• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@adenka84 no právě že problém máme, MS mi chodí jak se jí chce. Což mě absolutně vytáčí, chodím k doktorce, která stojí za prd a nemůžu najít jinou, která by za něco stála. Když už nějakou najdu, nepřijímá nové pacienty. :cry: :cry: :cry: takže proto to odkládám, furt vyhrožuje, že půjde do důchodu tak čekám na tu chvíli.
4. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca a co zkusit hledat nikde v okolí? Já také měla problémy z menstrulacía stále mám...ale po laparaskopii se mi to malinko zlepšilo..teď jak tak chodí každý měsíc...mám delší cyklus tak 30 a 34 dní nikdy i déle...ovulku samozhřejmě nemám..
pevně doufám, že teď dřív jak za 9 měsíců nedorazí....
ty ovuluješ?
4. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 Tak jestli ovuluju netuším, zatím to nehrotím. No právě že hledám v okolí do 50km doktora nebo doktorku a nějak je jich nedostatek. Teď si prostě trošku přivydělám v nové práci, když vyjde a pak možná jednou.
4. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsi dobra ja to nevydrzela :D !!! a ted uz tu mam kuliferdu u sebe... Drzim palecky dej mi prosim vedet jak jsi dopadla ano?
4. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vysocanka dám ti znát...ty jsi také po IVF?
4. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca tak ti budu držet palečky, aby jsi nějakého schopného gynekologa brzy našla...
4. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 Děkuju, uvidíme, doktoři zatím nic moc tady v okolí
4. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca tak to já si nemohu na své gynekology stěžovat...jak můj obvodní gynekolo tak gynekologové v CARu jsou naprostu suproví chlapíci...a jsem moc ráda, že mohu chodit právě knim...důvěra a spolupráce je v tomhle hodně důležitá...
také bych nechodila k nikomu, kdo na mě nepůsobí vůbec dobře... vtom tě chápu, ale jak už jsem ti psla..neodkládej to...a´t nedopadneš jako já...jsou to hrozná muka anikomu to nepřeji..
4. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 No tak naposledy mě moje doktorka nechala, i přes mé žádosti na krevní test, zda jsem nebo nejsem těhotná, čekat celých 62dní, zbylých 22dní mě nechala čekat na vyvolávačku s tím, že jsem jí ještě jako blbá sháněla, páč to co mi předepsala už se skoro nevyrábí. Takže jsem to sháněla po celých Budějkách. Navíc u ní nemám moc dobrej pocit toho, že by věděla, že ví co dělá.
4. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 ano ano.. .)
4. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vysocanka a prosím tě na kolikátý pokus se vám zadařilo?
4. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 to mas naprosto pravdu s tymi miminom :slight_smile: my sme sa zacali snazit ked som mala 21 aj to som si myslela ze nam to vide na prvy sup ale bohuzial to tak neni :unamused:
ked som mala 20r tak som chcela darovat vajicka ale dr.sa na mna pozrel a povedal mi ze ja ich sama budem potrebovat a dal mi vizitku ze aby som zavolala ked sa nam nebude darit oteh.ach jaj ako keby vedel ze co nastane :unamused:
no ale co som pocula tak tento rom zacal velice plodne tak snad aj na nas pride rad :wink: :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nathali nezbývá nám nic jiného než ddál bojovat...už jsem byla mockrát zklamaná...ale pevně něřím, že jednou tu smůlu překonáme...a možná už velice brzy...
držím ti palečky...
4. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 neznasam cakat ale nic ine nam nezostava snad tu budu za chvilku len sama dobre spravy :wink: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 MRKNI KE ME DO ALBICKA MAM ZA SEBOU 3 IUI A DVE IVF ICSI ALE U PRVNIHO SE EMBRYA PRESTALI VYVIJET JESTE PRED ET TAK SME SE LECILI OBA NA IMUNOLOGII A NA PODRUHE SE TO PODARILO PUVODNE SEM CEKALA DVOJCATKA, ALE DOSLO K SYNDROMU MIZ. DVOJCATKA... ALE ZAPLAT PANBUH ASPON ZA JEDNO ...
4. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 ahoj koukam ze okres Česky Krumlov jak rikas doktori tady nic moc ja jsem se pred pul rokem pristehovala z Brna kde jsem leta chodila k doktorce a tady u nas v Kaplici jen doktor a chvala teda nanej nebyla ale dojizdet se mi moc nechtelo kdyz uz jednoho prcka mam nerikam ze patri mezi nejlepsi ale zas nejhorsi taky neni vsechno mi vysvetlil i kdyz trosku vystrasil no ale nic jineho nezbyde :unamused: nez k nemu chci to mit co nejbliz
4. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kujalka gratuluji k tvému druhému těhotenství...
4. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 Kaplice není zas tak daleko, denně dojíždím 50km do práce a tak do Kaplice to je kousek, nevíš jak se jmenuje??? Někdo mi doporučil nějakou doktorku z ČK, ale je tam vždy jen dopoledne v pondělí a to mi moc nevyhovuje.
5. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 MUDr. Skříčil gynekologie 380 313 802
5. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
5. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nikissek28 hooojki ty mohje strašidýlko :grinning: Klidně můžem tady udělat tu tabulku :slight_smile:

Tabulka
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................8 DC
Domca89 ..............................................................................................................33DC
Nathali .....................................................................................................................23DC
5. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tabulka :slight_smile:

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................33DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................23DC
5. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak po 4 dny probíhalo snaženíčko, tak jsem zvědavá, ale nějak tomu nevěřím :unamused: A dokonce jsem se rozhodla pro měření té bazální teploty,(od příštího cyklu) jsem si zakoupila digitální tep. a je tam napsáno, že nejlepšíměření bazalky je v konečníku :fearful: tak to u mě nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jooo a kdyby někdo chtěl do tabulky tak se tam připište :wink: :grinning:
5. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 ahoj příšerko... já ti dám takové nevěřím tomu :-/ optimismus to chce kočko...
5. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@nikissek28 jééé hojki, no nevěřím, možná trošku, ale spíš se na to snažím nemyslet
5. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
5. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nikissek28 zase se mi směješ? :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 já věřím že se ti to už povede...:slight_smile:
Já jsem teď plná optimismu, mám pocit, že už se to podaří i nám
5. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nikissek28 tak to by bylo super, ale v létě to nakupovávní platí , budem nakupovat pro mimísky :slight_smile:
5. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek