• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@adrous tak to je super ze aj dr. tehu potvrdil a nasadil lieky a skvele ze ti zabrali to bude bojovnik :slight_smile:
a inak jak je ti?? este stale nemas ziadne tehu priznaky?
11. kvě 2011 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali záleží co myslíš těhu příznaky :grinning: :grinning: :grinning: únava je velká,ze zácpy se stavá průjem :grinning: :grinning: včera byl brutus průjem z pečenýho masa miminku asi nechutnalo :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous no pekne ale aspon vies ze si tehu :grinning:
a zle ti nebyva?? ci na to je este asi skoro co??
11. kvě 2011 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali říkám že spodem to už jde teď čekám kdy to půjde vrchem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dávám tomu 2 týdny a bude mi určitě špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous no a mozno nie mozno si to odbijes spodkom :grinning:
11. kvě 2011 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ahoj Naty, k Dr. jdu až příští úterý. Ale musím říct, že poslední dny mi bylo dost blbě. V pondělí jsem nebyla ani v práci. Dneska musím zaklepat, je mi naprosto fajn, snad to vydrží... nesnáším, když je mi zle, to je mi pak zle ještě víc, ale dostala jsem na to v lékárně taková homeopatika, dám si je ráno, ještě než vstanu a dnes jsem je přes den vůbec nepotřebovala, tak třeba pomáhají :slight_smile: Doufejme :slight_smile: A co ty, jak jde snažílkování :slight_smile:
11. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 tak to je super ze mas priznaky :slight_smile: tak super ze ti lieky zabrali a daj vediet ako si dopadla u dr. :slight_smile: som na teba zvedavaaa :slight_smile:
ja som dnes 23dc a cakam........som zmierena aj s ms pred dvomi dnami som spinila sice len jeden den ale aj tak mozno sa uz pomaly ms pripravuje na svoju pracu ale bola by som strasne rada keby neprisla :slight_smile:
BT si robi co chce takze sa v grafe vobec nevyznam :sweat_smile: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, byla bych radši, kdybych mohla říct... že o tom ani nevím, že čekám miminko :slight_smile: Tak držím pěsti, to špinění by mohlo být i pozitivní ne? :slight_smile:
11. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 no baby mi pisali ze je to urcite hniezdenie :grinning: ale ja uz neverim pokial neuvidim utz a miminko :grinning: takze si s toho nic nerobim a snazim sa na to nemyslet :grinning: a popravde celkom sa mi dari :slight_smile:
no bud rada ze mas aspon nejaky priznak aj ked rovno spatne ti byt nemusi ale to ta snad prejde nie? inak v korom tt si vlastne??
11. kvě 2011 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali no podle té poslední prohlídky u Dr. by to mělo být 6+2, ale to je zatím jen odhad, tak uvidíme. Tak držím pěstičky :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................25 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................24DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................19 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................25 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................27DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................20 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................7 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................52 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................40 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt
12. kvě 2011 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca1983 No ne na dlouho jen se doma vyspat. Dneska jsem se opět vrátila dřív a zítra taková obrovská dálková cesta tam a zpět celkem asi 8km. Jinak dálnice i silnice se brázdí suprově hlavně v Rakousku a Německu ta naše ČR hodně pokulhává. Vždycky se ztratím jen v ČR a v cizině ne. Ale jinak suprový a baví mě to. Sice chlapy blbě koukaj, někteří tleskaj, usmívaj se a snaží se pomoct, ale jinak je to supr práce. :wink:
12. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Moooc velká gratulace.
12. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 díííky moc za gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous A jak ti je, pochlub se. Povídej, přeháněj.
12. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous no já zase nevím jaké krvácení myslíš? :wink:
12. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 no právě že dobrý potom špinění jsem celkem oki :slight_smile: :wink: snad se to nevrátí byla jsem z toho špatná a vykulená :frowning2: :confused: ale teď mě malej zaměstnává hodil takovou šavli ale vodnatou no snad to není viroza to by mi chybělo ke štěstí :frowning2: :cry:
12. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka 10.5 jsem v noci krvácela a pak špinila :frowning2: :cry: :cry:
12. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous a je to vše už v pořádku?? :slight_smile:
12. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous No tak hlavně, aby jste byli všichni tři OK. Malýmu aby nic nebylo a bylo to jen nějaké špatné jídlo a vy dva aby jste byli v pořádku a všechno dopadlo jak má.
12. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka no naštěstí jo ale bála jsem se strašně mám prášky na udržení a vitamíny :sweat_smile: :wink:
12. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 taky doufám jinak možná půjdem zítra k dr uvidím :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i když jsme 100%vystihli ovu, tak se zřejmě nezadařilo. Břicho bolí jako bych to měla každou vteřinu dostat. Dnes jsem 9nebo10 DPO, zkoušela jsem si dělat těhu test a vůbec nic! Asi je ještě brzo, ale i tak cítím, že se nezadařilo. Menzes má dorazit až za 9dní, takže se ještě načekám. Ach jo, se zblázním. Nechápu to, vystihneme ovu, tolik sexu bylo a zase to nevyšlo. To je už na odstřel.
12. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................26 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................25DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................20 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................26 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................28DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................21 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................8 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................53 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................41 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

@hanysek.hanysek Ahojki, třeba se zadařilo, 10 DPO máš brzo na testy, to se teprve začíná pomalu uvolňovat HCG do krve, než bude na nějaké hodnotě.....nejdříve tak 15 DPO, a jestli už tě teď bolí břuško, jak na ms, tak se určo uhnizďuje :wink: Tak něveš hlavu holka :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2011 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek taky si myslím že se zadařilo a mimi se uhnizďuje a proto tě bolí v podbřišku :sweat_smile: :wink: jak píše majjka zjistíš to nejdřív 15DPO a já měla testy pozitivní 18DPO :slight_smile: :wink:
13. kvě 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Držím palečky ať to výjde :dizzy_face:
13. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nebo je to jen předmenstruační syndrom, takže velká příprava na menzes. Ach jo. Ale děkuji, že mi držíte palečky :o)
13. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eveleninka To víš, že jsem pozdrav vyřídila :wink: S tím přibíráním si myslím,že to může být těma práškama :dizzy_face: A jak říkáš, přijde to, až to vůbec nebudeš čekat. Jak u nás, vůbec ale vůbec jsme nedoufali,že by první pokus vyšel a vidiš to, jsem už ve 4.měsíci :sweat_smile: Jinak ten screening dopadl na výbornou !!!! Prcek má už 6,8 cm, všechno se vyvíjí, tak jak má, žádné vady nehrozí, srdíčko jsme slyšeli,jak krásně tlouklo, máme dvě ručičky a dvě nožičky :dizzy_face: Napřed prcek v klidu ležel a vypadalo to,že se snad ani nehýbe, to jsem měla už strach a pak se z ničeho nic probral a normálně začal vlet sudy :grinning: To byla paráda. Měla jsem slzy v očích, jak jsem ho viděla :slight_smile:
Moc ti přeju, aby vám to taky brzo vyšlo a mohli jste se radovat, tak jak my. Zatím se měj hezky, mám tu neteřinku, tak ju jdu zbudit ať můžem jít ven. Papa
13. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahojky Mam podobný problém už třetí den my je špatně boli mě břicho a děla se mi na zvracení ,Bt mi porad stoupá. Podle nějakých výpočtu bych to jsem to měla dostat včera a ještě nic. Bylo by krasny kdyby se mimi :sweat_smile: povedlo, ale myslím, ze ne nechci si dělat naděje. :frowning2: V pondělí jdu na kontrolu na gyndu, tak mi třeba poradi.
Každopádně budu Ti držet palecky, aby Ti to vyšlo.
13. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přiznám se, že jsem testovací blázen a tak jsem si zkusila znovu udělat těhu test. Na testu s citlivostí 25 mi ukázal dvě čárky, sice slabou čárku, ale je tam a když se na ní podívám, tak ji vidím. Není to duch, kterého bych musela nějak naklánět, pořádně se dívat. Prostě se podívám a vidím. Dělala sem si ho odpoledne. Menzes mám dostat za 8dní a dnes jsem 10nebo11 DPO. Tak nevím, jestli to není jen falešně pozitivní. Nějak nedoufám, že by to bylo miminko, navíc tak brzo před menzes a tak brzo po ovulaci. Bohužel nevyfotím, mám blbý foťák. Ale podívám se a vidím. Zítra ráno zkusím znovu a pokud čárka bude, zkusím vyfotit. Mohlo by to být mimi?
13. kvě 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek