Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
11. zář 2011

@stares tak mě teda vůbec, poslední dobou ani břicho nevydává varovné signály, že se mršina blíží. A v těhu si pamatuju že bradavky bolely teda nejvíc, ale na dotek celé prsa...

mochenkaa
11. zář 2011

@makak32 není 😀

kcvrcekz
11. zář 2011

Ahojky holky tak jak se máte? Nějak jsem byla bez přístupu na internet...Mám dotaz na všechny co už těhu byli a nebo jsou..Jaké jste měli příznaky úplně první a kdy asi začli?Díky za odpovědi..🙂 jinak vám všem přeji pěkný den, v Brně krásně svítí sluníčko,..🙂

makak32
11. zář 2011

@kcvrcekz Ahoj 🙂 a co se děje??? Jak jsem byla těhotná tak vždy: bolest prsou, celkem brzy a bílý krémový výtok, který mě doprovázel celé těhu ☹

kcvrcekz
11. zář 2011

@makak32 Ahojky,jen se tak ptám...Měla jsem teď bolesti jakoby na měsíčky...Ale hlavně mi ten doktor řekl, že mám zvěsšené vaječníky a asi to byla ovul...Protože už mě v podbřišku bolí jen torošičku, skoro bych to ani nepoznala...Tak mě jen tak zajímalo jak se pozná ten nejprvnější příznak těhu...a po kolika dnech asi

makak32
11. zář 2011

@kcvrcekz jenže každý má příznaky jiné ... takže těžko radit 🙂

joeyne
11. zář 2011

Teda přečíst těch asi 40 stránek mi dalo zabrat! 😝 Koukám, že se přidáváte i na xichtoknihu. 😀

joeyne
11. zář 2011

@kcvrcekz Bolelo mě břicho jako před MS, ale ne tak silně. Začla jsem pociťovat citlivější bradavky a dnes už mě bolí dost celá prsa. Hrozně moc vnímám různé pachy. Ale není mi zle od žaludku. Každá to určitě prožívá jinak...

joeyne
11. zář 2011

@kcvrcekz A nesmím zapomenout na čůrání! Probouzím se po pár hodinách spánku a běžím jak koroptev. 😉

kcvrcekz
11. zář 2011

díky moc vím, že je to u každého jiné...Ale jen tak informativně...Moc děkuji..🙂

joeyne
11. zář 2011

Ještě pro všechny snažilky!!! Zkuste si pořídit lubrikační gel CONCEIVE PLUS, možná některé z vás pomůže. Nevím, jaký zázrak pomohl mě, jestli IUI nebo to, že jsme to na radu doktora "posichrovali" ještě ten den i druhý, mimochodem s výše zmíněným gelem. Taky jsem měsíc před tím byla u léčitele a ten mi nahříval dělohu, pak jsem pila 30 dní čisticí čaj, kde byly bylinky, které namíchal přímo pro mě. Nevím... Jen vím, že mi není líto peněz, které jsme do toho investovali! 🙂

alisi001
11. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................35DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful..........................30DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................59 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26 😨
ninucha.......................49DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let 😕
tumik............................44DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................41DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................41DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................39DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................38DC...............................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................35DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
helousek1.....................31DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 30DC
galigula .........................30DC
hopeful...........................30DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .29DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................28DC
melliss...........................27DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................27 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............26DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................25DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................25DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................25DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................24DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................23DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................21DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................21DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................21DC
alisi001..................... .....20DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................20DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................19 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................17DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................16DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................16DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................16DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................16DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................16 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................15DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....14DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................14 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................12DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................11DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........11DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................11DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................10DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................8DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................7DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..6DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................6DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................6DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................6DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................5DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................4DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................3DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 1DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let

alisi001
11. zář 2011

holky tak testy opět slábnou tak to asi ovu nebude 😨

ili08
11. zář 2011

ahoj holky,zdravím-tak já dnes po 14 dnech byla v práci,naštěstí jen na skok(kolegyně se příští sobotu vdává tak jsme jí chtěly v plném složení popřát) a zítra už mě to čeká na plno.Jak mě se nechce asi žádné nemusím vykládat.

@mihaji taky mě focení děsně baví,mám teď měsíc novou zrcadlovku takže jsem ve fázi učení ale určitě by mě bavilo se tomu věnovat naplno 🙂

ili08
11. zář 2011

@alisi001 kdy budeš promazávat tabulku? 😉 No ale podle teploty by být měla ne?

alisi001
11. zář 2011

@ili08 proč promazávat tabulku 😨 i když naposled se ozvaly všechna a tvrdily že to pořát pladí tak já nevím 😖 pokusím se napsat všen co jsou nahoře s vysokým DC a pokud se neozvou tak je mažu stejně sem chodí jen pár holek na pokec zbytek nic

mochenkaa
11. zář 2011

@alisi001 na testy kašli, spíš se řiď podle teploty 😉

mochenkaa
11. zář 2011

@alisi001 já bych smázla ty, co nemají doplněné údaje

ili08
11. zář 2011

@alisi001 no šak tak jsem to myslela 😉 než jsme odjížděli na Šumavu tak se to přece řešilo že kdo sem nechodí tak se smaže,že je zbytečně dlouhá...

alisi001
11. zář 2011

@ili08 tak ty co nemají udaje jdu smaznout a zjistila jsem že michala82 je neaktivní tak má taky smůlu

alisi001
11. zář 2011

@mochenkaa uvidím jaká bude zítra teplota 😉

alisi001
11. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17......//....( Femibion 800)..........................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//..........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)................................................................ MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)........................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................35DC(listovka).........................................................................IVANA 34 let
hopeful..........................30DC(listovka).........................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................59 DC (listovka a maliník)................................................................. MÍŠA 26
ninucha.......................49DC ( listovka)...................................................................................NINA 28 let
tumik............................44DC.....................................................................................................MARTINA 28 let
petulak1988................41DC (clostylbegyt a urogestan).....................................................PETRA 23 let
pajule ...........................39DC (femibion a kontryhelový čaj)................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................38DC....................................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................35DC(listovka).....................................................................................IVANA 34 let
helousek1.....................31DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
hopeful...........................30DC(listovka)...................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .29DC (listovka)................................................................................. KATKA 29 let
melliss...........................27DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ....................................MELISA 23 let
mischako ......................27 DC...................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............26DC....................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................25DC (listovka a kontryhelový čaj)..................................................MIRKA 30 let
stares..............................25DC(listovka)....................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................25DC....................................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................24DC ( listovka )..................................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................23DC (Calibrum babyplan)................................................................LENKA 27 let
ili08 .................................21DC (listovka)................................................................................... ILONA 28 let
hankamamka................21DC (listovka).....................................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .....20DC (listovka a Calibrum babyplan)..............................................ALENA 32 let
mochenkaa....................20DC (listovka a Calibrum Baby plan, )...........................................GABČA 23 let
markitka ..........................19 DC(kontryhel)..................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................17DC(listovka).....................................................................................EVA 27 let
beta.m..............................16DC(listovka).....................................................................................BĚTKA.22 let
luciesofi ...........................16DC(listovka).....................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................16DC(b-ekomplex)..............................................................................KATKA 27 let
esila..................................16DC (listovka).....................................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................16 DC.....................................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................15DC.....................................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....14DC (listovka)....................................................................................HANA 22 let
leni84................................14 DC (listovka,kontryhel)..................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................12DC(Femibion 800 )........................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................11DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).............IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........11DC(Double X)..................................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................11DC(kyselinu listovou a kontryhel.)...............................................LÍBA 28 let
tynka89.............................10DC(listovka).......................................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................8DC (listovka, Calibrum baby plan)..................................................RENČA 27 let
mahonia...........................7DC (listovka, kontryhelový čaj)..........................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..6DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel,pupalka ,E)......BARBORA 25 let
blazu...............................6DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................6DC...........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................6DC(listovka)............................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................5DC..............................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................4DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)........................................KAČKA 30 let
foaji ...............................3DC( Gynex a Kontryhel).........................................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 1DC (listovka,kontryhelový čaj)..............................................................VERONIKA 24 let

hankamamka
11. zář 2011

@alisi001 tak ty si zaspala a ja som večer na teba myslela, či máš ovu alebo nie 🙂 ale ja verím, že bola ... !

alisi001
11. zář 2011

@hankamamka to hvězdičkování mě nějak unavilo 😀 že jsem hned usla 😀 😀

alisi001
11. zář 2011

prostě si myslím že ovu mám ale testy mi to neukážou asi při ní nemám dost zvíšený LH nebo co 😖

mochenkaa
11. zář 2011

@alisi001 sama víš, že ne každému testy ukážou správný výsledek 😉

alisi001
11. zář 2011

jdu počůrat ještě jeden co na mě koukne ale myslím si že asi nic 😀

alisi001
11. zář 2011

holky dilemma má v albu foto 😀

kcvrcekz
11. zář 2011

@alisi001 Být tebou na ty testy kašlu třeba jen orientačně, ale věřila bych spíš té teplotě..🙂

lucik1986
11. zář 2011

Ahoj holky 🙂 tak máme po oslavě. Dneska ještě kluci dopíjí soudek takže máme doma veselo 🙂) dneska nám nad domem letěl čáp 🙂 tak že by znamení 😀 koukám že jste zase hodně psali tak musím dočítat. Ale až večer jdu si užít ještě sluníčko a hlavne uklidit celý dům 😀