• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@mihaji vítek zařadím tě do tabulky stačí když napíšeš kolikáty DC jsi jmeno věk a jestli bereš nějaké vitamíny
23. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda dnes jsem teprve 5 DPO tak nevím jestli je to špiněni dobré a nebo je to z té vyvolávačky :unamused:
23. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 Děkuju :slight_smile:, jméno Kačka, věk 30, 13.DC a beru toho tolik, až je mi z toho špatně :grinning:. Z vitamínů femibion, listovku, maliník a teď mi doktor doporučil ještě B-komplex. Včera mi ještě doktor řekl, že bych měla měřit teplotu, do čehož se mi nikdy moc nechtělo, ale budiž. Nicméně to dnes začalo trochu neslavně, došla baterka v teploměru :grinning:.
23. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishule12.................. 40DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 35 DC
luci_inka......................34DC
zandi78........................32 DC
mochenkaa.................30 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................30 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 27DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................26DC (listovka)
leni84.......................... 26DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 25 DC
tumik.............................25 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................24 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............23DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 22 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................22 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 21C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................21 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................20 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................20DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................19 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 18 DC (listovka)
martinan4 ................... 15 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 15 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................14 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................14DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................13 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 12 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 11 DC
galigula .........................11DC
helousek1......................11DC
kd23............................... .10 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................9DC
veveruska0504..............8 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................6DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................6DC(listovka)
carrynka..........................5DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................4 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................4 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................2 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC
23. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ako, robila si niektora test? Som zvedavá a dnes bez energie v práci.
23. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky tímhle tempen budu za chvilku tu tabulku aktualizovat 3 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: už je nás tu 43 :fearful:
23. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 to bude dobrý, uvidíš, je to určitě jen nějaká reakce na tu vyvolávačku a znamení, že s tím mrcha bojuje a taky prohraje ... :wink:
23. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka ahoj ja ne dnes jsem teprve 5 DPO chtěla jsem si ho udělat ze srandy ale nakonec jsem to vzdala byla bych akorat zklamana z bilého testíku :wink:
23. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda si požičiavaš alebo nechávaš šiť? svadovná noc ... prajem ti, aby si nebola taká unavená ako sme boli my :slight_smile:
23. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 za chvílu pribudnú tehotky, ako ty, ze ... tak sa tá tabulka rozdvojí :slight_smile:
23. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda díky za podporu :wink: jsem na to sama zvědavá počkam do neděle a pokud bude test negat . tak zajdu na kontrolu tím padem začneme nanovo protože když nebudu těhu nemužu to špiněni brát jako MS :frowning2: a bude další vyvolávačka :frowning2:
23. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka ráda bych založila těhu tabulku :grinning: jen si nejsem jistá jestli v ní budu prvni :wink:
23. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
první na řadě je mishule12 :grinning:
23. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 to je jedno, či prvá, ale určite tam budeš!
23. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 koukala jsem na ten graf z FF, už jsi testovala???
23. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 jo aha, asi ne, až v neděli???jak dlouho už meškáš??
23. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka po vyvolávačce jsem to měla dostat už včera
23. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka půjčuji si je.....jj mám v plánu být fit a moc nepít...ale uvidíme jak se to vyvrbí :grinning:
23. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 k tomu ale nedojde....a kdyby náhodou...tak přeci září je naše!!!!! :wink:
23. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda přesně září je vítězné :grinning: stejně nemám ani jeden příznak těhu pokaždé mě boleli prsa a ted nic :frowning2:
23. srp 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem vás dočetla. Ufff. Nás tady teda je....
23. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda ja som bola taka unavena, od rana na nohach a to som nemusela nikam chodit, kadernicka aj vizazistka prisli za mnou, bolo to prijemne, ale my dvaja sme boli najviac unaveni (sice prijemne unaveni, ale predsa) a ostatni oslavovali do rana ...
23. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 tak tomu dej čas..já skoro vždy menstruuju napřed se špiněním.. a to se ani dle mého Dr. za menses nepovažuje, až když jde čerevná.
23. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka tak doufám, že to nějak přežiju, potom za pár dní odjíždíme na dovču, tak si odpočinu, už se těším...a dneska si jdu už pro pokyny do cestovky :wink:
23. srp 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda tak na dovolené to většinou každému vyšlo.-) Znám plno takových případů.-) Hned bych někam vyrazila.-) My pojedem až konecm září na pár dní do Tater, což bude konec cyklu takže mimo ovu..takže ani dovča nepomůže...
23. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, mě vychází podle kalendáře ovu na tenhle víkend.... Všechno se kazí, jezdíme na chalupu k našim, měli jet na navštěvu, ale nejedou protože hlídají vnouče a vnouče spí vedle našeho pokoje a moje máti ho pořád chodí kontrolovat... tak netuším, co budeme o víkendu dělat.... Když bysme se chtěli jít projít, tak se s vámi vsadím, že nám ho hned šoupne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anabella_lee no my jsme na dovolené taky nahraní, protože jestli to vyjde tak jako minule že ovu bude 14-15. DC, tak mi to vychází na den před svatbou a na svatbu, takže bychom se tak nějak okolo měli trefit, na dovču jedeme pak, takže tam už budu taky mimo ovu... :slight_smile: ale budu vdaná paní :slight_smile:
23. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 tak se nenápadně musíte nějak vytratit a v noci třeba bude taky klid...uvidíš, to nějak zvládnete :slight_smile: aspoň bude dobrodrůžo
23. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda No každopádně to bude zajímavý :slight_smile: Těším se, až z tebe bude vdaná paní :slight_smile: a možná už i těhotná na svatební cestě. :slight_smile:
23. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem pěkné uterý.
Ráno jsem vstala z postele, nafouklé břicho, trochu prsa nalitá, nevím zda ovulka, nebo že by těhu příznaky již po týdnu????
23. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek