Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

sylvka
autor
11. bře 2021

@leilinkaa jasný chápu....můžu tě ale ujistit,že když chceš dítě,počet těch co už máš doma,nerozhoduje 😄já jsem si taky říkala,NJ máš dva,tak třetí už hrozit nebudeš a prd 🤣🤣🤣

sami28
11. bře 2021

@sylvka aha, to mně právě vůbec 😀 jen naposled v lednu a to byly taky // a pak to odeslo pár dni po vynechání ms. Proto mě napadá, aby to nedopadlo teď stejně 😊.. a ty se snažíš o první?

sylvka
autor
11. bře 2021

Mmch jsem děvčata před měsícem začala brát vitamíny pro staré a pracovně vytížené matky 🤣je v tom nakej inositol či co ,měli by to napomoci ,tak uvidím 🤷💊💊💊co berete vy?

rejzekl
11. bře 2021

@sylvka 430 korun je teda dost slušný na jak dlouho ti vydrží ? Já používám tenhle čistý inositol a k tomu listovka za pár kaček... Tenhle obr mě stál myslím něco mezi osmi sty ať tisícem..je jich tam 500 !!! Tyhle GSka a femibiony jsou zbytečne předražený 🤦🤷

gujduska
11. bře 2021

@sami28 taky jsem testovala 26.DC a jednoznačně negativ, no dneska 28.DC a zatím nic, tak ještě počkáme a udělám další test, nevím kdy to zkusit ještě 😊

marketanova
11. bře 2021

Dobrý večer, začali jsme se snažit před měsícem a musím říct, že pořád nic, bojíme se mám PCO a smýšlíme nad klinikou, myslíte, že je dobře nad tím už teď přemýšlet?

jahodalahoda
11. bře 2021

@sami28 ano, o prvni. A vy?
A ten testik mas krásně pozitívni. Potichoucku gratuluji a posílám štěstí 🍀 at to dotahnete spolu do konce a mrcha po devět měsíců neprijede 😊

jahodalahoda
11. bře 2021

@rejzekl ježiš. To obdivuji tvou trpelivost. 9 let je hrozně dlouhá doba.
Já mam ovulační bolesti. Každý měsíc mě hodně bolí na straně, kde mám dominantní folikul. Nejdříve je to Jen jakoby dlubání a pak jak folik roste, tak je to taková tupá bolest a občas píchne. Hlen nemám skoro žádnej a ovulační testy na mě prostě nereagují 🤷🏻‍♀️ Chvíli jsem se snažila měřit si teplotu, ale ta ti ukáže ovulaci zpětně. Nicméně se mi alespoň potvrdilo, že ty bolesti mi opravdu značí ovulaci 😁 zkoušela jsi měřit?

jahodalahoda
11. bře 2021

@marketanova ahoj. Kolik Vám je let? Já bych asi nejdříve vyzkoušela nějaké přírodní doplňky - hodně hokej si na PCOS chváli inofolic, nositol, Gynex. Měsíc je hrozně krátka doba na to, to začít řešit s centrem. Zkus si o tom promluvit nejdřív s gynekologem. Můžete se domluvit na folikumetrii, může ti napomoct léčbou, nebo něco 😊

petrulina7
11. bře 2021

Ahoj holky můžu se přidat sice mám uz velkou holku ale snažíme, nesnazime se asi 15 let s nejakyma pauzama. Dnes měla byt ms tak uvidím co se bude dit, na testu neviditelný duch 😆 jinak jestli mi muzete poradit mám takovy graf, bt měřím chvíli 🙂

rejzekl
12. bře 2021

@marketanova taky mám PCOS, měsíc,není žádná doba (víš,že nemůžeš otěhotnět každý den v měsíci, žejo...) Za úplně normální dobu snažení se,se považuje rok! Co budeš dělat pak :D o klinice zkus přemýšlet ať třeba z půl roku 🙂 ne, kvůli umělému oplodnění,ale kvůli veškerým vyšetřením,které ti tam udělají pod jednou střechou. Já do toho poprvé vletěla ani nevím jak 🤷 ale teda takovou paniku,já neměla po roce možná ani po dvou :D musíš se hodit do klidu holka 🙂 prostí pár diskusí,naordinuj si nějake přírodní vitamíny,třeba inosifol. Jak ti Pco zjistili,kdy ? Kolik je to ti let,a doktor, který to zjistil,tě nějak "léčil"?

rejzekl
12. bře 2021

@jahodalahoda ono se to asi kolem 4-5roka zlomí a už ta beznaděj nějak negraduje, takže se to pak dá zvládnout psychicky paradoxně asi líp, než třeba kolem toho 3 roku. Nechávali jsme tomu dlouho volný průběh no,já nechtěla brát žádné hormony ale už je fakticky na čase :D já se v tom právě hrozně ztrácím,v průběhu celého měsíce, mě tam všelijak bolí. Chvíli v právo, chvíli v levo, chvíli mě bolí celej člověk.. 😂🤷 čekám teď na Ms a začínám clostil, utz a ovitrelle a mám z toho teda docela vítr. Já jsem taková,že si k danému lecivu, hledám okamžitě na internetu rizika a vedlejší účinky a tak 😂 magor no 🤷 na bazálku jsem pohodlnej lajdak,abych si.merila pravidelně a dělala graf a ovulační testy si se mnou dělaj prostě co chtěj jen ne to,co chci já. Miminům zdar!! 😃

sami28
12. bře 2021

@jahodalahoda my taky o první 😊
Děkuju, byla bych z něj nadšená mnohem víc, kdybych to uz jednou nezažila a nedopadlo to blbe. Ale budu tomu verit, prece nemůžu mít takovej pech 😀 moc dekuju, jsi milá. Tobe taky preju, at se co nejdřív zadari 🍀

rejzekl
12. bře 2021

Doporučuji objednat tuto antistres sklenku pro případ,že menstruace přijde,vlastně by se dala použít i v době ovulace a vlastně kterýkoli jiný den... 😅😂

barulinka20
12. bře 2021

@rejzekl ta je skvělá!😍odkud ji máte?🥂

rejzekl
12. bře 2021

@barulinka20 ať slouží 😅

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl aha 🤔no tak já jsem klasickéj konzument a chytnu se na obrázek tehule s názvem,splňte si sen 😁jak dlouho bereš ?sleduješ naky změny ?

sylvka
autor
12. bře 2021

@petrulina7 wow,to vypadá nadějně.kolik je holce?

sami28
12. bře 2021

@jahodalahoda budeš testovat? 😊

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl 🥂dobrá sklenka 😁

petrulina7
12. bře 2021

@sylvka děkuji holce bude za dva mesice 17 právě jinak dneska teplota spadla na 37 tak já nevím co to tělo blbne, asi dojde opožděně ms 😒

rejzekl
12. bře 2021

Holky,nějaká zkušenost s tímhle testem z Maxe ? Já ho mám poprvé a jsem z něj dost zmatená 🤷

sylvka
autor
12. bře 2021

@petrulina7 aha,to je divný,že takhle spadla co?tak dej vědět,co z toho bude.koukam,že je ti 39,mě je 35 😁a tu holku bych brala🤔mám doma dva chlapce 😝😝

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl ten jsem nikdy neviděla 🤔a tak ty testy jsou asi všechny na stejný bázi,HCG ne?

rejzekl
12. bře 2021

@sylvka mě jde spíš o spolehlivost,co se týče nějakého "promoceni" nebo jak to říct

rejzekl
12. bře 2021
sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl mě mátou a nemám ráda ty testy,co dělaj křížek,druhá čárka je druhá čárka.

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl něco tam je ne ?👻

sylvka
autor
12. bře 2021

@rejzekl kdy to máš dostat ?