Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

gujduska
10. bře 2021

@rejzekl Dneska sem test koupila, tak držte pěsti 🙏

gujduska
10. bře 2021

Tak test negativní, ale je to taková záhadná situace u mojí poměrně pravidelné MS 🙂 Ale chce to být pozitivní mysli, snažilky 😉🍀

juliiiie
10. bře 2021

@lilien282 našli mi při hormonalnim profilu sníženou funkci štítné žlázy a zvýšený prolaktin.. takže mi nasadili léky a říkal, ze 4 měsíce než si tělo udela hladinou, teď začínám 3 měsíc s užívám, tak jen doufám, ze pomůžou a vyjde to 🙏 vůbec bych netušila, ze štítné žláza muže udělat takovou neplechu 🙁 a co u vás? Nalezen nějaký problém?

dobii
10. bře 2021

Také se přidávám snažíme se 6 měsíců o první 🙂

sylvka
autor
10. bře 2021

@gujduska na to se fakt asi spoléhat nedá spoléhat,třeba vzniklo později.🤔

sylvka
autor
10. bře 2021

Jsem ráda,že se to tu rozjelo 😁my se snažíme třetí 🌙 tady čtu rok,rok a půl....to je teda doba 😳já jsem malinko panickab uz teď ten třetí 🌙 první syn trval cca osm měsíců,druhý byl hned...ale ty mám z jinýho vztahu,takže bůh ví,jak to ten můj chlap má 🤔😁😁😁😁a já už taky nejsem úplně puberťačka,je mi 35 🤕😬nicméně ovulaci mám,tento měsíc jsem poctivě testovala,tak to je asi základ

sami28
10. bře 2021

@sylvka tak 3 měsíce jsou ještě v klidu 😊 ja paradoxne testovala jak blázen ty první měsíce a postupně na to kašlu, ovulaci hlidam podle bolesti 😀 .. tak drzim palce, at se zadari brzy 🍀//

rejzekl
10. bře 2021

My se snažíme bez mála 9 let,mám pcos a celý měsíc různé bolesti kolem vaječníku,podbrisku i zad,jednou píchání, jednou škubání,tak jsem zvědavá,jestli někdy poznám ovulační bolest. Jak ji pociťujete vy ?

barulinka20
10. bře 2021

@rejzekl já se přiznám, že ji vůbec nepoznám, nebýt ovu testů a měření bazalky tak bych o ni ani nevěděla

rejzekl
10. bře 2021

@barulinka20 to mě štve,na mě ovulační testy nikdy nefungovali i když jsem ji mít musela, otěhotněla jsem 🤷 teď už ovulaci nemám vůbec. Budu se muset spoléhat na UTZ,že se trefíme před ovulací,abych dostala ovitrelle 🤦

levinstonka
10. bře 2021

Já dělám ovulační testy a od pozitivního proběhne druhý den, poznám to i díky tlaku a tahání v místě jizvy po prvním císaři, každopádně loni jsem tři měsíce brala clostylbegit i kdyz ovulace probíhala v pohodě, ale posunula se ted z 16 DC na 21-23 dc, v září jsme byli na IUI s ovitrellem než vypukla druhá vlna a nic, ale úspěšně je prý třetí většinou největší šance

sylvka
autor
10. bře 2021

@rejzekl ovulaci začátek poznám podle výtoku a nezřízeny chuti na sex....

sylvka
autor
10. bře 2021

@rejzekl 9 let,to je síla 🙏

andycr
10. bře 2021

@rejzekl ovulaci vůbec nepoznám. Zkoušela jsem podle hlenu, ale ten jeden měsíc byl znatelný a nic a druhý měsíc nic moc a otěhotněla jsem, takže na to taky moc nespoléhám. Bolesti snad žádné nemám 🤷
Tento měsíc poprvé zkouším ovu testy ale jen ze zvědavosti. Poslední cyklus trval 37 dní 😒 takže vůbec nevím kdy ovu proběhla.

sami28
11. bře 2021

Je tu někdo, kdo tenhle měsíc testuje před ms? 🤔

barulinka20
11. bře 2021

@sami28 já to mám v plánu😅zkusím poprvé v sobotu, 5dni před MS. Vím, že je malá šance že tam něco uvidím, ale za zkoušku nic nedám.

sami28
11. bře 2021

@barulinka20 tak vitej v klubu 😀 ja mam dnes 4 dny do ms a taky jsem rano delala test

barulinka20
11. bře 2021

@sami28 a jak dopadl, byl tam aspoň dušík?😍me hrozne “svedi” prsty, nejradši bych testovala už teď, tak si to aspoň kompenzuju na ovu testech, ty to prý dokážou ukázat dřív, než těhotenské 😃

sami28
11. bře 2021

@barulinka20 je tam tohle, ale neměla jsem testovat, teď se bojim, že to odejde s ms jako v lednu 😕. Joo taky jsem slyšela a jak vypadaji tve ovu testy, ukaa 😀

barulinka20
11. bře 2021

@sami28 tak hlavně, ať sílí, držím palečky😍🍀
Moje ovu testy zatím takhle, tak jsem zvedava, dnes jsem 7DPO, tak uvidim, jak bude vypadat dnešní ovu test, až přijdu z práce 😁

leilinkaa
11. bře 2021

@sylvka ahojky, mi se snazime uz skoro dva roky a ted od ledna jsme zacali chodit do centra. Tak to beru jako novy začátek a snad uz se nekdy dockame. Prvni dite bylo po cca 7 mesicich jen ted to nejak trva....rekla bych ze spis asi stres se vsim dokola ...uvidime

leilinkaa
11. bře 2021

@juliiiie ahoj ctu ze mas zvyseny prolaktin, po hormonalnim profilu mi taky zjistili, zvyseny prolaktin, ale je to v hranicni mezi, tak to neni potreba resit. Muzu se zeptat kolik ho mas? Ja si tak trosku myslela, ze uz jsme nasli, proc se nam skoro 2 roky nedari...a ono nee😂ted jakprijde ms, tak se budu objednavat na prvni iui...tak uvidime..

sami28
11. bře 2021

@barulinka20 dekuju 🍀
Jee 7dpo, tak to je ještě brzy 😁 ja bych u sebe podle ovu testu nic nepoznala, mam docela dost viditelnou carku celej cyklus 😀

juliiiie
11. bře 2021

@leilinkaa ty Joo, to nevím kolik, doktor říkal, ze to není v hroznem stadiu, tak nevím hodnotu, dostala jsem tabletky dostinex a beru 1/2 tablety jednou za týden.. přitom žádný problém nepocituji.. my teď půjdeme na 3 IUI a stimuluji Menopurem, ten zabíral krasne, měla jsem hezky folik 20mm, tak vůbec nevím proč se to nepovedlo 🤷🏼‍♀️

sylvka
autor
11. bře 2021

@sami28 jo ten je pozi 😁věřím,že to klapne 🙏🙏🙏já se pokusím vydržet a testovat až po vynechání,jenže já to na sobě stejně poznám,že mrcha přichází....😠tak uvidím.

sylvka
autor
11. bře 2021

@leilinkaa v centru pomůžou,to je jasný 😊moje kamarádka má taky holku ,4 r a druhý furt nic,pomohli jim v centru a už má pupík 😄

sami28
11. bře 2021

@sylvka děkuju, jsi hodna, ale vidím to bledě.. chápu, zkus to vydržet, je to lepší 😊 mně právě bolely prsa, což se mi nestává, tak jsem začala doufat 😊 kdy čekáš ms?

leilinkaa
11. bře 2021

@juliiiie nas ceka prvni iui ted prelom brezna dubna a to dle ms, kterou ted ocekavam. Jinak ja bych mela pre ovulovat, manzel dobre spermio, takze budeme zkouset iui bez jakokoliv stimulace, uvidime jak budu reagovat... Tak snad to nekdy vyjde 😂🤭 nikdy jsem nechtela mit deti daleko od sebe a to ted ma dcera uz 4 roku a ideal byl mit druhe dite do 3 let veku prvniho...

leilinkaa
11. bře 2021

@sylvka no kezby pomohly, uz bych to brala🤭😂 nejhorsi ze se.mi uz vkladaji myslenky, ze Any bude jedinacek a druhy dite uz spis ne...a taky to nepomaha....ze začátku jsem sledovala kazdy naznak a ted uz jsem spis rezignovala a rikam bud a nebo a nic z toho stale😂 tak jsme se domluvili ze zkusime tento rok poradnu a kdyz se nezadari, tak to lamat pres koleno nebudeme....uz jsem z toho takova unavena.... Stres v praci tomu taky neprida. Oba dva pracujeme v socialnich oblasti a to je ted v obdobi ,,covid,, velmi nestresujici prace 😂

sylvka
autor
11. bře 2021

@sami28 19 😄mě bolej prsa pokaždé ,takže tím se neřídím...zkusím,ale znáte to ....😊😊proč to vidíš bledě?