Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
20. zář 2011

Ahoj holky, jdu ten náročný den s manžou rozplavat do bazénu. Všem přeji pěkný večer... 🙂

carrynka
20. zář 2011

@hankamamka @leni84 děkuji moc, byla jsem si koupit dneska dalsi testiky tak budu zkouset a uvidime jestli carka zustane 🙂

lucik1986
20. zář 2011

Ahoj holky tak jsem to dneska nevydržela a testovala 🙂 ale překvapivě nic ☹ tak jsem z toho byla taková přešná. No mám týden do MS tak uvidíme ale nějak mě ta dobrá nálada opouští

kcvrcekz
20. zář 2011

@lucik1986 No tak ještě vydrž...Třeba se to ještě změní...

ili08
20. zář 2011

@lucik1986 já budu testovat asi zítra,MS ani dnes nedorazila ale taky se mi do toho nechce,se bojím že pak budu jen zklamaná 😒 Koupila jsem dneska citlivější test,doma mám jen 25 a do těch se mi moc nechce..

lucik1986
20. zář 2011

@kcvrcekz no uvidíme chtěla bych to zkusit někdy až třeba v sobotu říkám si že kdyby náhodou tak je brzo. ale mám obavu že jsem si ty příznaky jen vsugerovala no uvidíme no. Dneska jsme byla u kamaradky co ma 4 mesicniho chlapecka a byla jsme uplne vyrizena. Holky proc to neni jednodussi :D

kcvrcekz
20. zář 2011

@lucik1986 no proto já si raději čekam do MS a pak uvidím pak bude jasné co ajak buď odjde a nebo ne a bude to milé překvapení...Pokud dojde tak mi to asi bude líto, ale co už...Proto nemám ani test,,,Ale fakt je, že by to mohlo být jednodušší...🙂

mishule12
20. zář 2011

@lucik1986 To bych vůbec neházela flintu do žita ... A za 2, 3 dny zkusila znova ... 😉

pejullka
20. zář 2011

@alisi001 prosim pripis mi do tabulky kontryhel🙂 diky

lucik1986
20. zář 2011

jste hodné holky jsem ráda že vás mám 🙂 no já zatím úplně nezoufám. 🙂

ili08
20. zář 2011

@pejullka jak chutná?pokud zítra bude test negativní tak se na něj taky chystám 🙂

kcvrcekz
20. zář 2011

@lucik1986 No tak to nesmíš....🙂 🙂

pejullka
20. zář 2011

@ili08 teprve mi ho pritel veze, tak uvidi,m, ja ho budu pit hlavne kvuli ms, myslela jsem ze posledni dva dny umru

ili08
20. zář 2011

@pejullka jako že je bolestivá?no já jsem zvědavá,bylinky moc nemusím 🤐

losnikolos
20. zář 2011

@alisi001 ahoj, já myslela tu obr tabulku co je nad tebou 🙂

pejullka
20. zář 2011

@ili08 jo, bolestiva, zvracm boli me zada a mam strasne krece ze se nemuzu narovnat...zkusim to a uvidim, ja na bylinky taky nebyla, ale od te doby, co jsem videla co s telem dela chemie na to nedam dopustit

ili08
20. zář 2011

@pejullka tak doufám že ti to pomůže,četla jsem že je fakt na ženské potíže dobrý ..
Holky loučím se,povysávám prodejnu a šupky dupky za pejskem 🙂 Mějte se a zítra pa

danda81
20. zář 2011

@alisi001 Ahojky holky, padáááám v tabulce dolů. V neděli dorazila MS (ještě o dva dny dřív než jsem ji očekávala), takže jsem bohužel "ušetřila" za testíky ☹ . Ale dorazila přesně po 28 dnech, tak alespon se mi to srovnalo 🙂 Dneska tedy 3 DC - prosím přepsat v tabulce. Mám fofr v práci i doma, takže vůbec Vás nestíhám dočítat....

pejullka
20. zář 2011

@ili08 diky, pappa

danda81
20. zář 2011

Koukám, že se tu objevilo pití kontryhelu. Včera jsem si ho koupila - shánění šílený, nedostatkový zboží alespon u nás v Plzni - a začínám jej pít. Bylinky moc nemusím, ale docela ujde. Dávám si ho 3 x denně, a když nezabere - prý alespon srovná ms a špinění...

luciesofi
20. zář 2011

@hankamamka Gratuluji je krásným //! Držím palce, ať je vše v pořádku!!

danda81
20. zář 2011

Pa snažilky a těhulky, držííííím moc palce všem, co budou v nejbližších dnech testovat TT 😉

luciesofi
20. zář 2011

@carrynka Gratuluji je krásným //! Držím palce, ať je vše v pořádku!!

luciesofi
20. zář 2011

@hankamamka omlouvám se, ten předchozí příspěvek byl pro @carrynka pardon!!

hankamamka
20. zář 2011

@luciesofi v poho, beriem to ako znamenie, ze o mesiac budu // 🙂

carrynka
20. zář 2011

@luciesofi díky... taky přeju brzké dvě čárky...🙂

alisi001
20. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
carrynka.........//............33DC ( listovka )....................................................................KAROLÍNA 27 let+


SNAŽILKY

mishule12.................68 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................53DC................................................................................................MARTINA 28 let
pajule ...........................48DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................47DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................40DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 39DC
sarinkac.........................37DC
melliss...........................36DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................36 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................35 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............35DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
bujanda..........................32DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 ................................30DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
meea...............................30DC
alisi001..................... .....29DC (listovka ,kelp jod)...........................................................ALENA 32 let +
mochenkaa....................29DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................28 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................26DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................25DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................25DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................25DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................25DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................25DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................24DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................23DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................21DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................20DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........20DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................20DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................19DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................17DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................16DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..15DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................15DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................15DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................15DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................14DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................13DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................12DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 10DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................6DC (calibrum babyplana, kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................4DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
danda81........................3DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
pejullka...........................2DC(kontryhel).............................................................................................PETRA 26 let +
hankamamka...............2DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (...26.9. Duphaston na vyvolání.).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+

andrejka_86
20. zář 2011

Ahoj snažilky, těhulky... 🙂 Ráda bych se k Vám přidala. Jsem jedn a davu, která přešla z beremese na modrého koníha. S manžílkem se snažíme od poloviny července. Zatím nic, testů udělána hromada (strašně moc chci, abych už si mohla s bříškem vykládat) a papkám jen BabyPlan a po čtení dnešních článků se chystám taky na kontryhelový čaj a manžílka jsem dotlačila k pojídání Selenu a Zinku 🙂 Tak snad se nám to ten třetí měsíc vyvede.. Všude se píše jak na to nemáme myslet a nestresovat, ale já jsem pravý opak - stres snad 10 hodin denně a když nemyslím na to, že jsem pořád ve stresu, tak myslím na to, že bychom už chtěli být těhotní...

petit.a.nge
20. zář 2011

@barbulinka1 vidím, že to máš stejně jako já, taky mám chlapa věčně na montážích, takže OVU zatím neřeším..... ☹

barbulinka1
20. zář 2011

@petit.a.nge Ahojka, no taky to řešit nebudu, protože by to opravdu nemělo cenu a třeba se někdy do OVU trefíme, ale počítám s tím, že to bude trvat dýl než to vyjde, ale nevadí, hlavní bude když to někdy dopadne a budu mít fazolku v bříšku 🙂 a pak až to vyjde, tak už nikdy nebudeme doma samy 🙂 🙂