• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@martinan4 Kdy jdeš na kontrolu k Dr? :slight_smile: Budu držet pěstičky.... :slight_smile:
13. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 ja som vydata 9 mesiacov....to uz asi skoncili spekulacie, ze som sa musela :wink:
13. zář 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase jim ten koník blbne. Letím trošku dřív... Zítra se na vás těším! Tak pěkný večer všem :slight_smile: K
13. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 2 měsíce a 5 dní. :slight_smile:
13. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 vůbec :grinning: :cry:
@kucirlib jak se to projevuje? teda jestli se můžu zeptat
13. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 no tak já asi nemusím psát že vůbec...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že to tady všichni ví..:grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No navenej nijak. Jedná se o vaječníky pokraté spoustou malých cystiček. Takže je i problém s hormonální nerovnováhou. A vajíčka mají trochu obtížnější cestu.
13. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib takže ti na to přišli až na ultrazvuku a jinak se na to nedá přijít? To nezávidím, ale věřím, že vajíčka jsou bojovné a cestu si najdou :wink:
13. zář 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 minulou sobotu to byl rok :wink:
Mě dneska tak šíleně bolela hlava že jsem si musela dát brufen :unamused:
13. zář 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 45 dní :slight_smile: a že nejsem těhule poznali všichni na svatbě, miluju míchaný koktejly :slight_smile: .
13. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 Já jsem - stejně jako martinan4 - vdaná 3 měsíce :wink:
13. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás, ženy! :slight_smile: Tak jsem zase v práci, dělám až do jedný, ale spát se mi chce příšerně už teď. :unamused: Závidím těm, co mají normálnější zaměstnání..
13. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne juj a kde pracuješ?
13. zář 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz V kasinu, noční a v kouři. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne a nemůžeš jít hned na rizikovku kvůli práci?
13. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne Ty jo to by si teda teď neměla...:frowning2: Nedá se to nějak přehodit? Nebo tak něco?Přesně jak píše mochenkaa, co riziko?
13. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dneska jste ani moc nepsali :slight_smile: zvladla jsme docítat rychle :slight_smile: my jsme ted prijeli z veteriny z ockovani :slight_smile:) a já jsem nejaka hotova nejradeji bych zalezla do postele. Ale mam smulu kolegyne mi prinesla obrovskou cuketu tak musim vymyslet co s ni :slight_smile:
13. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @kcvrcekz Napřed musím k doktorce, určitě bych tady už v říjnu nechtěla být. V práci mi bylo řečeno, že těhotenství není nemoc a makat těhotná v kouři prý nevadí. :unamused: To může říct fakt jen chlap! :rolling_eyes:
13. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne to může říct jen d...l, protože normální chlap by toto fakt neřekl :unamused:
13. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Tos napsala hezky. :wink:
13. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne no a ne? :wink:
13. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joeyne "TO" snad ani není "člověk",ale vykořistovatel ze středověku :angry:
13. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaměstnavatelé nejsou lidi,myslí si že pro za ně zaměstnanec položí třeba život... :unamused: aspoň u nás to tak funguje takže se ani nedivím že to @joeyne řekli.Naopak si myslím že pasivní kouření je daleko horší než aktivní..
13. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No po vysazení HA jsem měla rok naprosto nepravidelný cyklus třeba i 60 dní jeden cyklus. Od jara se mi konečně rok po vysazení srovnal. Ale doktor říkal, že na mně je to vidět i tím, že mám problémy s knírkem a bojuju s váhou. že to jsou všechno příznaky PCO. Tak jsem, abych podpořila to plánování snažení o mimi, shodila za rok přes deset kilo. Tak snad to ještě letos vyjde :wink:
13. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka hani sem na tom podobne. Pracovni cesta, sem tu sama a vsechno je uplne v haji. dneska me chytly obrovsky krece a myslela sem ze se cela zvratim, no misto toho konecne cervena, po vysazeni poprve...
13. zář 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib tak to klobouk dolů, já se k hubnutí nějak nemůžu dokopat - a to bych měla :sweat_smile:
věřím, že teď už se to povede :wink:
13. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vdana jsem oficialne rok a 2 dny. Na vyroci za mnou muj nejmilejsi dokonce docestoval na dalny a divoky vychod:slight_smile:
13. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď jsem tu měla kamarádku která je lékarnice a ty rtuťové teploměry se už fakt nevyrábí a dokonce jsou zakázané protože je rtuť jedovatá-takže to co myslíte vy jsou nejaké rychloběžky,prý vypadají úplně stejně ale lidi je chodí vracet protože se blbě sklepávají...takže jsem ráda za ten digitál :slight_smile:
13. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 já mám fakt klasický rtuťák, máme ho doma skoro 3 roky a to byl ještě s problémy sehnatelný

jinak se mi asi zmenšila kůže na břichu :angry: já jsem tak nafouklá že asi prasknu :frowning2: a to přitom jím uplně stejně
13. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek