• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
autor
@tygrisek09 ahojki, zrovna jsem četla porod jedné která má 5 dní staré miminko, úplně super :slight_smile: A jak se máš ty?nebyla jsi předtím ve snažilkách nebo tak?
10. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jj, přesně tak, už jsme se poznaly :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jedni kamarádi porodili minulou neděli chlapečka, druzí tuhle neděli holčičku
10. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jinak jsem 9DPO, tak čekám, co bude
10. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 ¨jsem si říkala, že ten nick je mi povědomý :wink: a ještě jsi mi neodpověděla jak se máš ty? :grinning:
10. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 snažíme se od července, mezitím lpk, hysteroskopie a průchodnost, zatím nic :frowning2:
10. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak já jsem částěčně piřád na diskuzi co jsme měli stejný TP a tam ůž právě dobrá půlka porodila, tak jen čítám a držím palce :dizzy_face:
@majjka24 do toho rodí všichni okolo, takže to taky nepřidá
autor
@tygrisek09 tak to máš super Dr. že po necelým roku ti todle nechal udělat
10. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 já už jsem nějak imunní,´moc jim to všem přeju, a vím, (doufám), že se toho taky někdy dočkáme
10. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já teď nějak ztrácím sílu a víru
10. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 potřeboval vzít cystu, tak to vzal laparoskopicky komplet
10. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 ale ne kočko, musíš právě věřít, půl roku není moc, příjde to uvidíš jen někomu to trvá chvíli jiným dýl, ale vím, že se určo dočkáš, věř mi :wink: :grinning: Já chcu taky moc mimíska, ale snažím se na to moc nemyslet, zaměstnávámse jak to jde, děláme proto msximum a jednou to prostě výjde a hotovo a u tebe to bude taky tak, jen se tomu nesmíš moc poddávat i když je to těžké, když to nevýjde je to o to těžší......možná to vizní hnusně a sobecky, život se nemá jenom prožívat , ale žít :wink: oprava .přežívat, ale žít :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já vím, moc na to nemyslím, práce mám dost :slight_smile: ale sem tam to na člověka padne
10. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 napsala jsi to moc hezky :slight_smile: ale někdy to prostě nejde překonat :frowning2:
10. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................8DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................4DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................26DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................3DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................9 DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

10. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@hanuu No nějak jsem vyčetla, že před těhu je ten maliník dobrý na plodný hlen....v těhu pak od 36tt na lepší, rychlejší porod :wink:
@majjka24 Já beru nějakévitamíny , na vlasy, nehty, kůži atd
. a je tam i listovky 100 procent DDD takže na listovku nezapomínám :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................26 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................15DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................39 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................29 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................37DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................9DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................5DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................27DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................4DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................10DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC
11. únor 2011 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné páteční ráno přeju :slight_smile:
Holčičky já taky občas mám takovou depku, že bude trvat než zase otěhu, že zase o to příjdu..... jsem protivna pak sama na sebe :rolling_eyes: Ale snažím se myslet jinak. Holčičky, ani nevíte jak moc bych Vám ty // všem přála. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ono to prostě jednou vyjít MUSÍ a basta :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................26 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................15DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................39 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................29 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................2 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................9DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................5DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................27DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................4DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................10DC
11. únor 2011 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahojky úplně tě chápu taky takový stavy občas mívám jeden den jsem úplně ok a druhý den od rána depka sere mě všechno a pořád si řikám proč se to muselo, proč to takhle dopadlo vždyť jsme se v srpnu mohli dočkat a pořád dokola. Určitě se jednou všechny dočkáme, ale kdo to čekání má vydžet že jo......
11. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija aha, díky za info. Já právě většinou našla ten účinek na porod.
11. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 listovka je i v tom babyplanu. Na jednotky teda nevím, ale je tam tuším 200 nebo 300% doporučené denní dávky (teda asi pro normálního - netěhotného člověka :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahoj, no zatím tomu chci nechat volný průběh. To já vím, že jsme na začátku, a že se spousta lidí snaží mnohem dýl. A taky jim to všem moc přeju, aby se jim co nejdříve provedlo a měli brzo v náručí vytoužené miminko
11. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija Luci, nějak na mě ten maliník nezabral. Rodila jsem od soboty do pondělí. Ale malá zase měla 3880 g.
11. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

@medvik no taky pěkně :unamused: Já jsem ho tehdá taky nepila, ani jsem o tom nevěděla, ale tak nějak běžně o tom píšou :sweat_smile: Já budu ráda, jestli to zabere aspoň na ten hlen :wink:
Jinak já jsem se dneska luxusně vyspala, odvedla jsem Šímu do školky, přišla, lehla, venku pršelo, tak jsem si to krásně dala do jedenácti :dizzy_face: Do půl dvanácté jsem si poležela v postýlce a teď je mi fajn :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:
@medvik souhlasím taky mi nějaký maliník nepomohl šla jsem na vyvolání a až po 4 dnech se malej narodil :slight_smile: 52 cm a vážili 3980 g :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous kuk tak je to tam :dizzy_face:
11. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous to víš, maliník asi nepočítá s takhle velkými dětmi, takže bych ho z toho nevinila, že nefunguje :grinning:
11. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 gratulace velkáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super mám radost :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek