• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@ninucha Taky gratuluju k nové práci :slight_smile:

@kd23 To je myslím rozumné. Uvidíš, co ti řekne, třeba to nebude tak zlé, nebo to aspoň popožene, budeš to mít za sebou a budeš se moct snažit o vytoužené miminko.
16. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 jo, příští týden budu dělat jen 2 dny :slight_smile:
super že zkusíš toho druhého doktora :slight_smile:
16. zář 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku svítí sluníčko, paráda !!! @Hopeful se o víkendu vdává, tak jí přeji nádhernou svatbu !!! A věřím, že se k nám brzy vrátí !!! @Hopeful, těšíme se na Tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak tfuj tfuj, skvělou zábavu a krásné počasí !!! :slight_smile:
16. zář 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak piju první den kontryhel...... napřed mě teda šokovalo, že půl litru 2x denně, ale naštěstí je dobrý :grinning: jinak ms stále nedorazila, ani po červeném víně, ani po sojovém mléku..... chjo
16. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako mě teda moc nechutnal
16. zář 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mě nevadí a to ho mám dokonce bez cukru :grinning:
16. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako Zkus nějaké hóóódně pikantní jídlo, mě jednou pomohlo kung pao, vařil ho kámoš a pálilo jak čert. :angry: Tak jsem mu druhý den poděkovala. :grinning:
16. zář 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako on by ti byl s cukrem stejně na prd :grinning: já doufám že se tento měsíc podařilo a příští už ho pít nebudu muset :grinning:
16. zář 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako Mně kontryhel taky chutná, připomíná mi zelený čaj, který mám ráda. I maliník je dobrý. Piješ ten kontryhel celý cyklus? Já měla zato, že se má pít jen od MS do ovulky.....nebo si to s něčím pletu?
16. zář 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že z DMka nechodí vyúčtování na tu jejich kartičku (jako co se nakupovalo). Teď si šla kámoška koupit kondomy na moji věrnostní kartu, tak by se asi M lekl kdyby přišlo položkové vyúčtování :grinning: :grinning: proč je tam v nákupech taková položka :grinning: :grinning:
16. zář 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji nene já ho začala pít úplně na konci cyklu, mám zdržení a někdo říkal, že mu to pomohlo :slight_smile:

@joeyne já pikantní miluju a jím ho téměr pernamentně, takže se obávám, že už sem úplně odolná :grinning: ale díky za radu....
16. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím vás, děvčata! :slight_smile: Zkusím vás dočíst během pauz v práci.
Dnes jsem to nevydržela a šla k mojí gyndařce. Měla jsem strašnej strach, co na UTZ uvidí. :unamused: Ukázala mi jakýsi žloutkový váček, prý je ještě brzy vidět víc a něco v něm. Jsem z toho pořád vyplesklá. :confused: Ale mám být optimistická, koncem září bude vidět víc...
16. zář 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne tak vidíš :wink: gratuluju k těhotenství!! :slight_smile:
16. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Děkuju! :slight_smile: A od října mi hned napíše neschopenku, řekla mi to sama od sebe.
16. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne super. Tak tam těch 14 dní ještě vydrž a pak už bude dobře doma :wink:
16. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny moc zdravím..Ted koníka zanedbávám..v práci se nemůžu připojit - hodně práce, nové vedení a navíc dost lítám po pohovorech kvůli práci - naštěstí mě zvou.. :grinning: Postupně vás dočtu a pokusím se co nejdříve zase aktivněji zapojit..:slight_smile:
Zatím žádná nová těhule?
16. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám, že jedna jo..:slight_smile:
@joeyne Moc gratuluju!
16. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni84 tak ať tě co nejdřív i přijmou :grinning: :wink: . Bohužel, žádná nová těhotná :unamused:
16. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 No je asi lepší zkusit i další názor...Asi bych do toho taky šla...:slight_smile:
Jinak holky já už nevím co si mám myslet...Nejraději bych se už měla jasno co a jak...Příjde mi to vše divné, pobolévá mě podbřišk jakoby na měcíčky...Dotoho i v kříži, je mi zle od žaludku, chce se mi pořád spát, ale myslím si že 8 den PO je moc brzo na nějaké přáznaky, že? Asi to bude nějaká viroza, jinak to nechápu, co myslíte?
16. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se až si lehnu. Začal mě bolet podbřišek na pravé straně a navíc jsem si musela dát (takovou jsem na ni měla chuť) čokoládovou zmzlinu, kterou nejím - nechutná mi. :confused: Takže pokud zítra teplota neklesne, tak si zkusím udělat ovu test (řešilo se tu že by měl těhotenství ukázat dřív než klasický těhu test) a pokud na ovu testu budou // tak zkusím i těhu a pokud ne, tak vím že se mi jen zbláznilo tělo.

@kcvrcekz možné je všechno :wink:
16. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Ahoj :slight_smile: no já nevím ale už týden mě bolí podbřišek jak při MS. Už z toho mám normálně divný pocit :frowning2:
16. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. :grinning:
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. :grinning:
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... :grinning:
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... :grinning:
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... :grinning:

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let

SNAŽILKY

mishule12.................65 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................55DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................50DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................47DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................47DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................45DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................44DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................37DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 36DC
galigula .........................36DC
sarinkac.........................34DC
melliss...........................33DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................32 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............32DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................31DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................30DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................29DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................28DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................27DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................27DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................27DC
alisi001..................... .....26DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................26DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................25 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................23DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................22DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................22DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................22DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................22DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................22DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................21DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....20DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................20DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................18DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................17DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........17DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................17DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................16DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................14DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................13DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..12DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................12DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................12DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................12DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................11DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................10DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................9DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 7DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................4DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................3DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 l
17. zář 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
dneska jdeme na svatbu kamarádovi :slight_smile: a mě je od večera zle :frowning2: ale už je to lepšejší :slight_smile: holky mám takový dotaz myslíte že by natěhu testu byli vidět případně // po 14 dnech? já už jsem nervozní ale do MS to mám ještě daleko :frowning2:
17. zář 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 pokud jsi 14 DPO tak jo :wink:
17. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 ted koukám že jsi 18 DC :slight_smile:
17. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 No jde taky o to jak dlouho nebereš prášky...Ale jak koukám nejsem v tom sama...Taky mi je tak nějak zle, ale prý je moc brzo..Tak si říkám, že jsem si to asi všechno jen vsugerovala a nebo je to PMS...Takže uvidím ten příští týden jestli mrcha dojde nebo ne...:slight_smile:
17. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásné ránko všem @alisi001 tobě to teda lítá...Kdyby jsi navrhla horskou dráhu dle tvého grafu jsi milionář..:wink:
17. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz asi to bude anovulák
17. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hezký slunečný den přeji :slight_smile: Nám se dneska vdává kolegyňka a já musím trčet v práci takže se na ni ani nemůžu jít kuknout :frowning2: Ale počasí ji vychází tak snad všechno proběhne podle představ...
Já měla dneska teplotu o jeden stupeň výš ale asi je to tím že jsem měřila o půl hoďky později než obvykle jinak se vsadím že by tam bylo zase 36.7 :unamused:
17. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek