• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@adrous jé promiň, myslela jsem adenku84 :sweat_smile: TY se snad taky brzy dočkáš.
8. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................24 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................13 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................37 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................27 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................35DC
9. únor 2011 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak dítě ve školce, chlap v práci a já na gauči s kávičkou, no není to pohoda? :slight_smile: I když ani ne, už bych tu s radostí pobíhala kolem mrněte :sweat_smile:
@majjka24 jsem přímo z Karviné :wink: Od Bohumína kousek :wink:
Jinak já to předevčírem dostala, tak jsem si zas jen posmutnila a jedeme dál :slight_smile:
9. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Bože, co jsi tady dělala v takovou nekřesťanskou hodinu? :astonished:
9. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu se k vám přidat? snažíme se od listopadu 2009, po roce se nám zadařilo, ale 21.12. zjištěno zamlklé těhotenství. Tak jsem musela do nemocnice a teď se začínáme snažit znovu.
@adenka84 moc gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku.
9. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky :slight_smile:
jeej ale sa to tu pekne rozbehlo :slight_smile: a vitam nove snazilky :slight_smile:
@majjka24 ty nevies spat??ked si tak skoro hore?
@lucija tak to ti je super ked si s kavockou v ruke :grinning:
9. únor 2011 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali jj, je mi fajn :slight_smile: Jen při představě, že se za chvilku musím zvednout a sundat a následně pověsit prádlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem z toho nicnedělání zlenivělá až hrůza. \asi půjdu Šímovi uklidit pokoj nebo já nevím. Uvařeno mám ze včerejška, uklidil přítel, když jsem byla odpoledne na zumbě.....asi zhniju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@eleka ahojky :slight_smile: vítám Tě tu :slight_smile: Teď už to klapne a všechno bude jak má, uvidíš :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija a ty jsi doma ještě??já budu zase nastupovat do práce :sweat_smile: :rolling_eyes:
9. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous jj, mám rodičák do čtyř let. Já už taky něco sháním, aspoň brigádně. Ale než jsem otěhotněla, bydlela a pracovala jsem v Praze. Když byl malýmu rok a půl, tak jsem se vrátila domů naMoravu. Takže budu začínat nanovo.
9. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous a kolik je malýmu?
9. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali my už jsme v jedné diskuzi potkali tuším čekání na // teď koukám, že tě od někud znám a že tě mám v přátelých :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?
9. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija já něco předělala ve fotoblogu a nejde mi vidět věk malýho :frowning2: :frowning2: lukymu budou v květnu 3 roky :slight_smile: :wink:
9. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous to bude spíš v nastavení, ne? :wink: A kdy Ti půjde malý do školky? Oni Ti ho vemou v květnu?
9. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija právě nevezmou ale chci se zatím domluvit v práci jestli mi vyjdou vstříc.a malýho by mi snad vzali v září :sweat_smile:
9. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula5 moze byt ja si to uz moc nepametam lebo v tej teme som dlho nebola :grinning:
a ako sa mas??
9. únor 2011 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Třeba už do té doby budeš těhotná a nebudeš to potřebovat :slight_smile: :wink:
9. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija těžko my se nesnažíme zítra mám volat na druhý výsledek genetiky a pak budem ještě odeslání na hematologii celý se nám to zkomplikovalo :frowning2: :cry:
9. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous aha :frowning2: to mě mrzí, no ale aspoň budete vědět jak na tom jste a hned se bude líp plodit :wink:
9. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija no kéž by už bych si to přála ale není to lehký potom všem :frowning2:
9. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Není, já vím :pensive: My už jsme taky docházeli do CARu, chodila jsem na hematologii, pak jsem tedy po osmi letech přirozeně otěhotněla, ale celé těhotenství jsem si píchala Clexan do břicha......zmákneme to a budeme si užívat nového mrněte :wink: :dizzy_face:
9. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla hned první těhotenství mimoděložní, vzali mi jeden vejcovod a druhé těhotenství zkončilo zamlklým. A pak osm let nic.
9. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous ahoj, určitě to bude vše dobré :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali :slight_smile: díky jdete mohlo by bejt i líp :wink: a co ty?

@lucija teda vy jste si taky užívali to když člověk čte, tak ho úplně mrazí co si někdo musí prožít to je opravdu mazec :pensive:
9. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já všechny testy negativní a teď ani práce není jistá. :(
9. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija držím palce
9. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 to mě mrzí já jsem na tom podpbně, když jsem otěhotněla v tom prosinci, tak jsem byla strašně šťastná jednak, že se nám konečně po 7 měsících zadařilo a taky po třech letech, protože Samíka jsme počali taky v prosinci a pak se mi tím taky vyřešila moje nejistá práce a teď je to všechno na novo a já jenom modlím ať jsem brzy těhu, protože jinak vůbec nevím co budu dělat.....někdy nám ten život staví do cesty šílený překážky :angry:
9. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 :frowning2: , snad aspoň ta práce vyjde
9. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 @petula5 já jako práci mám, ale kam jsem měla nastoupit lepší práce i plat. V pátek se rozhodne, jestli mě vezmou nebo ne, ale spíš počítám s tou horší variantou. :frowning2:
9. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 vím, četla jsem o tom, že máš šanci lepší práce, snad to vyjde
9. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek