Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

carrynka
18. zář 2011

@alisi001 to nic, pristi mesic bude urcite vypadat lip 🙂 btw ja taky nic, ocekavam MS kazdym dnem, delala jsem si test ale ani naznak druhe carky... takze snazeni pokracuje :(

markitka
18. zář 2011

Ahoj holky....také očekávám Ms, jsem zvědavá, zda dorazí či ne...teoreticky bych to měla dostat v úterý (beru to podle toho, když jsem brala HA)...včera jsem to řešila se švagrovou..je těhu 21 t. a říkala, že by to mohlo na testu už být vidět..tak nevím, zda mám testovat či se nechat překvapit....

hankamamka
18. zář 2011

Ahojte, tak som priletela spat do Prahy a budem s vami castejsie : )

Co myslite na moj graf? http://www.fertilityfriend.com/home/370e84 Je mozne mat tolko dni za sebou rovnaku teplotu? Nerozumiem tomu :(

lucik1986
18. zář 2011

@alisi001 Ahoj no právě myslím že do ovulky jsme se trefili ale kdo ví 🙂 no asi počkám ale jako poslední dva dny mi je i špatně. Podbřišek mě včera bolet téměř přestal. je to záhada 😀

markitka
18. zář 2011

@lucik1986 Držím palce 😉

alisi001
18. zář 2011

@hankamamka ano je to možné

ili08
18. zář 2011

@hankamamka testík jsi nezkoušela?

ili08
18. zář 2011

@alisi001 tak náš bude asi říjen 😉 😉 já s tou moji teplotou která je taky furt stejná už ani nedoufám že by se tento měsíc zadařilo 😒 Teď jen doufám že mrška zítra dorazí jak má a my můžeme pokračovat další měsíc

beta.m
18. zář 2011

@kcvrcekz To víš že počkej, já to mám dostat v sobotu ale nějak sem to prostě nevydržela, o to víc ale teď budu kdyžtak zklamaná jestli to nevyjde 😠

alisi001
18. zář 2011

@ili08 tak já bych zitra nebo pozitří měla mín ovulku ale asi to tak nebude ☹ nějak to na ni nevypadá už jsem omezila i hvězdičkování 😉

kcvrcekz
18. zář 2011

@beta.m No asi počkám a uvidím, stejně bych tím nic nepřivolala a ani neoddálila, prostě buď se povedlo a nebo ne....Jen by mě zajímalo proč mě pořád pobolívá podbřišek a je mi blbě...No uvidím...🙂

kcvrcekz
18. zář 2011

@alisi001 Třeba to bude jak blesk z čistého nebe ta ovu...🙂 😉

alisi001
18. zář 2011

@kcvrcekz no tak to nevím ani hlen tomu nenasvědčuje ☹

kcvrcekz
18. zář 2011

@alisi001 Nu tak nevěš hlavu, když ne teď tak říjen je tvůj...😉

mochenkaa
18. zář 2011

@alisi001 ty jsi fakt záhadná 🙂
@lucik1986 tak snad to vyjde
@beta.m taky si říkám, že jsem měla počkat 😅 a to jsem zjistila, že ten můj test je nějaký divný. Byl to ten z ovulačních testů (byly tam 2 těhu zdarma) a nikde na krabičce ani v návodu není napsaná citlivost 😕 tak jsem zvědavá co bude zítra 😕
@kcvrcekz teď už vím, že počkat má větší smysl 😀 😅

jinák já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

kcvrcekz
18. zář 2011

@mochenkaa jj no radeji počkám...🙂 /řecejen je do MS ještě dst času...🙂

lucik1986
18. zář 2011

@mochenkaa no bylo by to super 🙂 každopádně zítra si ráno udělam asi testík jinak se zblázním 😀 jsem šíleně nedočkavá 🙂

verik19
18. zář 2011

Ahojda holky, chci se zeptat nemáte někdo zkušenost s mladým ječmenem nebo chlorellou?Slyšela jsem na to dobré reference.

mochenkaa
18. zář 2011

@lucik1986 taky budu zkoušet 😉
@verik19 nemám, bohužel neporadím

lucik1986
18. zář 2011

@mochenkaa tak to bude ráno napínavé 🙂

lucik1986
18. zář 2011

mochenkaa@ máš mě na fcb? já se sem zítra dostanu až večer tak aby jsem si dali vedět hned ráno 🙂

mochenkaa
18. zář 2011

@lucik1986 asi mám, máš tam krásného psa a na profilovce jsi s koníkem? 🙂 Tak mi to napiš do zprávy (tak ať to nikdo nevidí 🙂 )

lucik1986
18. zář 2011

@mochenkaa jojo to jsem já 🙂) a jaké tam máš jméno? abych to neposlala někomu jinému 😀

ili08
18. zář 2011

@mochenkaa
@lucik1986 holky oběma budu zítra držet palečky 🙂 já počkám do středy a pokud nedorazí tak se teda taky otestuju ale nevím nevím

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa kolkaty den po OVU si skusala testik? rozmyslam, ci ma zmysel (pre mna) to skusit ...

hankamamka
18. zář 2011

@ili08 testik nie, neverim, ze by to mohlo vyjst ... nejaka som taka, ze eee :(

mochenkaa
18. zář 2011

@hankamamka 9 DPO 😅 . Pokud těhu jsi, tak by ti to mělo už něco ukázat. 14 DPO je doba, kdy většina holek má dostat ms, takže něco by jít vidět mělo. 😉
je, fakt, že minule jsem se cítila na mrchu A to že už mi to od 7 DC bylo jasné že se nezadařilo, ale tento měsíc se cítím trochu jinak a ms příznaky žádné 🙂

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa a robila si si hned rano? ze ci ma zmysel, ak by som to vyskusala teraz ... aj ked, vobec sa na to necitim ...

mochenkaa
18. zář 2011

@hankamamka hej, hned ráno. Jaký máš test? Já měla nějaký bez označení citlivosti, takže zítra 10 mamatest to jistí 🙂 to budu 11 DPO. Možná by ti to mělo ukázat i teď, akorát před tím aspoň2-3 hodiny nepij ať máš koncentrovaný moč 😉

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa doma mam len nejaky clear blue, citlivost 20, myslim ... uvidim, ale dost sa bojim sklamania ☹