Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

rejzekl
9. bře 2021

Raaada,já se teda snažím už dýl ale od příští mentruace začínám hormonální léčbu,takže to beru jako takový další start, bylo by faajn se potom i vídat ☺️ taková skupina je moc fajn 🙂)

vaseli16
9. bře 2021

Ahoj, je tu skupina snažilky 2021

leila7
9. bře 2021

ahoj také se přidám

barulinka20
9. bře 2021

@sylvka ahoj, taky se ráda přidám 😊

lilien282
9. bře 2021

@sylvka ahojky rada se pridam 🙂 my uz bohuzel na dve carky cekame 3 roky 2x IUI mam za sebou a porad nic :(

lenkahukelova
9. bře 2021

Ahoj, taky se ráda přidám 😊 snažíme se 7 měsíců...

simcakoc
9. bře 2021

Ahoj, taky se ráda přidám 🙂

hajglish
9. bře 2021

Ahoj,tez jsem tu mela skupinku srpnovky 2013 kdy jsme se jako parta sesly a stravily jsme vikend na krasnem statku a bylo to super ☺️Takze rada se pridam,snazime se rok a ctvrt

sami28
9. bře 2021

Ahoj holky, tak ja se taky přidám. Moc často se tu nevyjadřuju, ale.. snazime se ted devátý cyklus a už je to dlouhý. Do MS zbývá 5 dní, tak uvidíme. Držím všem palce 🍀

jahodalahoda
9. bře 2021

@sami28 tak to budeme cekat spolu 😁 mne taky zbyva do MS 5 dni. My se snažíme již rok a půl a pořád se nedaří 🤷🏻‍♀️ budes i testovat?
Jinak vsechny zdravím a držím palce 🍀

danvitka
9. bře 2021

Přidávám se, my jedeme odznovu asi další měsíc. Tento měsíc jsme o jedno přišli po půl roce snažení, takže předpokládám že nás čeká dlouhá cesta 🙄

zdrivana
9. bře 2021

Ahoj, já vysadila prášky v říjnu, v lednu jsem otěhotněla, ale bohužel nám nenaskočilo srdíčko, takže revize koncem února. Teď čekám na ms a pak se začneme snažit, snad nám co nejdřív vyjde 😊

rejzekl
9. bře 2021

Já mám za sebou samovolný potrat před 9lety,od té doby se pokoušíme přírodní cestou,s přírodními preparáty ale prd. Teď začínám s clostilem,za týden má dojít mentruace. Mám pcos a tak doufám,že se nám už podařiiiii

sami28
9. bře 2021

@jahodalahoda tak super 😁 tyjo, uz je taky docela chvíle a vy jste někde byli na vyšetření? Ja ti nevim 😀 když jsem testovala naposled v lednu při zpoždění, tak byly dve čárky a pak z toho bylo biochemko. Co ty?

andycr
9. bře 2021

Ahoj, také se přidám. Určitě zkuste skupinu Snažilky nebo Snažilky za začátkem roku 2021. Myslím že jsme tam všechny normální ženský ☺️
My se snažíme o druhé a trvá to trochu déle, ale žádná hrůza to není.
Nicméně jsme chtěli začít pracovat na druhém dítěti na začátku roku 2020, ale na konci roku 2019 jsem si našla bulku na pupíku a byla to kýla. Čekala mě operace, jen na stanovení termínu jsem čekala měsíc, pak mi dali duben 2020, samozřejmě přišel Covid a první zrušení neakutní péče. Nakonec operace na konci června. Po operaci jsme měli čekat minimálně 3 měsíce. Manžel mezitím váhal zda vůbec druhé mít. Takže jsem byla chvílemi i zoufalá, protože po druhém dítěti toužím. Nakonec se rozhodl že ano a jedeme do toho. Vysadila jsem HA a čekala na ms 41 dní 🤦. Další menstruace už ale nepřišla a my se radovali. Bohužel na konci 11 týdne jsem musela na revizi pro zamlklé těhotenství 😔. Takže super Vánoce, zase čekání šestinedělí. Doktor doporučil 2-3 ms čekat a pak se zde snažit. Teď jsem po druhé má a cyklus byl 37 dní.
Snad se to vše srovná a brzy se zase zadaří.
Vám všem přeji hlavně hodně zdraví a brzy // 🍀🍀🍀🍀

juliiiie
9. bře 2021

@lilien282 já už si říkala, ze jen já jsem na tom takhle a ze jen u nás to tak trvá, ale teď koukám, ze jsme na tom úplně stejně 😔 u nás už skoro 3 roky snažení a teď po druhem IUI zase přišla MS 🙈 přitom foliky byly krásné 20mm a nepodařilo se... já už to nechápu

ichaile
9. bře 2021

Snažíme se od 9/2019.. Tak snad letos. 🙄

kristyna2002
9. bře 2021

Ahoj taky mám 5 dní do ms tak snad se zadaří jinak my se snažíme 4roky

levinstonka
9. bře 2021

Zdravím snažilky, doma mám 4leteho klucika a i přes první rizikové těhotenství, porod v 32tt a synuv těžký start do života, jsme se před 18 měsíci rozhodli i přes strach a obavy pořídit sourozence, syn se povedl za 3 měsíce a nyní se stále nedaří, dnes jsem 5 dpo, do MS ještě 6 dní, vždy si říkám že už to vyšlo, ale psychika je mocná čarodějka a to zklamání je vždy těžké, jsem vděčná za zdravé dítě, ale je mi 36 a nechci si jednou vyčítat, že jsme druhatko nezkusili, všem držím pěsti ať se dočkají vysněných //

gujduska
9. bře 2021

Zdravím holky snažilky.
Taky už doma jednu princeznu máme, a rádi bysme se rozrostli ještě o jeden poklad, snažíme se už rok a půl a zatim marně. Většinou mám cyklus 24-26 dnů a dneska jsem 28.DC a nic. Ale teda 3 dny trpím jako při PMS, tak nevim, co se děje ☺️ uvidíme, nezbývá než čekat 😁✊Držím pěsti i všem ostatním ✊

rejzekl
10. bře 2021

@gujduska ahojky,no zakoušela jsi test? Že by jsme tu hned ze startu měly radostnou zprávu? :D

jahodalahoda
10. bře 2021

@sami28 to me moc mrzi. Toto by se nemelo stávat 😔
s doktorem jsem to začala řešit po půl roce. Nasadil mi clostylbegyt a ovitrelle na tři cyklu, chodila jsem pravidelne na folikumetrii a teď to uz řešíme v centru. Hned ze začátku mi zjistili zvýšené hormony stitne žlázy. Takže jsem objednaná na endokrinologii. Pak mam nejakou malou nesrovnalost v hormonech a zvýšené NK bunky (ale toto dr netrápí, tak snad to nebude tak zlé). My jsme jeste nemeli ani pozitívni test, MS přesna jako hodinky, muž v pořádku. A tvůj doktor to nějak začal řešit?

Strasne bych přála všem snažilkám, aby nejenom našli pozitivní tehu test, ale aby to dotahli v pořádku do konce 🙏🏼🍀

lilien282
10. bře 2021

@juliiiie tak to jsme dve, ja ani lekar v centrumu tomu nerozumime 😂a mate nejaky lekarsky problem, nebo se proste jen nedari?

anpineapple
10. bře 2021

Ahoj holky 🥰 taky se k vám přidám. Ted to bude 6.mesic co se snažíme a uz z toho začínám byt lehce nervózní. V pondělí jdu k doktorce na kontrolu, tak si s ni o tom popovidam, jestli treba bychom to uz nejak řešili nebo jestli je jeste brzy. Mam prave problém s vyšší sliznici a hodně pak krvacim. Ale říkala, ze to by problém byt neměl... nema to někdo náhodou stejne?😇

zuzha31
10. bře 2021

Ahojik, taky se přidávám 🙂 už je to přesně rok co se snažíme. Začali jsme 2 samovolnými potraty, z toho jedna revize. Následně jsem byla poslána na 4 vyšetření (infekce,genetika,hematologie,endokrinologie) a všechno bylo v pořádku. Do půl roku od posledního potratu, jsem úplně přišla o ms (kdysi jsem měla dg.pcos). Na Duphaston reaguju blbě, takže docházim každý 6. Týden na injekce. Cítím na sobě ze mam anovulační cykly. Ale tento cyklus mi konečně udělá gynekolog hormonální rozbor estrogenu a progesteronu, takže se konečně zase někam pohneme 🙂 držím všem pěsti 🙂

nicollmor
10. bře 2021

Ahojte, take se k vam pridam. 😅 Snazilkam a // zdar 🍀

elcha95
10. bře 2021

Ahoj holky, ráda se přidám 😊 snažíme se tak volně 4 měsíce. Antikoncepci jsem brala naposledy před 10 lety. Kyselinu listovou beru zhruba rok. Před 6 lety mi doktorka našla docela velké dermoidy na vaječníku, akutně jsem šla na operaci, vzali mi trictvrte vaječníku. A mě to teď vrtá hlavou, jaký to bude mít vliv na početí. Nemáte některá zkušenosti? Jestli vám početí trvalo déle a těhotenství bylo vzhledem k prodelane operaci jiné... Jsem lehce nervózní... 🤫😥

sami28
10. bře 2021

@jahodalahoda na prd no, orvala jsem to, co ti budu povidat 😊.. jo, ovitrelle jsem taky 2x uz měla, ale pak jsem přestala k dr chodit, pac to stejne nevyslo a "zadarilo se" mesic bez toho... Takze jsem si rekla, ze tam zas pujdu, kdyz se do dubna nezadari.
Ahaa, slysela jsem, ze stitna zlaza muze delat paseku při otěhotnění, to je dobre, ze to zacal doktor resit tak brzy 😊 a tenhle mesic budeš nejak testovat pred ms?

jahodalahoda
10. bře 2021

@sami28 to ti věřím 😞
Budu držet pesti, aby jsi tam s pozitívním testem 🍀
No, štítka je na toto blbá. My to právě máme v rodine. A asi rok se úplně dobře ani necítím, ale nevěděla jsem, k čemu to zařadit. Myslela jsem si, že mi jenom jídlo, nebo pití nesadlo a únavu jsem připisovala tomu všemu, co se děje. Že se prostě kvůli tomu špatně vyspím. Teď už vím, že kdybych to začala řešit s doktorem dřív, že mi nebývá dobře, tak jsme se nemuseli třeba tak dlouho trápit 🤷🏻‍♀️ Ale to nezměním.
Ale tobě by se snad mohlo zadařit 😊 říká se, že po takové zkušenosti je pohnojeno. Tak budu čekat na dobrou zprávu 🍀

sami28
10. bře 2021

@jahodalahoda ahaa tyjo, člověk by nerekl, co všechno to mimco muze ovlivnit, ze? A vy se snazite o prvni?
Tak snad ti vse dobře dopadne.. někdy si říkám, ze je lepší vědět, co ti je, když to nejde nez bejt v poradku a stejne to nejde, to pak fakt nevis, kde je chyba 🤔
Děkuju, to jsem si rikala taky v únoru a 💩😀. Tak moc drzim palce 🍀