Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

rejzekl
12. bře 2021

@sylvka za 3 dny 🤷 jenže mě přijde,že to není úplně růžová čárka,proto se bojím,jestli jen neprosákla nějaká ryska 🤷

sylvka
autor
12. bře 2021

@sami28 já se snažím o třetí 😁😝mám doma Martina 12 let a Adama 9 let z prvního vztahu 😁mám je ve své péči a žiju s novým chlapem 😁

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl občas se stává,že když vyleze kontrolni čárka,tak pak je tam ještě ryska,která pomalu stoupá nahoru testem,až zmizí,chvíli počkej,jestli čárka vydrží 😳

jahodalahoda
12. bře 2021

@rejzekl jako, máš Můj obdiv. Fakt. Neumím si to představit, co bych dělala já. Jak bych se k tomu stavěla. A zkoušeli jste i nějaké doplňky?

😁 já jsem taky hledala všechno co šlo na clostylbegyt a ovitrelle. Hned při prvním pokusu. Ale nakonec vše v pořádku. Při hormonech je důležité dodržovat pití 😉 držím palce, ať to zabere 🍀

jahodalahoda
12. bře 2021

@sami28 zkoušela jsem a bílo 🤷🏻‍♀️ Tak se ty průchodnosti vejcovodů nevyhnu. Blbec jsem si četla na internetu, jak to probíha a tak a mám z toho docela stres 🤦🏼‍♀️ No co by jsme pro mimčo neudělali, že?
A ty jak? Sílí čárka? 🍀🙏🏼

sami28
12. bře 2021

@rejzekl třeba bude víc růžová až zesílí 😊 zkus zítra nebo pozítří

jahodalahoda
12. bře 2021

@sami28 to už musí dopadnout dobře. Hlavně se nestresuj. Mysli na ty dobré věci, ty špatné vytesni z hlavy. Bude dobře 😊

sami28
12. bře 2021

@jahodalahoda tohle je nejhorsi no, číst si o něčem, co nás čeká 😀 ale tak každou to určitě nemusí bolet, určitě záleží i na prahu bolesti a přesně jak říkáš. Za to mimco to stát bude.
No dělala jsem a přijde mi výraznější, ale kdo ví, uvidíme zase zítra 😊🙏

jahodalahoda
12. bře 2021

@rejzekl nebude to nějaký přebal mamatestu? Ten papírek vypadá jako on, ale krabičku jsem tedy ještě nevidela. Ale ducha vidím, tak pfuj pfuj 🍀 ať to dopadne dobře.

sami28
12. bře 2021

@jahodalahoda snazim se byt v klidu, mame ted ale i trapeni s pejskem, tak to moc nepomaha... Ale dekuju, snad mas pravdu 😊

jahodalahoda
12. bře 2021

@sami28 přesně 😅 ale zvědavost nezná hranic 😄 ale snad je. No pro jistotu beru chlapa sebou. Abych se když tak vůbec dostala domů.
To jsem ráda. O dva dny už budou dvě silné čárky 🍀 Číst tyto pozitivní zprávy mi dodáva naději.
A co máte s pejskem? 😢 pokud o tom chceš mluvit.

sami28
12. bře 2021

@jahodalahoda ja to znam, takhle jsem si uz nadiagnostikovala i různý nemoce 😀... A kdy ze tam mas jit? 😕 Aspoň tam budeš mít oporu.
Noo ja doufám, prece jen jeste 2-3 dny do ms..
On ma asi neco se zaludkem nebo strevama, celou noc prozvracel, rano byl nejakej i v kreci 🥺 vždycky ma takovy intervaly, kdy zvraci a zatim nikdo na nic nepřišel..

petrulina7
12. bře 2021

@rejzekl nechci delat plane nadeje ale tyhle testy mi dělají duchy pořád i když tehu nejsem 😔 zkus za dva dny další pokud bude silit, držím palečky

petrulina7
12. bře 2021

@sylvka nooo já bych zase brala ještě kluka 😊 ale dneska přišla ms takže zase nic

rejzekl
12. bře 2021

@petrulina7 já s tím počítám, upřímně jsem z toho neměla ani radost, věřím že až bude pravý duch,tak to moje hlava pozná a začne se radovat 🙂

sylvka
autor
12. bře 2021

@petrulina7 aha a jak dlouho se tedy opravdu snažíte?

gujduska
12. bře 2021

Tak poslušně hlásím že začínáme znovu, dneska přišla opožděně MS 😊✊

petrulina7
12. bře 2021

@sylvka no od dcerinych dvou let ale sem tam byly přestávky např kvůli práci, a teď to je tři posledni roky vcelku

petrulina7
12. bře 2021

@rejzekl třeba to není ryska zkus za dva dny a pokud bude silit je tam 😊

sylvka
autor
13. bře 2021

@petrulina7 paní to je teda doba 😯

sylvka
autor
13. bře 2021

Já čekám na za týden,tak uvidíme 😬

sylvka
autor
13. bře 2021

@gujduska já si vždycky říkám,hlavně že přišla,taky dobrý znamení,že tělo funguje.u Martínka jsem měla strasnej problém ji nastartovat,po vysazení ant...čili když už je mi týden blbě a vím že mrcha dorazí,je to úleva že přišla 😁

sami28
13. bře 2021

Nějaké novinky u někoho? 😊

sylvka
autor
13. bře 2021

@sami28 ne a u tebe ?😁

kristyna2002
13. bře 2021

Ahoj holky zítra má teta mrška dorazit pokuď do rána nedorazí můžu udělat TT test

kristyna2002
13. bře 2021

?

sami28
13. bře 2021

@kristyna2002 no jasný, to už tam něco bude 😊
@sylvka já čekám, zda přijde ms 🤔😁

kristyna2002
13. bře 2021

@sami28 nevím právě jestly z toho něco bude mi se snažíme 4roky a něco málo a když už tam byla pěkná čárka tak z toho nic nebylo ,tak držím palečky aby nepřišla 😉

gujduska
13. bře 2021

@sylvka Máš pravdu, je dobře že to tělo funguje, jak má, jsem ráda. Tak budeme zkoušet znovu a možná taky pořídím nějaký podpůrný preparáty, doporučíte něco odzkouseneho a volně prodejné?

sami28
13. bře 2021

@kristyna2002 tyjo aha, to je pěkne dlouho uz 😕 a resili jste to nejak nebo to nechavate?
Dekuju 😊