Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
7. zář 2011

@miky Ne ne ne nedotklo..🙂 Možná jsem to blbě napsala..🙂 Ale je fakt, že život jde dál...Teď nějakou dobu to bude těžší, ale bude to zase v pořádku...🙂

ange_de_la_morte
7. zář 2011

@mihaji: já ti popravdě řeknu že na naši svatbě sme měli profi fotografa a kamaráda který fotí jen tak pro radost a fotky toho kamaráda amatéra se mi líbily mnohem víc než fotky toho profesionála , takže hlavní asi je jaký máš pohled a jak tě to baví, určitě to vyjde a všichni budou moc spokojení 🙂

Tak dneska místo abych odpočívala tak musím jít kamarádce ze starého bytu odstěhovat ještě pár věcí, takže jsem naštvaná a nejraději bych se na ni vykašlala, ale nejde to , všem přeji dneska krásný den

kcvrcekz
7. zář 2011

Holky já se pro zatím vzdaluju...Musím si jít odvézt nějaké věci....Bude mi tam asi hodně ouzko tak na mě myslete..Pa

miky
7. zář 2011

oúět jsem to nevydržela a počurala ovu testík a čárka je o dost slabší než včera a ukázala se také později, tak snad opravdu ovu byla včera a nebyl to nějaký špatný test nebo ovlivněno tím, že jsem ho na setinu vteřiny ponořila o kousíček níž než je ta kontrolní ryska.....tak snad, no uvidíme

Holky, zatím čauky, razím do města a pomoct tchýňce. Mějte se a odpo pááá pa 😉

mihaji
7. zář 2011

@kcvrcekz Držím palečky, ať to zvládeš.

mihaji
7. zář 2011

@ange_de_la_morte Tak to já s naším fotografem byla spokojená. Uvidíme, co zplodím 😀

hopeful
7. zář 2011

Dekuji za uklidneni vsem uklidnovatelkam.

@mihaji - muj svagr foti nadherne fotky - je poloprofi, a rikal, ze na foceni svateb je nejhorsi skladat skupinky, protoze nespolupracuji a litaji vsude mozne. A i moje profi svatebni fotografka mi rekla, at dam svedkyni seznam skupinek, ktere chci a pozadat ji, aby to hlidala a lidi nahanela.
A neveste a zenichovi rekni, at si daji zalezet na takovych tech vterinovych zalezitostech - prvni polibek, vymena prstynku a krajeni dortu.
A jestli mas moznost dostat se na misto obradu alespon chvili pred, abys testla svetlo, bylo by to asi taky dobre. 🙂 Jej, drzim palce, at mas oko a dobre svetlo! 😉

mihaji
7. zář 2011

@hopeful No, skupinky jsou asi to jediné, na co se fakt netěším, to je nuda. Ale nedá se nic dělat. Nevěstě tyto věci zdůrazním, nám je fotograf taky zdůrazňoval, takže budu od něj čerpat inspiraci. Dřív se tam bohužel nedostanu. Snad to nějak půjde. Díky za tipy. 😉

hopeful
7. zář 2011

@alisi001 - drzim palce, at se ovulace dostavi co nejdriv - v teplotach se opravdu moc nevyznam a to jsem postup a princip cetla uz nekolikrat - nevlezlo mi to do hlavy. 🙂
@miky - tobe uz tedy drzime palce na // ?

Jinak jsem si jeste vzpomnela, co mi vcera psala @dilemma, ze jeji carka byla slaba 4 dny. Tak snad to zvladneme.

@mihaji - jeste me napadlo udelat si seznam fotek a odsouhlasit si ho s nevestou - treba rodice sedici pri obradu a tak - ale to Ty mas asi v hlave jeste ze sveho svatebniho alba. 🙂
@ange_de_la_morte Ja budu mit take profi a kamosku - a na fotky kamaradky jsem uz ted natesena. Nafotila mi zkousku a byla jsem z toho nadsena.

Holky, jdu neco poklidit nez se zapojim do pracovniho procesu. Zatim pa a diky vsem.

kd23
7. zář 2011

Ahoj holky! 🙂 Všem krásný den!
Dneska ráno jsem si ze srandy udělala těhu testík a samozřejmě negativní 🙂, teď jen aby včas přišla MS a příští měsíc už ta OVU snad dorazí.
@hopeful - čárečka je krásná, jinak by to fajn s tou "mezitabulkou" @alisi001, co myslíš? Takové odpočivadlo při přechodu na vyšší stupeň. 🙂
@kcvrcekz Určitě budeme moc rádi, když tu s námi zůstaneš! Myslím, že to tak mělo být. Věřím v osud a brzy budeš moc šťastná! 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@joeyne nádhera 😵 gratuluju 🙂
@hopeful když se zaměřím, tak ji vidím. Slabou, ale vidím 🙂
@kcvrcekz to je mi moc líto, ale mělo to svůj důvod, a to ten, že najdeš pana Dokonalého 😉
@alisi001 ty grafy mě štvou 😠
já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...
holky, nakolik se můžete spolehnout na plodný hlen? Mám uplně kaluže 😝 tak by v tom byl čert kdyby ovu nepřišla 🙂

alisi001
7. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................55DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................45DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................40DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................37DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................37DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................36DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................35DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................34DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................34DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................28 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 27DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................27DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 26DC
galigula .........................26DC
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .25DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................24DC
melliss...........................23DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............22DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................21DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................21DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................21 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................20DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................19DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................17DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................17 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................17 DC
alisi001..................... .....16DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................16DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................15 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................13 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................12DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................12DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................12DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................12DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................12 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................11DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....10DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................10 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................8DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..7DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........7DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................7 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................6DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................4DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................3DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..2DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................2DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................2DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................2 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let

ASI TAK NĚJAK 😀 😀

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa koukam že taky pokles u tebe to bude asi tím že dorazí ovu 😀 jinak jsme na tom v podstatě stejně

kd23
7. zář 2011

@alisi001 Tak to je skvělá tabulka 🙂 🙂 🙂 🙂 Jsi šikulka!!! Já chci tay do mezistanice ☹ 🙂

alisi001
7. zář 2011

@kd23 já taky ☹ 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 já se dnes měřila o 20 minut dřív než včera tak snad to není tím a zítra teplota vyskočí do výšin a zůstane tam 😀 . Budeme mít ovu dnes nebo zítra!!! a 21/9 - 25/9 se zařadíme do MEZISTANICE 🙂 😉
@kd23 taky tam chci 🙂 tak snad už se tam všechny přesuneme a nebo nejlíp do sekce nad tím 🙂

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Parádní tabulka, jsi fakt šikulka. 🙂

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa jak jsem už psala myslím si že bude ovu zase pozdě jedině že by se stal zázrak 🙂

kd23
7. zář 2011

Jejda, padá na mě nějaká depka ☹ ☹ ☹

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 prosím tě nestraš mě. Skáče mi teplota stejně jako tobě a já mám pravidelný cyklus 29-33 dní, takže bych ji pořádně nestihla ☹ 😉

alisi001
7. zář 2011

@kd23 pročpak 😕

mihaji
7. zář 2011

@kd23 Pročpak? ☹

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 z čeho? Upřímně tu teplotu mi byl čert dlužný. Minulý měsíc jsem se řídila jen podle hlenu a byla jsem přesvědčená že byla, teď z té teploty si nejsem vůbec jistá jestli bude či nebude.. ☹

@alisi001 může se ovu test dělat až večer? Přijdu z práce 21:30 tak jestli to k něčemu bude nebo ne,a v práci to jaksi není možné testovat

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa jasně může já si ho taky dělám ráno vpoledne a večer neni v tom rozdíl 😉

kd23
7. zář 2011

No nějak to na mě padlo, jak tady naháníte tu ovulku, poznáte ji a k nám vůbec nepřišla ☹ Takhle na ty // jen tak nedosáhnu ☹

mihaji
7. zář 2011

@kd23 Nebuuuuj, vždyť jsi 1.měsíc bez HA, ona přijde 😉

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 já ji jen naháním 😀 ale bohužel nepoznám (jen jsem si to myslela). ☹ Neboj, doháhneš na //, akorát ten první cyklus po HA ti dává zabrat a ovu trucuje 😉 Hlavu vzhůru 😉

alisi001
7. zář 2011

@kd23 já ji sama na sobe nepoznám jen podle teploty nebo testu ale tentokrát si nejsem jistá jestli ji podle teploty poznám děsně mi to skáče a nevím na čem jsem ☹ tak nebut smutná třeba se ti taky ještě ukáže když ji můžu mít já 29 DC tak ty taky

leni84
7. zář 2011

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a hrozně moc gratuluju novým těhulkám!!! 🙂 Krásně se nám ta tabulka rozrůstá..🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 Ok. Dnes jdu do lékárny koupit ovu testy a večer to prubnu. Jen mě mate, že minulý měsíc jsem cítila pravý vaječník uplně moc a tento měsíc ani ťuk ani jeden 😠