku, kde akorat bezely regionalni zpravy a tam nam pan v kravate oznamil, ze nase mistni porodnice je jedna z nejhorsich v zemi, a ze jestli se to nezlepsi, tak ji zavrou... Tak jsem se tak podivala na pritele a rikam: "Tak Ti pekne dekuju" - Ale to bylo pred dvema lety - ted tam na nej pry vlitli ze statniho dozoru a uz jsem cetla v mistnim platku, ze je to tam ted eno nuno.
English wife, to budu dobra. Jsem jeste registrovana u praktickyho lekare 250km od mista bydliste a tady jsem se jeste ani nezaregistrovala. Ani nevim, jestli v nasem stredisku existuje vubec ultrazvuk.
Kdyz jsem se byla registrovat pred lety v predchozim bydlisti - pri vstupni prohlidce me zvazili takovou tou vahou, ktere se prodavaly asi v sedmdesatych letech. Pani mi zmerila vysku v pokoji s kobercem, do ktereho jsem se zaborila a okamzite se tak asi o tri centaky zcvrkla, protoze sestra to merila ad od konce chlupu koberce.
A tlak mi merila takovym tim pristrojem, kde se jeste nafukuje ten rukav tim balonkem a pak si to merila na hodinkach.
Takze jak vidite, ceka me naprosto luxusni pece.
Ale hlavne, kdyz to bude zdrave.

bujanda
6. zář 2011

Holky,tak se tu mějte krásně a já pádím balit a žehlit a za 2 týdny pá pá 😉

hopeful
6. zář 2011

@bujanda Uzij si libanky!

hopeful
6. zář 2011

@miky Porodnice v Pribrami zni teda uzasne.

miky
6. zář 2011

@bujanda ahoj a užijte si to 😉 a když byste se vrátili už 3, tak by to bylo úplně nejlepší! 😎

miky
6. zář 2011

@hopeful proč pak, máš to blízko?

hopeful
6. zář 2011

@miky - blizko to nemam - jedine, ze bych travila konec tehotenstvi na chate, ale dneska se moc nevidi, aby nekdo chvalil porodnici a hlavne peci. Vsude jsou same hororstory

kd23
6. zář 2011

@hopeful Naši mají chalupu taky tím směrem 🙂 Na Benešovsku 🙂

kd23
6. zář 2011

@bujanda Přejeme Ti všechny ty nejromantičtější dny plné lásky a věříme, že se vrátíte tři 🙂 Tak tfuj tfuj !!! Ať vám to tam pomalu utíká 🙂 🙂 🙂

miky
6. zář 2011

@hopeful ne vážně, já tady byla maximálně spokojená. Všichni byli moc příjemní a ohleduplní. Ale myslím si, že by se našla určitě i nějaká maminka, která bude na Příbram nadávat. Co mi vyhovovalo snad ze všeho nejvíc, že manžel mohl být celou dobu porodu se mnou. Co jsem koukala, tak ve spoustě porodnic pustí tatínka až k na úplný konec k samotnému tlačení a tu dobu před tím co se rodička otvírá (což je někdy i 10hod. a více) musí být sama. Takže podle mě na tohle si dejte při výběru porodnice pozor. Nedovedu si představit, že bych měla být bez manžela v tu nejdůležitější a nejnáročnější dobu, kterou podle mě to otevírání bylo. Samotné tlačení už uteče rychle a hlavně člověk moc nevnímá, já si pamatuji jenom to, že mi por. asistentka říkala kdy mám tlačit a ke konci, když už mi kontrakce slábli jsem jí přemlouvala, že teď tlačit ještě nebudeme až za chvilku 😀 😀 a to už byla víc jak půlka tlačení za mnou 😀 😀

hopeful
6. zář 2011

@kd23 Na Benesovsku mame take znamosti. 🙂

Jinak me dneska porad tak divne boli bricho - ne snad uplne boli, ale takove ty prapodivne pms tlaky. Ale jsou dve odpoledne a... tuk tuk

hopeful
6. zář 2011

@miky to je bezva. Prijemny personal s lidskym pristupem je nekdy vsechno, co clovek potrebuje. Ja jasne, vyspele nemocnice a porodnice jsou super, kdyz se nedejboze neco pokazi, ale normalne zalezi hlavne na lidech.

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..1DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................1DC............................................................................................................ZUZANA 25 let

mochenkaa
6. zář 2011

já už chci ovu abych se mohla těšit na 30 DC a vědět že se zadařilo 😵 😀

kd23
6. zář 2011

@mochenkaa To já taky 🙂 Akorát mě to asi minulo 😢 .
Tak já letím na to pískoviště, cvičně si udělám pár báboviček a nakazím se 🙂 Pa a večer se tu ukážu. 🙂

lovelylady
6. zář 2011

Ahojky holky, ještě jednou dotaz, když mam cyklus 30 - 31 dní, kdy mam začít testovat ovu??A kolik těch testů si mam asi udělat?? Nikdy jsme to ještě nezkoušela tak se informuju od zkušených testovaček 😀 Díky moc
Měla jsem poslední MS fakt divnou, jen špinění..testovala jsem, ale těhu nejsem... 😢

hankamamka
6. zář 2011

@lovelylady podla mna 10 dni po ovu min nejaky duch by mohol byt a 14 den po ovu uz by mala byt ciarka ... ale mozno ma skusenejsie opravia ... tiez zavisi od citlivosti testov (skus mamatest 10)

joeyne
6. zář 2011

Ahoj holčiny. 🙂 Jsem tu jen na skok, počtu si až zítra. 😒 Dnes jsem po noční vstala a letěla do lékárny pro mamatest a pro jistotu ještě jeden do drogerie. Tohle je výsledek , druhá čárka byla viditelná dřív, než kontrolní. 😉 Ale ještě mě k těhulkám nedávejte, prosím, jsem pověrčivá, na ultrazvuk jdu až 27.9. 😕 Mějte se krásně, zas letím makat, už aby bylo těch 7 pracovních dní za mnou. Přeji vám pěkné snažení a zdárné těhulkování!!! 😀

alisi001
6. zář 2011

@joeyne gratuluji krásně se nám to tu hemží těhulkama 😀

nemo1985
6. zář 2011

Tak jsem zkusila test holky, a negativní a mrcha se už pomalu rozjíždí, takže snažení může pokračovat tento měsíc no 😅

rajule
6. zář 2011

@kcvrcekz Ahoj Vím, jsem ve snažilkách dřívějších, jen jsem narazila náhodou na tvoji diskusi. Také jsem měla takový problém. Jen ti můžu říst, že chodil každý den do hospody, někdy přišel po pár pivech, někdy to proložil i frťany. Byla jsem dost tolerantní a dost dlouho, byli jsme spolu dlouhých deset let z toho dva roky svoji. Nebyl zlý, jen dost pil a já byla pořád doma sama. Říkala si jestli to mám za potřebí, trápila se , pak jsem z toho začala mít i zdravotní problémy, pak se mnou i přestal spát. Nakonec si našel dívku, která mu to toleruje, je totiž stejná, v té hospodě seděla s ním. Teď čekají miminko a je stále stejný, on se prostě nezmění. Jen ti radím, že pokud takový život nechceš, jdi od toho dřív než se zničíš, on jiný nebude, nevidí ve svém chování žádný problém, a proto to řešit nebude věř mi. Až teď jsem pochopila, že žít se dá i lépe, mám přítele, který se o mě stará a snažíme se o miminko, o chlast ani nezavadí, je pěkné vědět, že o tebe někdo stojí a víží si tě a to jsem pochopila až teď s ním.

makak32
6. zář 2011

Ahoj holky, v práci se mi nedaří přihlásit na MK ☹ takže teď nebude tolik prostoru se sem dostat. Jdu vás dočíst. Ale tabulka mluví za vše 🙂))))) všem potichu gratuluju.

lucik1986
6. zář 2011

Ahoj holciny gratuluju všem novým těhulkám 🙂

mihaji
6. zář 2011

@miky Super, tak ať má prádélko velký úspěch 😉

alisi001
6. zář 2011

@nemo1985 takže tě mám přepsat v tabulce nebo mám raději počkat 😉

nemo1985
6. zář 2011

Můžeš přepsat, o 4dny dříve ms dorazila no, děkuji 🙂