• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@tygrisek09 Moc děkuju, tak uvidíme no, přinejhorším zůstanu zavřená v kanceláři.
9. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 také možnost
9. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 tak to moc držím pěsti ať ti to dopadne :wink:
9. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija teda to máš za sebou taky kus cesty my teda tak dlouho nečekali,ale zas od 4 měsíce jsem se otvírala :sweat_smile: :rolling_eyes: no a potom druhém porodu že to 3 miminko přijde dřív mě hrozí to píchaní taky kvůli srážlivosti krve,ale co nadělám to druhé mimi chci tak to podstoupím :slight_smile: :wink:
9. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 ať ti to s tou prací vyjde držím palce pro štěstí tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (...)........................................................................................................................?DC
Lucija (..)..........................................................................................................................? DC
Tygrisek09(...).................................................................................................................? DC
Hanuu(...).........................................................................................................................? DC
Medvik (...).........................................................................................................................? DC
10. únor 2011 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu jasan :slight_smile:
10. únor 2011 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eleka Ahojki, vítek mezi náma :slight_smile: Jinak mě mrzí co se ti stalo, vím jak se cítíš, ale bude líp, uvidíš :slight_smile:
10. únor 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (...)........................................................................................................................?DC
Lucija (..)..........................................................................................................................? DC
Tygrisek09(...).................................................................................................................? DC
Hanuu(...).........................................................................................................................? DC
Medvik (...).........................................................................................................................? DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC
10. únor 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojki kočky, tak jsem rozšířila tabulku :wink: Pokud jsem na někoho zapoměl tak to nebylo záměrně, po připomenutí dopíšu :wink: A pokud někdo nechce být v tabulce, tak ho zas vymažu, není problém :grinning: A Jinak bych prosila co papkáte za vytamínky (pro inspiraci) a kolikítý DC jste :wink: :grinning: Jinak já před pátou vstávám do práce, tak než vypiju kafíííško, tak kukám o co jsem za včerejšek přišla :dizzy_face: Tak přeju všem krásný den :slight_smile:
@adrous Ajojki co máš za trombofilii?
10. únor 2011 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahoj, děkuji za připsání, papkám Femibion a jsem 26 DC :slight_smile:
10. únor 2011 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jsou to trombofilní mutace nebo tak nějak :wink:
10. únor 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula5 mne sa konecne telo spamenatlo a zacalo choti ako ma aj ovu som mala a to bez liekov :slight_smile: tak uvidim ze ako sa tento cyklus skonci inak zas zacinam s clostilo a pregnylo
10. únor 2011 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali tak to je jen dobře, že se vzpamatovalo...ted už to bude rychlé a brzy miminko....
@domca89 tak jak jsi dopadla?
10. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 baby u nas v teme ma celkom vystrasili lebo aj ja si meram BT a vsetky co mali kraasne grafy a teploty nad 37 tak prisla ms :frowning2: tak sa bojim ze co s toho u mna bude ale nastatie u mna je najvyssia zatial 36,9 :grinning:
10. únor 2011 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali uvidíme kočko
Chtěla jsem se zeptat, když mám cystu větší než 4cm tak jestli by byly nějaké velké problémy když bych byla těhu?
10. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 a tebe dr.nevravel ze by ju dali von???alebo ze co s tym spravia???
ja som mala raz cystu okolo 3 cm a vraveli ze ak bude rast pojde von ale dali mi agolutin a ona praskla
ale v tehu neviem ako by to bolo
10. únor 2011 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 To ti musí říct doktor. Záleží na umístění cysty, na tom, jestli roste atd. Já jsem třeba byla na operaci s myomem, který měl 4 cm. Ale samozřejmě až po poradě s lékařem-odborníkem :wink: .
Všem (i sobě :wink:) držím pěsti, ať se miminka brzy dočkají :wink:
10. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali mi jen řekla ze uvidíme 16.3 a pak se rozhodne co s ní....
@consti já cystu i při prvním těhu tak teď Doufám že zmizí dřív než těhu budu
10. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 drzim palce aby zmizla sama :slight_smile:
10. únor 2011 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali doufám že ano
10. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Díky
No a abych napsala něco o sobě. Snažíme se teprve druhý měsíc. Doufám, že to nevadí, četla jsem, že některé už toho máte za sebou mnohem víc. No a jak asi skoro všichni tady bych si mimčo už moc přála.
10. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali tak hlavně, že se cyklus srovnal a brzy se zadaří :wink: :slight_smile:
@nikissek28 cyst se velká spouta a zaleží kde je, jak už psaly holky, ale někdy praskne sama a není potřeba to nějak řešit, ale někdy dokážou udělat pěknou neplechu....držím pěsti ať brzy zmizí :wink:
10. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek všem:slight_smile:
@tygrisek09 děkuji :slight_smile:
@petula5 jj, užívala jsem si :unamused: ale Šíma mi to čekání plně vynahradil :wink: :dizzy_face:
@domca89 Budu držet palce, důležité, že práci máš, pokud se zadaří lepší, bude to už jen takový bonbonek :wink:
10. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous jj, pro miminko všechno :wink: To znám :slight_smile:
@majjka24 tak já jsem 4DC a piju kontryhel a plánuju pít maliník, uvidíme, každopádně jsou to bylinky, tak když nepomůžou, aspoň neuškodí. U nás bude nejspíš problém u partnera, ale tak se to těm jeho mrškám snažím co nejvíce usnadnit :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija ahoj, prosímtě můžu se tě zeptat, na co se pije ten maliník? Mně ho koupil manžel, že mu ho doporučila lékárnice, ale nikde jsem moc nebyla schopná najít k čemu to je.
10. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ahoj, tak já jsem 3DC a jím akorát calibrum baby plan.
10. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne, děvčata
10. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................8DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................4DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................26DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................3DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

@hanuu @lucija holčiny, žádnou listovku??? ta je nejdůležitější, je proti vývojovým vadám :wink:minálně 400 jednotek, max je 1OOO :wink:

@hanuu ajoj, to máš chvilenku :slight_smile: dle mudrů se máš snažit rok a pak se s tím něco bude dělat,a ty si měříš teplotu, nebo hlídáš čípek či hlen či atd....?
@adrous já vím co to je, ale jakou máš tu mutaci?jsem je "studovala" cca měsíc....na profilu uvidíš :frowning2: :wink:
10. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahoj, jak je?
10. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek