• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@alisi001 Kolikrát máš OVU za cyklus? :slight_smile:
9. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 jednou :unamused: já to beru až podle teploty ty ovu testy hned po MS byli nějaký zblblý že ukázali ovulku :angry: jsem na to zvědavá jestli zjistím že mám ovu podle teploty a testy budou negativní tak se na ovu testy vykašlu a bude to :angry:
9. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 snad ti konečně jde :wink: vypadá to nadějně :wink:
já ležím pod peřinou na gauči a čumím na kriminálky. Ani dnes nevařím :sweat_smile:
9. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 Tak to mi pak dej vědět. V tom případě bych byla klidná, protože podle testů jsem ji neměla vůbec :frowning2:
9. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 Ty se máš! Já ještě v práci, ale těším se na večer. Budeme dělat buřty! Snad to nebudou letos poslední buřty a na konci měsíce bude i babí léto :slight_smile:
9. zář 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 taky se obávám testy mají určitou citlivost na LH a co když mám ovulku ale toho LH nemám tolik aby mi to test ukázal :confounded:
9. zář 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 Tohle mě taky napadlo, když jsem si dělala 10.test..... :slight_smile: Nevím :frowning2:
9. zář 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 no stát se může všechno ale že by jsme byli dvě z mnoha :grinning: kterým to test neukáže :wink: nechám se překvapit počkám do toho 28 DC a uvidím to většinou ovu dorazí a pak ti písnu :wink: a jestli je to tak tak se picnu tolik peněz za ovu testy a oni by na mě nefungovali :grinning:
9. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pozor, teď mě začalo hodně bolet v podbřišku... Ale jako fest... :frowning2: 27DC :frowning2:
9. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 co tím chceš naznačit snad né že se blíží MS :wink: nebo ovu :grinning:
9. zář 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
OVU asi ne... spíš MS, podle HA to padlo vždy na neděli, tak uvidím, kdy to bude teď.... Těhu to asi nebude.... :frowning2:
9. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 :frowning2: ale když by to byla ms, tak aspoň víš že se tělo probouzí :wink:
9. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma gratuluju, to je super zpráva.
9. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mam 13DC, včera byla hvězdička :grinning:
..mam delší cyklus 31-33 dní, žádné příznaky ovu na sobě necítím...myslíte že mam testovat ovu testy nebo ještě počkat?? :confused:
9. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovelylady @lovelylady No pokud máš MS 4 dny, tak bys podle téhle kalkulačky http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=1314828000 měla testovat od pondělka nebo úterka....
9. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 děkuju moc, MS mam teď kolem 6 dní, s HA jsem měla jen 4, podle toho co tady čtu si říkám jestli tu ovulaci vůbec mam šanci zjistit.. :grinning:
příznaky ovu teda jsem na sobě nepozorovala nikdy, od 17 jsme brala HA nonstop, takže to žádná ovulace nebyla, a do 17 jsem se nesledovala, to mě otěhotnění jaksi nebralo. No a po vysazení HA ( mám vysazeno od dubna) mam tu mrchu takovou slabou, a ovulaci jsem pozorovala podle hlenu a pocitů - zatím, a vysledovala jsem teda velký kulový :grinning:
9. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001
@kd23 mne tie ovu testy zafungovali minuly mesiac (ukazali ako ukazoval aj kalendar na nete - 14 dni pred MS, teplotu si nemeriam). Tak tento mesiac od dnes skusam znovu testy a mali by ukazat bud zajtra alebo pozajtra, tak uvidim a dam vediet.
9. zář 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem do večera v práci, tak nestíhám dočítat....@dilema:moc gratuluju !! :slight_smile:, @morchenka, @lusianas na Mužích v naději a bylo to super :slight_smile:
9. zář 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esila Tak to ráda slyším, že fungovaly :slight_smile: Snad mi budou už fungovat další měsíc!

Všem holky přeji krásný víkend!!! Tak v pondělí dám zprávu, co nového :slight_smile: Pa
9. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu. To už jsme na 200 stránce !!! Teda my jedeme :grinning: KRÁSNÝ VÍKEND, HOLKY!
9. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dilemma Taky moc gratuluju..:slight_smile:
9. zář 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krev dopadla dobře ale hořčík ještě pořád musí baštit..
Vím že se to tu už někde psalo ale nechce se mi to hledat,co v případě těhotenství nejíst?Pamatuju si jen plísňové sýry...A po jak dlouhé době od početí jde rozpoznat na testu zda se zadařilo?
9. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001
@kd23 Ahoj holky...já mám ovu testy zase pozitivní pořád celý cyklus i při ms(ze zvědavosti jsem to zkusila)...takže si z toho nic nedělejte :grinning:
9. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baptisia jako obě čárky stejně silný?? tak to je síla....
9. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky kecalky :slight_smile:
Hlásím, že jsem před chvílí dorazila domů..včera jsem se zbalila a jela s manžou ke kamarádce (já jen na noc) poňuchňat si měsíční miminko :slight_smile: Matyášek je úžasnej, roztomilej a hrooozně hodnej. Vůbec nepláče :slight_smile: Já chci takyyyyyy!!!!!!!! :grinning:
Ani vás nestihnu dočísti, musím jít nakrmit tu naši dravou zvěř, zabalit si, najíst se, vykoupat a vyjíždíme v 1:20 h. Má být krásně, těším se moc :slight_smile:
9. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baptisia uplně pozitivní nebo je ta testovaci čárka slabší :confused:
9. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 taky máš pocit, že někdo bere výsledek stejně jako na těhotenském???

Holky měli ste někdo teplotu kolem 37 po vysazení, ještě mám návaly horka a na zvracení, nevím jestli to souvisí s vysazením, nebo co to je, ale už se mi i motá hlava
9. zář 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako podle mě je blbost aby byli testy pořát pozitivní :fearful: já tam mám taky pořád čárku ale slabou občas trošku zesílí ale není to pozitivni :wink:
9. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 já zase chytla jen ducha a po 2 dnech už vůbec nic a nic a nic, takže ani nevím, jestli nějaká OVU byla :unamused:
9. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek