• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@bujanda či bude treba test alebo či ešte bude treba ísť do práce?
15. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka jak dlouho se snažíte? taky se bojím té jedné / ale říkám si, že na poprvé byto byla fakt haluz kdyby se povedlo. A když ne, tak se aspoň naučím grafy BT.
15. srp 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa myslíš, že tě testy budou lákat a zkusíš to dřív? řekni manželovi, ať ti je schová a nedá dřív než na začátku školního roku :slight_smile: :slight_smile:
já myslím, že to pozná, snad už to dělá nějaký ten pátek a přístroje jsou namakaný :grinning:
15. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no to se security ale nafotí:slight_smile: a myslíte že tak časté chození na záchod je v tak ranném stádiu normální?
15. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa v máji/květnu som vysadila HA, ale tak naozaj, voľný priechod, sme tomu dali až na svadobnej ceste minulý mesiac. grafy bt sa tiež musím naučiť, aj ako to merať a čo potom s tým meraním urobiť :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 určitě mě lákat budou, ale jsem velká holka vydržím :grinning: přítel , tvrdí, že to necháme tento měsíc na přírodě a pak to začnem víc řešit, takže s tím moc nepochodím :wink:
@ili08 naštěstí to stihnu do 10 minut takže nefotí. a jinak doufám, že to normální v těhu je, protože jinak to normální není
15. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 u mňa sú to nervičky, myslím ... skor ako tehotenstvo
15. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka tak vidíš, aspoň když se nepovede tak máme plán. jinak klidně mluv jen po slovensky, mě se občas stane, žena přítele mluvím a ten se začne smát že mluvím slovensky a ne česky :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tak u nás fotí furt i když si někdo zavře jen na 5 minut tak si to nafotí..jinak já myslela že na záchod se chodí častěji až když je mimčo už větší a tlačí na močák ale tak všechno je možné, proč ne :slight_smile:
a co nevolnosti?nemáte z toho strach?
15. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka no jestli bude vůbec proč dělat test, nesmí mrcha v neděli přijít :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08
@mochenkaa preco si vas fotia, ked chodite na wc? zasa mi nieco nedochadza :slight_smile:

ja myslim, ze hej, ze sa chodi castejsie az neskor, ale ja uz som zacala ... uz zasa musim ... :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda mrcha nepríde, už mi to povedala, že už k tebe nechce :grinning:
15. srp 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka :slight_smile: no logiku našich security nechápu-obchody v našem NC by se neměli zavírat a když je někdo v obchodě sám a zavře tak si to prostě fotí
15. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 tak my jsme celkem schovaní v té boční uličce a když jsem mluvila s tím security co pořád zdraví (určitě víš který) tak říkal že pokud je to do 10 minut tak je to jedno.
@hankamamka obchodní centrum :wink: a ochranka tu není proto aby hlídala zloděje, ale aby buzerovali prodavačky..
15. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my než s tím plozením dětí začnem tak budete všechny těhotné a já tu zbudu sama :confused:
15. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08
@mochenkaa ty kokso, ja sa každý deň naučím niečo nové! nabudúce, keď pojdem nakupovať, vyfotím si ochranku ja :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no myslím že jsi to popsala moc hezky,líp bych to nesvedla :slight_smile: Vím kterého myslíš,ten zrovna fotí nejvíc,jsme si dělaly srandu že se minul povoláním a měl se dát na fotografa
15. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ili08 nevím co ti napsat. z jedné strany neboj,my tě v tom nenecháme, ale z druhé té větší radši jo :grinning: :wink:
15. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no děkuju :grinning:
15. srp 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 naše kolegyňka co ji tu máme na záskoky je s ním velká kamarádka a nosí mu hračky a tak pro dítě, takže možná máme protekci :slight_smile: já bojovala s tím mladým culíkatým ale zjistil že mám ráda stejnou hudbu tak mám klid.
@hankamamka to víš, blbouni :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 není zač :grinning: :grinning:
15. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak nám je to jedno,my jsme od 11-19 po dvou takže zavírat nemusíme :slight_smile:a večer se střídají směny takže stejně věčně nejdou vidět. Každopádně nechápu kde na ty exoty chodí....
No nic holky,jdu se věnovat psékovi,hezký večer všem a brzy naviděnou :sunglasses:
15. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 chudák pejsek jestli v takové bouřce jdete ven :confused:
15. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to ne,když jsem došla tak jsme se jen vyvenčilim ale teď už mi tu asi půl hoďky nosí míčky tak si budeme hrát...V bouřce zásadně nechodím,mám z ní strach :zipper_mouth: A manžel jak na potvoru na noční :angry:
15. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 tak hezkou hru a pořádně hafíka pomazlit :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To tu budem sama stresovať, či čo? :grinning:
15. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka já tady ještě půl hoďky budu, neboj :wink:
15. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa he :slight_smile: juj, cítim, ako keby mala MS prist, fuj, fuj
15. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka jé tak to by byla hodná, taky už jí nechci ani vidět :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ili08 a kdy začnete? tak začněte dnes :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek