Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
16. zář 2011

@mihaji - @mochenkaa - @dilemma - teda o takových lízátkách slyším poprvé... To si musím pamatovat....

mochenkaa
16. zář 2011

@kd23 já si to sice pamatuju ale nesnáším zázvor 😝 😀

dilemma
16. zář 2011

@mihaji
@mochenkaa dekuji holky snad to bude to jedine co uz zabere nebo to asi nepreziju:( 😖

dilemma
16. zář 2011

@kd23 jo jo me je taky poprve poradily az tohleto tehotenstvi a to moje kamaradka ktera s tim mela taky strasny probem poradil ji to jeji dr🙂

kcvrcekz
16. zář 2011

@dilemma Ahojky no tak to mi je líto, ale ty lízatka jsou fakt super, tedy slyšela jsem to..🙂 A držím pěsti ať manža brzo najde novou práci. V dnešní době je to s tou prácí fakt na prd...Doufám, že se to poadří..🙂

dilemma
16. zář 2011

@kcvrcekz ja taky doufam ze se neco najde ted se nam to moc nehodilo ale co nadelame:(
A ty lizatka fakt zkusim a pak vam tady hodim info jestli zabrealy🙂

kcvrcekz
16. zář 2011

@dilemma No ještě jsou normální bonbony nebo prášky je to na stejným principu jen jde o to , že někdo třeba nerad cucá..😀A tfuj tfuj tfuj ať to výjde s tou prácí...😉

ili08
16. zář 2011

ahoj holky,je normální že už třetí den mám naprosto stejnou teplotu?

mochenkaa
16. zář 2011

@ili08 je. podívej se na můj graf. Taky jsem měla 3 dny stejnou teplotu 😉

dilemma
16. zář 2011

@kcvrcekz dekuji mooooc🙂 a co ty j avlaste ani nevim ja to s tebou dopadlo:( sme tady dlouho nebyla kdzy jou tak jen na chvili a tebe sem tady nevidila strasne dlouho:(

ili08
16. zář 2011

@mochenkaa no ale u tebe to vypadá na přírustek ne? 😉 Hned zítra mě musíš v buse poprskat 😉

kcvrcekz
16. zář 2011

@dilemma Já jsem tady každý den...😀 Jen možná nepíšu pořád, tak jsi se trefila do stránky kde jsem nebyla..😀 Jinak jsem se zase vratila k tomu svému a při usmiřování jsme se trefili do ovu tak jsem zvědavá..Teď mě už tak 3 dny pobolívá podbřišek a všera jsem i bleeee...No a jsem celkově divná..A do měsíčků daleko....Tak se uvidí co to dělo dělá...

mochenkaa
16. zář 2011

@ili08 prskat nebudu 😀 ve volnu (pondělí, úterý) udělám test a pak pokud budou // tak budu prskat 😀
@kcvrcekz to máš fajn že děláš blé 😀 . Kolikátý jsi DPO?

leeena_4
16. zář 2011

Ahoj holky 🙂. Jak se dnes při dnešku máte?
Já mám zmatený den. Celé dopoledne tu řeším naše Krkonoše. Měli jsme odjet příští sobotu a vracet se ve středu a mě volali z hotelu, že mají nějakou poruchu potrubí a jestli bychom nemohli přijet až od středy do neděle. Ani nebudu vyprávět, jak složitě jsem sháněla hlídání pro naše dvě placatý huby. Ale povedlo se mi všechno přeorganizovat, manžel si přehodil dovču, já taky a pofrčíme tedy příští středu. Už se hrozně těším. Potřebujeme oddych, jako sůl.

Můžu se zeptat, jak dlouho se tady tak snažíte o miminko? začaly jste všechny teď?

mochenkaa
16. zář 2011

@leeena_4 tak hlavní je, že pojedete 😉
a snažíme se druhý měsíc

ili08
16. zář 2011

@mochenkaa vzhledem k tomu že nepoznám ovu tak ti teda vůbec neřeknu kolikátý DPO jsem 😒 Každopádně pokud by to bylo jako s HA tak v pondělí očekávám rudou armádu!! 😠

mihaji
16. zář 2011

@leeena_4 Ahojky, tak to je super, že jste to zvládli všechno přeorganizovat. A kdo vám bude hlídat? Taky vždycky sháníme hlídání kočiček. O to složitěji, že je záhodno, aby ten dotyčný u nás po tu dobu bydlel. Ale zatím jsme vždycky sehnali 🙂
My se chystáme příští týden od pátku do neděle do jižních čech, tak se taky moc těším. Snad vyjde ještě počasí.

mochenkaa
16. zář 2011

@ili08 to původně bylo na @kcvrcekz 😀 . Tak snad jste se trefili a v pondělí nic takového nepřijde 😉

kcvrcekz
16. zář 2011

@mochenkaa no tak jde o to zda byla 9. nebo 10.9. takže buď 7 nebo 8DPO...Uvidíme no je ještě moc brzo...

ili08
16. zář 2011

@leeena_4 a placatý huby s váma nemůžou nebo se těšíte až si oddáchnete i od nich?My máme za sebou 1 měsíc snažení takže to zatím moc nehrotím i když musím přiznat že jsem myslela že po vysazení HA je největší šance otěhotnět...

mochenkaa
16. zář 2011

@kcvrcekz takže stejně jako já. Já dnes 8 DPO. A teda blé jsem nedělala, ale až tak mi do toho nechybělo 😅 . Já chci zkusit test asi v pondělí

kcvrcekz
16. zář 2011

@leeena_4 Teda ty jsi agentka..🙂 Tak hlavně že vše klaplo..🙂 My jsme se snažili od prosince, ale měli jsme 3 měsíce pauzu....

leeena_4
16. zář 2011

@mihaji No s hlídáním je to bída. Může buď můj taťka, nebo dvě kamarádky. Holky je dobře znají a poslouchají a přesně jak píšeš, je třeba aby dotyčný bydlel u nás. Takže nejdřív měly hlídat kamarádky na střídačku a teď bude hlídat jen jedna kamarádka a taťka, takže super 😵
A kampak do jižních Čech? jsem jihočeška původem, tak mě to zajímá. 😉

leeena_4
16. zář 2011

@kcvrcekz takže taky nejsi čerstvá snažilka, to jsem ráda, že tu nejsem sama 🙂. Jinak já jsem hyperaktivní a oranizace, to mi jde. Někdy až moc 😀

mihaji
16. zář 2011

@mihaji Jo a my si řekli tak nějak po svatbě, že se začneme snažit, nejdřív mi ale zlobila MS a minulý měsíc nebyly zrovna vhodné podmínky. Snažíme se tedy docela krátce.

kcvrcekz
16. zář 2011

@mochenkaa No jelikož mám dostat MS až cca 23. 24 tak na to peču a počkám zda odjdou nebo ne...Jen mě štve že nevím co to se mnou je,zda je to PMS, nebo dobíhají nervy a nebo to co bych asi chtěla nejvíc a raději si to nepřipouštím mimi..🙂 No tak uvidíš budu držet pěsti..🙂

leeena_4
16. zář 2011

@ili08 Já když jsem před už skoro rokem a půl vysadila antikoncepci, tak jsem si byla jistá, že do 3 měsíců jsem těhotná 😀. To jsem ale byla naivní. Už jsem si tím kolotočem prošla se všemi příjemnostmi a nepříjemnostmi a mám za sebou i období upnutí se jen a jen na to a tak jsem poučená a nemůžu se dočkat, až se zase začneme snažit. Nebo spíš, až zase začneme moct. Celých 14tt, co jsem byla těhotná jsme nemohli, pak revize, teď šestinedělí, takže ani nechci zveřejňovat, kdy to u nás bylo naposled 😀

kd23
16. zář 2011

@ili08 @mochenkaa No holky, budu na vás myslet, a přeju vám, abyste měly ovulku a našly obě //. Já si totiž taky myslela, že největší šance je po vysazení... Bohužel u mě to nevyšlo...
Mám skvělou kamarádku, která mi od včera volá a říká mi "paní Vajíčková" 😀, že to prostě musíme brát s humorem. Je fajn. Od ní mě to vždycky rozesměje, ale jinak mě štve, že to asi nepůjde jen tak... ☹

leeena_4
16. zář 2011

@ili08 Jinak by s námi mohly, ale chceme si odpočinout úplně od všeho. Ráno nevstávat na venčení, nebát se, jestli ta malá něco neseřere v hotelu a tak. Prostě chceme být úplně sami a úplně vypnout 🙂

mihaji
16. zář 2011

@leeena_4 No vidíš, to mě nenapadlo, že s pejsky je taky takový problém. Proč nemůžou být třeba u tvého taťky? Nemají na to prostor?
Jedeme na Andělský dvůr , jsou to Světce. Někde poblíž by měla být Červená Lhota - zámek.