Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
4. kvě 2011

@nathali test jsem dělala ráno než jsem šla na gyndu 🙂 😉 vyfotím,ale musím pro oběd a pak ho vyfotím a dám do albíčka 😵 😵 jinak dutinka zatím nebyla vidět tak udělali mi odběr a zítra si mám volat pro výsledek 🙂 😉 podle sliznice jde o těhotenství 🙂 uvidíme 😉

nathali
4. kvě 2011

@adrous tak super ze slnica je krasna 🙂 no este je skoro a mimco sa skovava 😀 ale nabuduce sa uz ukaze 🙂
juuuj to mam radost 🙂
pekne ti to vyslo 🙂 presne jak si chcela ze? 🙂

adrous
4. kvě 2011

@nathali no jsem ráda,ale budu šťastnější až uvidím mimi i se srdíčkem 😵 😵 😵 zatím můžu i cvičit takže když pujdu 2 x do týdne nevadí 🙂 😉

nathali
4. kvě 2011

@adrous tak to je super 🙂a pekne si to zacni uzivat ked ti neni spatne
no jasne srdiecko a potom je aj klud na dusi ze je to ok 🙂

janca1983
4. kvě 2011

@adrous děkuji tobě také ještě jednou gratuluji 🙂

tery58
4. kvě 2011

@adrous tak super ještě jednou Ti gratuluju a držím palečky ať máš vše v pořádku...
@janca1983 Tobě taky gratuluju... nějak se tu ty těhotný množí....

Bylo by super kdyby jsme měly všechny plodný období!!!!!!!!!!!! 😀 😉

ivanka8485
4. kvě 2011

@nathali byla jsem už podruhé, je tam gestační váček, stáří 5tt+2, za 14 dnů jdeme na srdíčko. Do té doby se ještě nebudu moc radovat... stát se může cokoliv 🙂 Jinak je mi pořád stejně, žádná změna, zatím díky Bohu nezvracím 🙂

A jak se máš, co Dr. bylas u něj?

nathali
4. kvě 2011

@ivanka8485 no tak to je supeeeer 🙂 takze si uz v 6tt 🙂 juuuj gratulka 🙂
urcite tam srdiecko bude 😉
ja som bola v pondelok u dr.vajucho malo 19mm pichnuty pregnyl a uz len cakam ci sa stane zazrak ale uz prestavam verit len trosicku dufam ale tento mesiac je uz posledny s liekmi co beriem potom pauza a neviem co bude nasledovat? asi to ani nechcem vediet radsej 😅

adrous
4. kvě 2011

@nathali já ti taky moc držím palce aby ti to vyšlo jak se říká přej a bude ti přáno 😵 😵 😵

nathali
4. kvě 2011

@adrous no to je pravda len ci to bude platit aj u mna 🙂 uvidime nechame sa prekvapit 🙂
ale dakujem 🙂

adrous
4. kvě 2011

@nathali neboj určitě to štěstí sedne i na tebe 🙂 😉

yfka30
4. kvě 2011

Ahoj holky, to jaro má opravdu něco do sebe, další těhulka to je super
@janca1983 moc gratuluji 😵
@adrous čárečka krásně sílí, jen tak dál 😵
Já dneska byla na gyndě, odpovídáme 5tt a za 2 týdny na kontrolní utz, jestli už bude srdíčko, tak doufám, že bude 😕

adrous
4. kvě 2011

@yfka30 doufám že bude vše v pořádku,ale i tak se bojím 😅

yfka30
4. kvě 2011

@adrous určitě bude, musí...já se taky bojím a bát budu dokud to neporodím 😀

adrous
4. kvě 2011

@yfka30 no to já taky já se asi budu bát do porodu a hlavně do krizového 20 tt kde našli předešlému mimi VVV takže se budu klepat ještě dlouho 😅

yfka30
4. kvě 2011

@adrous určitě to dobře dopadne, to už by byla hodně velká náhoda, aby se to opakovalo znova. Sice jsem vás pročetla celý, ale ted nevím byli jste na nějakým vyšetření po tom? Jestli dopadlo dobře, tak bych se ničeho nebála 😉 . Já jak byla ráno na tý gyndě a dělali mi vnitřní utz, tak ze mě jdou krvavý nitky, mám to na papíře, když se utřu, tak snad to nic není 😅

adrous
4. kvě 2011

@yfka30 no byli jsme na všech vyšetřeních a vše dopadlo dobře a mělo by jít o náhodu to ukáže čas uvidíme 😅 😅

janca1983
4. kvě 2011

@adrous hledala jsem tvoje // kdepak je máš ať se můžu taky pokochat. Jinak jsem volala doktorovi a on mi řekl že mám přijít příští čtvrtek že by stejně nic neviděl . No tak uvidíme jestli se udrží

janca1983
4. kvě 2011

@yfka30 mocky děkuji a gratulace i tobě.Vnitřni utz to je taky zážitek sám o sobě co?

adrous
4. kvě 2011

@janca1983 potvrď přátelství a uvidíš to u mě ve fotoblogu 😵 😵

janca1983
4. kvě 2011

@adrous jasan potvrzeno , 😀 no krásné čárečky a jak hezky sílí jen tak dál. Koukala jsem na tvé fotečky a máš krásného syna.

ivanka8485
4. kvě 2011

@yfka30 ahojky, tak to jsme na tom stejně, já jsem 5+2 tt a za dva týdny na srdíčko 🙂 Taky se bojím, aby tam bylo. Já jsem měla včera taky vyšetření UTZ vnitřním a taky jsem lehulince špinila, takže snad to je ok a je to tím podrážděním. 😉

terioza1
4. kvě 2011

Ahojky holky,

tem, kterem se to povedlo, moc gratuluji, preju vam, aby to bylo vsechno v poradku a dockaly jstte se zdraveho mimiska. A tem, ktere cekaji na ty vytouzene // , stejne jako ja, preju brzke //.. To cekani je strasne. Mela jsem to dostat vcera, cekam jeste, pac to dostavam po 26dnech, pockam tedy do 28.dne cyklu. Test zatim s citlivosti 20 - negativni. A to soulozime denne, nekdy vickrat... 😠 😀

yfka30
4. kvě 2011

@ivanka8485 ahoj, tak to si budem za 2 týdny držet pěsti, aby to tam pořádně tepalo 😵

majjka24
autor
4. kvě 2011

@janca1983 MOOOOC gratuluju 😀 😀 😀

majjka24
autor
4. kvě 2011

@adrous určo to bude v pohodě, věř mu 🙂

janule8
5. kvě 2011

Ahoj všem, Vaší diskusy čtu od začátku. Chtěla bych se taky přiřadit k Vám snažilkám, chceme začít se snažením od června. Všem budoucím maminkám přeju bezstarostné těhotenství a zdravá miminka a všem snažilkám štěstíčko a trpělivost.
@majjka24 jinak tobě (nejen) jako zakladatelce této diskuse ale také díky tvým zkušenostem bych Ti moc přála aby se to štěstí usmálo na tebe teď jako první 🙂
@adrous moc Ti držím palečky ke zdravému miminku, taky sis užila své ☹

majjka24
autor
5. kvě 2011

@janule8 šmamkote moc děkuju, jsi moc hodná 🙂 🙂 🙂 Tobě taky moc přeju dlouho z tebe snažilka nebyla 😵 Pokud chceš do tabulky daj dej vědět, nebo se dopiš sama, ale pokud to tu sleduješ, tak určo víš 😉
@terioza1 Ahojki, na citlivost 20 to máš brzo, někomu se to hcg uvolňuje pomaleji, může to ovlivnit i to pokud jsi třeba toho hodně vypila a moč je moc zředěna 😉 Kolik jsi DPO??? hcgy se uvolňuje tak 9-14 den, nějaký mimísek je hold pomalejší 😀 Tak neklesej na mysli 😉 A držím palečky 🙂

majjka24
autor
5. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................18DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................45 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................17 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................17DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................12 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................33 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................18 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................20DC
smudlinka2019.....................................................................................................13 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)........................................................................................5tt

Koukám, že se nám to pěkně přesouvá níž v té tabulce, 😀 Jen tak dál 😵 😵 😵

adrous
5. kvě 2011

holky mě schválně napinají mám volat až za hodinku ☹ 😅