• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@danda81 tak s těma bolestma jsme na tom stejně. :unamused: :slight_smile: V tomhle byla HA super.Nic nebolelo,pokaždé MS přišla přesně na den.
Druhý den MS a trpím jak kůň.AuAu :frowning2:
12. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 mám stejnou zkušenost. Brala jsem 4 roky Jeanine, úplně skvělá HA. Jak píšeš, přesně jsem věděla kdy přijde MS a byla krátká a bezbolestná. Někdy jsem MS téměř neměla, takže super i na dovolenou. Těžce se mi s ní loučilo.
12. zář 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 Srpnová byla výživná, byla jsem na houbách a chytla mě taková bolest, že jsem to nemohla ani na tom čerstvým vzduchu rozdýchat. Tak jsem zvědavá, co mě čeká příští týden :frowning2:
12. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danda81 já taky brala 4 roky Jeanine. To je náhoda :slight_smile:
12. zář 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 :slight_smile: :slight_smile: dobrýýýýý.Vysadila jsem skoro před rokem a MS naskočila bez problémů. Takže ho jen doporučuji...
12. zář 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danda81 Mě popvé přišla po 31 dnech a po duhé po 30.Ale doopravdy dnes trpím. Ráno jak jsem vstala tak jsem si musela vzít hned prášek. :frowning2:
12. zář 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes v práci blázinec, ale snad už bude klid a já si dám zasloužený oběd :grinning:

@joeyne koupeno? Já mám strach co bude až budu těhotná, už teď se mi špatně kupuje prádlo, tak asi budu celou dobu nosit sportovní :sweat_smile:
@kcvrcekz co rozhodlo? Držím pěsti ať je to teď už jen super :wink:
@kd23 tak co test?
@alisi001 já tento měsíc ani ťuk ovu bolesti, ale minulý jsem myslela že umřu :unamused:
@ninucha sestřička s odpovědí pobavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahonia teď sem byla na gyndě a mám taky cystu na vaječníku 2.2cm tak sem dostala injekci a mám se stavit v za 2 týdny.... už sem jedenu měla ta měla 4cm a musela ven
12. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako a měla jsi s tím nějaké problémy? nebo jen tak tiše rostla?
12. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji No jsou...:slight_smile: Psal maily a nakonec jsem tam byla a zjišťovala zda to není jen takové to ťuťu ňuťu a zjistila jsem, že mu fakt i s tou mou bafuňou chybíme...Domluvili jsme se, že prostě takto to dál nejde a že pokud takto chce dál chodit jak chodí teď že to prostě nemá pro mě cenu...Tak mi slibil, že to omezí a nebude chodit tak často..Tak uvidím..No Věřím mu, byl docela hotovej, že jsme tam nebyli a i jeho rodina mi to říkala...No můžu jen doufat a věřit...
12. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Tak držím palce, ať jde do sebe a neopakuje se to. Hodně štěstí.
12. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No rozhodlo to, že jsme mu opravdu chyběli a bylo vidět, že se snaží...Tak jak nikdy nic nenachytal nebo mě nepřekvapil tak tentokrát donesl i sushi..No prostě asi si uvědomil,že to bez nás je horší než když se hádáme a nebo mu něco zakazuju, tedy toto psal a pak se tedy i tak choval...No uvidíme taky v to doufám, hlavně v to zda jsme teď nezasadili semínko, ale jsem dnes nějaká smutná tak nevím....
12. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji no v to doufám a snad ano...Děkuji moc..:slight_smile:
12. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz tak doufám, že mu to vydrží a už budete šťastní :wink:
12. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no tak tojá taky...:slight_smile:
12. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no mě to tenkrát pobolívalo jako na slepák, ale ne jako ne akutní jen tak zhlehka, ale třeba delší dobu v kuse.... nidko nikde nic neviděl ani na ultrazvuku nic, podle chirdy to na tlaky taky reagovalo divně, ale nakonec sem je ukecala at ten slepák vytáhnou a nakonec to byla cysta
a teď už sem tam jen došla a říkám, mě to zas bolí jak na slepák když sem měla tu cystu, ona je určitě zas tam.... a byla.... sem prostě dobrá :grinning:
12. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako tak snad když je malá tak se ztratí
12. zář 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, tak u mě mrcha už dorází, začalo špinění stejně jako minulý měsíc, přesně ve stejnou dobu - 26-27Dc špinění a hned poté 1DC. No nic, jde se dál a od znova:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
12. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no právě, že zas tak malá není (aspoň na mě) a je u na jednou operovaným vaječníku....tak si to chce pohlídat....
12. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako tak hlavně že se na to přišlo :wink:
@stares to máš poměrně krátký cyklus :confused:
12. zář 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no to jo sem ráda, že sm se k tomu dokopala, ale když už sem tam byla, hodila sem si kolečko - kožní, obvoďačka, gynekolog, neurolog - není nad příjemně strávené odpoledne.....
12. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže totálně zabitý den :grinning:
12. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky asi budu muset nějak myslet na něco jiného...můj kalendář http://www.womenzone.cz/app/calendar/calendar.aspx jsem teď zvědavá jak to dopadne.... :confounded:
12. zář 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no náhodou sem se dozvěděla tolik věcí, že mám pocit, že umřu, ale než sem tam šla, tak mi nic nebylo :grinning:
12. zář 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako klasika :grinning:
@kcvrcekz nezobrazuje se mi graf.
12. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 já mám jeden cyklus 27. den a druhý 30.-31.den, pěkně se mi to střídá. Ten kratší méně bolestivý, ten delší pekelně bolestivý.Snažím se bez prášků, ale dřív jsem bez ibuprofenů nevycházela z baráku.
12. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz tak nevidím graf...
12. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po vysazení HA v květnu mám cyklus 27DC, pokud vím tak špinění patří ještě do tohoto cyklu a teprve jasně červená krev značí 1DC, takže si nemyslím, že je cyklu krátký. S HA jsem ho měla přesně 28 dní.
12. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste moc hodné, že jste nám držely palce. Snad se nebudete zlobit, když tu nebudu líčit co nám doktor řekl. Je to veřejná diskuze a nerada bych, aby si to přečetl každý. Podstatné z toho všeho je, že bychom to snad neměli mít dědičné, ale pro jistotu nás doktor z onkologie doporučil do Genetu na oknkologenetiku kam budu volat zítra a domluvíme se jestli nás budou chtít vidět už teď ve stádiu snažení o mimi nebo až v případě těhu
12. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stares Máš cyklus akorát načasovaný, já to mám na střídačku a ten okolo 27. dne je podle mě ideální. Špinění taky nepočítám, to bych měla MS přes týden :unamused:
12. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek