• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@markitka Aha, tak odtamtud tě tedy znát nebudu :grinning:
8. zář 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 :wink:
@mihaji To asi ne, ale třeba znáš mého manžu :slight_smile:
@mihaji No bolí mě ruce jak čert...Nečekala jsem, že tam mám tolik věcí a můj pokojík u táty se přeplnil a to ještě nemám odvezené ty velké věci jako křeslo atd..No nevím kam to dám...Ale bude to těžký se tam ještě pro to vrátit škoda, že se to nedá zařídit jak v tom filmu Sex ve městě, kde jí ty věci do vezli a ona nemusela do toho bytu...:frowning2: Už jen aby to bylo za mnou toto období...
8. zář 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky doufám že bude líp tato doba je fakt šílená...Ať je to období už za mnou....Zkusím si najít byt a bydlet sama...Díky moc za podporu...
8. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markitka Toho jsem myslím určitě někdy viděla, je mi povědomý. Ale asi jen někde na ulici.
@kcvrcekz No, stěhování je vždycky šílené. Je blbé, že se tam ještě musíš vracet, ale určitě to zvládneš. A co bývalý na to? Nebyla ještě nějaká reakce? A co vaši? Podpoří tě? Aspoň, že nebudeš bydlet sama, to je dobře.
Drž se! Je to šílené, já vím, ale ustojíš to, neboj. A pak najdeš toho pravého chlapa, který za to bude stát a budeš moc moc šťastná a milovaná.
8. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Zvládneš to..ten chlap není první ani poslední, ber to tak, že je to asi lepší..i když to bolí..Bude zase dobře.. :grinning:
8. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miky paráda :wink: já už jsem se taky trošku ustálila :grinning:
8. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji já bych ještě flintu do žita rozhodně neházela! Teplota se drží pořád krásně vysoko a jak mi bylo minulý měsíc řečeno, tak dokuj nepřijde MS, tak je pořád šance!
@stares tedy kam na ty teploty chodíš, no paráda :wink:
8. zář 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji Na kterou jsi chodila ty? Je pravda, že jsme mladší než ty..spíš bys znala někoho ve tvém věku... :slight_smile:
@alisi001 Díky, mně se ale stálůe zdá, že na TT by ty teploty měly být vyšší, tak nevím. Myslíš, že nejdřív testovat mám až v pondělí a nebo dříve? To by bylo ale asi bezpředmětné, co? Díky. M.
@alisi001 já jsem koukala, ale při prvním pohledu mi tvůj grafík připadal jako hřebínek :grinning: Tak teď držet teploty takhle pěkně v klidu aby se mohla ovu pěkně v klidu dostavit :sunglasses:
8. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Každé ráno je "vytlačuju " očima na displeji teploměru:slight_smile:, ale oni zase určitě klesnou..... :confounded:
8. zář 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares no raději až v pondělí dřív né a ty teploty jsou normálni dám ti sem můj těhu graf
8. zář 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Díky za podporu, radši se smiřuju s blížící se MS. Kdyby přeci jen nepřišla, tak "Hurá" a pokud ano, budu se těšit na snaženíčko a na to, jak si spolu užijeme další měsíc, než se nám třeba od základu a krásně změní život. :slight_smile:
@markitka Já chodila na Malecí, ale mám fest paměť na obličeje, pamatuju si i o dost mladší děti. Jsem si takhle třeba pamatovala kadeřnici, která mě česala na svatbu a ta je snad ještě mladší než ty. :slight_smile: Jo a neznáš třeba Novicu?
8. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares Mně přijde, že máš ty teploty tedy vysoké dost. Co bych pak měla říkat já :grinning:
8. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 Ten je pěkný :slight_smile:
8. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji je ale škoda že jen krátce :frowning2: ale tenhle měsíc bude hezčí :grinning:
8. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky ona se dostaví ale jestli v klidu to fakt nevím :grinning:
8. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak hlásím, že jsem si včera odpoledne blbec udělala testík, čárka za cca 5 minut tmavě růžová (ta druhá) a to byl ten od 10jednotek.. a odpoledne.. koncem týdne si udělám ten druhý z balení a těším se, jak to hned zrudne.. doufýám.. jinak nalačno je mi trochu nevolno, ale nic, co by mně znervózňovalo, pokud bych nevěděla, že jsem v tom.. prostě se víc pozoruju.. bolesti břicha a zad trochu ustupují, jen chvílema... ale zas jsem stále šíleně nadmutá a od toho mě spíš to břicho bolí..
8. zář 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji To je ta šermířská skupina, ne? :slight_smile: Neříká ti něco jméno Petr Barták? :grinning:
Jak se jmenovala ta kadeřnice?
Za chvíli letím do lékárny, protože se o mě pokouší rýma a zítra odjíždím do Maďarska, tak abych se neudusila :grinning: Možná zkusím koupit ten ovu test :slight_smile:
8. zář 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka vložiš foto s bacilky :grinning:
8. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 To jo, no :frowning2: Určitě bude, musí. Držím palečky.
@markitka JJ šermíři, dlouho jsem s nima byla. Petr Barták mi něco říká, nechodil právě na Malecí?
Taky mám lehce rýmu, ale mám pocit, že už minimálně 14 dní :unamused:. Kadeřnice je Eliška Kroupová.
8. zář 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukala do svého kalendáře a na sobotu mi to vyznačilo plodny den tak jsem zvědavá :wink:
8. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji No reakce žádná a už ani nepočítám, že by nějaká byla...I když bych ráda...Bydlím jen s tátou mamku nemám, takže i to je takové těžké přecejen se chlapovi nedá říct vše..Dívá se na to jinak než ženská....ALe jo věřím že to bude dobré, jen ať je tato doba za mnou...
8. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 No tak pátek sobota samá hvězdička.... :wink:
8. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares kdepak, ty už neklesnou, to ať si ani nedovolují :sunglasses:
8. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji Chodil a je mu stejně jako tobě :slight_smile: Tak tu neznám, je jich tu poměrně hodně.. :slight_smile:
Rýmu mám 3 den, ale od včera ucpaný nos, takže je to nepříjemné...

@kcvrcekz Myslím na tebe! :wink:
8. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji ať si MS radši ani nedovoluje už přijít, takhle nás tu všechny krásně ta tvoje teplota navnadí, takže MS kšá kšá
8. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek