Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
12. zář 2011

@danda81 tak s těma bolestma jsme na tom stejně. 😒 🙂 V tomhle byla HA super.Nic nebolelo,pokaždé MS přišla přesně na den.
Druhý den MS a trpím jak kůň.AuAu ☹

danda81
12. zář 2011

@verik19 mám stejnou zkušenost. Brala jsem 4 roky Jeanine, úplně skvělá HA. Jak píšeš, přesně jsem věděla kdy přijde MS a byla krátká a bezbolestná. Někdy jsem MS téměř neměla, takže super i na dovolenou. Těžce se mi s ní loučilo.

danda81
12. zář 2011

@verik19 Srpnová byla výživná, byla jsem na houbách a chytla mě taková bolest, že jsem to nemohla ani na tom čerstvým vzduchu rozdýchat. Tak jsem zvědavá, co mě čeká příští týden ☹

verik19
12. zář 2011

@danda81 já taky brala 4 roky Jeanine. To je náhoda 🙂

danda81
12. zář 2011

@verik19 🙂 🙂 dobrýýýýý.Vysadila jsem skoro před rokem a MS naskočila bez problémů. Takže ho jen doporučuji...

verik19
12. zář 2011

@danda81 Mě popvé přišla po 31 dnech a po duhé po 30.Ale doopravdy dnes trpím. Ráno jak jsem vstala tak jsem si musela vzít hned prášek. ☹

mochenkaa
12. zář 2011

dnes v práci blázinec, ale snad už bude klid a já si dám zasloužený oběd 😀

@joeyne koupeno? Já mám strach co bude až budu těhotná, už teď se mi špatně kupuje prádlo, tak asi budu celou dobu nosit sportovní 😅
@kcvrcekz co rozhodlo? Držím pěsti ať je to teď už jen super 😉
@kd23 tak co test?
@alisi001 já tento měsíc ani ťuk ovu bolesti, ale minulý jsem myslela že umřu 😒
@ninucha sestřička s odpovědí pobavila 😝

mischako
12. zář 2011

@mahonia teď sem byla na gyndě a mám taky cystu na vaječníku 2.2cm tak sem dostala injekci a mám se stavit v za 2 týdny.... už sem jedenu měla ta měla 4cm a musela ven

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako a měla jsi s tím nějaké problémy? nebo jen tak tiše rostla?

kcvrcekz
12. zář 2011

@mihaji No jsou...🙂 Psal maily a nakonec jsem tam byla a zjišťovala zda to není jen takové to ťuťu ňuťu a zjistila jsem, že mu fakt i s tou mou bafuňou chybíme...Domluvili jsme se, že prostě takto to dál nejde a že pokud takto chce dál chodit jak chodí teď že to prostě nemá pro mě cenu...Tak mi slibil, že to omezí a nebude chodit tak často..Tak uvidím..No Věřím mu, byl docela hotovej, že jsme tam nebyli a i jeho rodina mi to říkala...No můžu jen doufat a věřit...

mihaji
12. zář 2011

@kcvrcekz Tak držím palce, ať jde do sebe a neopakuje se to. Hodně štěstí.

kcvrcekz
12. zář 2011

@mochenkaa No rozhodlo to, že jsme mu opravdu chyběli a bylo vidět, že se snaží...Tak jak nikdy nic nenachytal nebo mě nepřekvapil tak tentokrát donesl i sushi..No prostě asi si uvědomil,že to bez nás je horší než když se hádáme a nebo mu něco zakazuju, tedy toto psal a pak se tedy i tak choval...No uvidíme taky v to doufám, hlavně v to zda jsme teď nezasadili semínko, ale jsem dnes nějaká smutná tak nevím....

kcvrcekz
12. zář 2011

@mihaji no v to doufám a snad ano...Děkuji moc..🙂

mochenkaa
12. zář 2011

@kcvrcekz tak doufám, že mu to vydrží a už budete šťastní 😉

kcvrcekz
12. zář 2011

@mochenkaa no tak tojá taky...🙂

mischako
12. zář 2011

@mochenkaa no mě to tenkrát pobolívalo jako na slepák, ale ne jako ne akutní jen tak zhlehka, ale třeba delší dobu v kuse.... nidko nikde nic neviděl ani na ultrazvuku nic, podle chirdy to na tlaky taky reagovalo divně, ale nakonec sem je ukecala at ten slepák vytáhnou a nakonec to byla cysta
a teď už sem tam jen došla a říkám, mě to zas bolí jak na slepák když sem měla tu cystu, ona je určitě zas tam.... a byla.... sem prostě dobrá 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako tak snad když je malá tak se ztratí

stares
12. zář 2011

Pěkný večer, tak u mě mrcha už dorází, začalo špinění stejně jako minulý měsíc, přesně ve stejnou dobu - 26-27Dc špinění a hned poté 1DC. No nic, jde se dál a od znova🙂🙂🙂

mischako
12. zář 2011

@mochenkaa no právě, že zas tak malá není (aspoň na mě) a je u na jednou operovaným vaječníku....tak si to chce pohlídat....

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako tak hlavně že se na to přišlo 😉
@stares to máš poměrně krátký cyklus 😕

mischako
12. zář 2011

@mochenkaa no to jo sem ráda, že sm se k tomu dokopala, ale když už sem tam byla, hodila sem si kolečko - kožní, obvoďačka, gynekolog, neurolog - není nad příjemně strávené odpoledne.....

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako 😝 takže totálně zabitý den 😀

kcvrcekz
12. zář 2011

Ty jo holky asi budu muset nějak myslet na něco jiného...můj kalendář http://www.womenzone.cz/app/calendar/calendar.aspx jsem teď zvědavá jak to dopadne.... 😖

mischako
12. zář 2011

@mochenkaa no náhodou sem se dozvěděla tolik věcí, že mám pocit, že umřu, ale než sem tam šla, tak mi nic nebylo 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako klasika 😀
@kcvrcekz nezobrazuje se mi graf.

danda81
12. zář 2011

@verik19 já mám jeden cyklus 27. den a druhý 30.-31.den, pěkně se mi to střídá. Ten kratší méně bolestivý, ten delší pekelně bolestivý.Snažím se bez prášků, ale dřív jsem bez ibuprofenů nevycházela z baráku.

danda81
12. zář 2011

@kcvrcekz tak nevidím graf...

stares
12. zář 2011

Po vysazení HA v květnu mám cyklus 27DC, pokud vím tak špinění patří ještě do tohoto cyklu a teprve jasně červená krev značí 1DC, takže si nemyslím, že je cyklu krátký. S HA jsem ho měla přesně 28 dní.

miky
12. zář 2011

Ahoj holky, jste moc hodné, že jste nám držely palce. Snad se nebudete zlobit, když tu nebudu líčit co nám doktor řekl. Je to veřejná diskuze a nerada bych, aby si to přečetl každý. Podstatné z toho všeho je, že bychom to snad neměli mít dědičné, ale pro jistotu nás doktor z onkologie doporučil do Genetu na oknkologenetiku kam budu volat zítra a domluvíme se jestli nás budou chtít vidět už teď ve stádiu snažení o mimi nebo až v případě těhu

danda81
12. zář 2011

@stares Máš cyklus akorát načasovaný, já to mám na střídačku a ten okolo 27. dne je podle mě ideální. Špinění taky nepočítám, to bych měla MS přes týden 😒