Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda či bude treba test alebo či ešte bude treba ísť do práce?

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka jak dlouho se snažíte? taky se bojím té jedné / ale říkám si, že na poprvé byto byla fakt haluz kdyby se povedlo. A když ne, tak se aspoň naučím grafy BT.

mishule12
15. srp 2011

@mochenkaa myslíš, že tě testy budou lákat a zkusíš to dřív? řekni manželovi, ať ti je schová a nedá dřív než na začátku školního roku 🙂 🙂
já myslím, že to pozná, snad už to dělá nějaký ten pátek a přístroje jsou namakaný 😀

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa no to se security ale nafotí🙂 a myslíte že tak časté chození na záchod je v tak ranném stádiu normální?

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa v máji/květnu som vysadila HA, ale tak naozaj, voľný priechod, sme tomu dali až na svadobnej ceste minulý mesiac. grafy bt sa tiež musím naučiť, aj ako to merať a čo potom s tým meraním urobiť 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@mishule12 určitě mě lákat budou, ale jsem velká holka vydržím 😀 přítel , tvrdí, že to necháme tento měsíc na přírodě a pak to začnem víc řešit, takže s tím moc nepochodím 😉
@ili08 naštěstí to stihnu do 10 minut takže nefotí. a jinak doufám, že to normální v těhu je, protože jinak to normální není

hankamamka
15. srp 2011

@ili08 u mňa sú to nervičky, myslím ... skor ako tehotenstvo

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka tak vidíš, aspoň když se nepovede tak máme plán. jinak klidně mluv jen po slovensky, mě se občas stane, žena přítele mluvím a ten se začne smát že mluvím slovensky a ne česky 🙂

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa tak u nás fotí furt i když si někdo zavře jen na 5 minut tak si to nafotí..jinak já myslela že na záchod se chodí častěji až když je mimčo už větší a tlačí na močák ale tak všechno je možné, proč ne 🙂
a co nevolnosti?nemáte z toho strach?

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka no jestli bude vůbec proč dělat test, nesmí mrcha v neděli přijít 🙂

hankamamka
15. srp 2011

@ili08
@mochenkaa preco si vas fotia, ked chodite na wc? zasa mi nieco nedochadza 🙂

ja myslim, ze hej, ze sa chodi castejsie az neskor, ale ja uz som zacala ... uz zasa musim ... 🙂

hankamamka
15. srp 2011

@bujanda mrcha nepríde, už mi to povedala, že už k tebe nechce 😀

ili08
15. srp 2011

@hankamamka 🙂 no logiku našich security nechápu-obchody v našem NC by se neměli zavírat a když je někdo v obchodě sám a zavře tak si to prostě fotí

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 tak my jsme celkem schovaní v té boční uličce a když jsem mluvila s tím security co pořád zdraví (určitě víš který) tak říkal že pokud je to do 10 minut tak je to jedno.
@hankamamka obchodní centrum 😉 a ochranka tu není proto aby hlídala zloděje, ale aby buzerovali prodavačky..

ili08
15. srp 2011

No my než s tím plozením dětí začnem tak budete všechny těhotné a já tu zbudu sama 😕

hankamamka
15. srp 2011

@ili08
@mochenkaa ty kokso, ja sa každý deň naučím niečo nové! nabudúce, keď pojdem nakupovať, vyfotím si ochranku ja 🙂

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa no myslím že jsi to popsala moc hezky,líp bych to nesvedla 🙂 Vím kterého myslíš,ten zrovna fotí nejvíc,jsme si dělaly srandu že se minul povoláním a měl se dát na fotografa

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 nevím co ti napsat. z jedné strany neboj,my tě v tom nenecháme, ale z druhé té větší radši jo 😀 😉

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa no děkuju 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 naše kolegyňka co ji tu máme na záskoky je s ním velká kamarádka a nosí mu hračky a tak pro dítě, takže možná máme protekci 🙂 já bojovala s tím mladým culíkatým ale zjistil že mám ráda stejnou hudbu tak mám klid.
@hankamamka to víš, blbouni 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 není zač 😀 😀

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa tak nám je to jedno,my jsme od 11-19 po dvou takže zavírat nemusíme 🙂a večer se střídají směny takže stejně věčně nejdou vidět. Každopádně nechápu kde na ty exoty chodí....
No nic holky,jdu se věnovat psékovi,hezký večer všem a brzy naviděnou 😎

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 chudák pejsek jestli v takové bouřce jdete ven 😕

ili08
15. srp 2011

@mochenkaa to ne,když jsem došla tak jsme se jen vyvenčilim ale teď už mi tu asi půl hoďky nosí míčky tak si budeme hrát...V bouřce zásadně nechodím,mám z ní strach 🤐 A manžel jak na potvoru na noční 😠

mochenkaa
15. srp 2011

@ili08 tak hezkou hru a pořádně hafíka pomazlit 🙂

hankamamka
15. srp 2011

To tu budem sama stresovať, či čo? 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka já tady ještě půl hoďky budu, neboj 😉

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa he 🙂 juj, cítim, ako keby mala MS prist, fuj, fuj

bujanda
15. srp 2011

@hankamamka jé tak to by byla hodná, taky už jí nechci ani vidět 🙂

mishule12
15. srp 2011

@ili08 a kdy začnete? tak začněte dnes 🙂 🙂