Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

fhs
13. kvě 2011

Dobrý den ,
rádi bychom Vás požádali o účast na právě probíhajícím výzkumu prováděném na Fakultě Humanitních Studií na Univerzitě Karlově. Výzkum se zabývá zkoumáním faktorů ovlivňujících úspěšnost početí dítěte. Jako odměnu pro Vás máme připravenou finanční odměnu ve výši 50kč a po skončení výzkumu vám samozřejmě rádi zašleme výsledky. Vyplněním dotazníku pomůžete v oblasti, ve které je to aktuálně potřeba, neboť odborníci predikují stálý nárůst počtu párů trpících problémy s početím. Dotazník můžete vyplnit na webových stránkách: http://qacademics.qualtrics.com/SE/?SID=SV_dcEq... Jeho vyplnění je samozřejmě zcela anonymní a data budou sloužit výhradně k vědeckým účelům. Dotazník by Vás neměl zdržet na více jak dvacet minut. Jedinou podmínkou účasti je splnění malého množství kritérií na začátku dotazníku (například být v heterosexuálním vztahu delším než půl roku). V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese vyzkumfhs@centrum.cz.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Markéta Josková, Mgr. Kateřina Klapilová, Doc. Jan Havlíček, PhD.

hanysek.hanysek
13. kvě 2011

@tery58 A dělala sis těhu test?

tery58
13. kvě 2011

@hanysek.hanysek včera odpoledne jsem si ho dělala, ale byl negativni, ale to jsem věděla. Je ještě brzy. V pondělí jdu na kontrolu na gyndu kvůli cyste co mi před měsícem našla, tak si říkám, ze to nejspíš bude od toho. ☹ Tak uvidíme budu Ti držet palce, aby ta mrcha nepřišla a aby si Ti brzy objevily // 😉

adrous
14. kvě 2011

@tery58 nevím jaký test jsi pouýila,ale nejlepší je mama test. 🙂 😉

http://www.lekarna.cz/gs-mamatest-tehotensky-te...

tery58
14. kvě 2011

@adrous Ahoj no ten jsem doma nemela, ale chci si jo dneska koupit. Je i docela levný a jsou tam hned dva.

adrous
14. kvě 2011

@tery58 no právě a když byla jsem myslím 17DPO tak čárečka se objevila 😅 😅 a cena za 2 testy dobrá 😀 😀

tery58
14. kvě 2011

@adrous No jasné Ja Mam dneska 12 DPO. Snad to vyjde.

adrous
14. kvě 2011

@tery58 držím pěsti aby ti to vyšlo 😵 😵 😵 😵

adrous
14. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................27 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................26DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................21 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................27 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................29DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................22 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................9 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................54 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................42DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

hanysek.hanysek
14. kvě 2011

@tery58 Ahoj, tak já mám dneska 11nebo12DPO a už včera mi test ukázal dvě čárky. Sice slabou, ale když se podívám, tak ji vidím. Nemusím hledat "ducha" nijak test naklánět, prostě se podívám a vidím. Dělala sem ho včera odpoledne a dneska ráno a test byl naprosto stejný,čárka nezesílila. A dneska odpoledne jsem si dělala další test, jiné značky, a tam už čárečky byla zase slabší, ale byla vidět. Takže já taky čekám, jak to se mnou dopadne. Ale zřejmě to bude falešně pozitivní, měla sem tři druhy značek- nějaký z teska, potom značku Pepino a poslední- na kterém byla čárečka ne tak silná, jako na těch druhých, byl mamatest. Takže začítám těhu testům silně nedůvěřovat. Břicho bolí jako na menzes, špatně od žaludku a dneska mě nějak divě pobolívá podbřišek-děloha a taky okolo jizvy po císaři. Takže nevím. Já čekám a za pár dní se ukáže.

tery58
14. kvě 2011

@hanysek.hanysek no Ja si test znovu udělám asi zítra rano, ale po pravdě se trochu bojím. ☹
Ja budu mít zítra 13 DPO. Hele uvidíš, slysela jsem, ze mamatest od GS je nejlepší. Ty bolesti Mam taky je mi i na zvracení a jsem dost unavená. A začínají mě bolet prsa a trochu se mi i zvetsily.

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@tery58 Tak jak si dopadla? Takže já opět dneska ráno testovala, dnes mám 12nebo13 DPO. Opět jsem měla jinou značku testu a tam byla opět krásná čárečka. Myslím, že trošku silnější, než ty předchozí, ale nedělám si naděje. Menzes mám dostat v pátek, takže to nějak ještě nedramatizuju ani se netěším. Takže budeme si navzájem držet palce :o)

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek tak ty máš pozitivní test????supééééér 😵 😵 😵 😵

adrous
15. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................28 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................27DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................22 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................28 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................30DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................23 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................10 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................55 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................43DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................................................7 tt

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Tak to jsi asi jediná která se raduje :o) já se zatím neraduju, spíše čekám. Menzes mám dostat až v pátek. Dnes jsem 12nebo13 DPO a už od pátku mám na testech čárku. Dělala sem si asi tři značky a na všech jsou čárky. Na jednom viditelná čárka, kterou nemusím hledat, prostě se podívám a vidím. Na druhém zase tu čárku vidím, ale je o hodně slabší. A z dnešního rána je tam taky čárka, viditelná, možná trošku tmavší, ale nevím. Nějak nedoufám. Přece jenom do menzesu daleko. Večer jsem myslela, že pojedu na pohotovost, zle od žaludku, potila sem se jako prase, bolest v podbřišku, vajcovníků, dělohy, zdálo se mi, že mi začaly tvrdnout místa kolem jizvy po císaři. Takže opravdu nedoufám, že by se zadařilo. Spíše to budou falešně pozitivní testy. Ale zítra budu zkoušet dál. Nevím, musím čekat.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek tak to máš dobrý příznaky já se potila,pachuť v ústech,bolení v podbřišku 😅 jo a ta únava byla strašná 😀 😀 😀 taky jsem nevěřila udělala test a byl negativní a za den 2 udělala a bylo to tam 😀 😀 😀 pak jsem začala věřit že miminko je v bříšku 😵 😵 😵

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Tak já mám od pátku na testu vždycky dvě čárky, buď jde krásně vidět a nebo jde vidět, ale už trošku míň. Dneska trošku víc se mi zdá. Tak nevím. Ale i tak je pořád čas. V pátek se uvidí, jestli dorazí menzes nebo ne. Všechny testy mám s citlivostí 20nebo 25. Tak uvidíme, třeba se zadaří, třeba ne. Ale nedoufám.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek teda to koukám s takovou velkou citlivostí to je mazec 😅 😅 já používala s citlivostí 10 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous No právě. Nevím, jestli tomu mám věřit, nebo to je falešně pozitivní. Ale nevím, proč nesílí. Od pátku by už mohla začít sílit, pokud by to bylo opravdu mimi. Takže fakt nevím. Nepočítám s tím, že bych byla těhotná.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek a máš je vyfocené že bych koukla 🙂 😉 a od pátku nesílí třeba je brzy já dělala teda test myslím 17DPO a co kdybys udělala testík se slabší citlivostí 10???

adrous
15. kvě 2011

@tery58 vypadá to nadějně držím pěsti 😵 😵 😵

tery58
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahojky tak jsem se nakonec netestovala. Rekla jsem si, ze když jdu zítra k doktorce tak to nechám na ni. A mimo to se bojím, ze to nebude pozitivni. Myslím si, ze to u Tebe falešný nebude, ale chápu, ze si nechceš dělat falešný nadeje. Včera jsem udělala veceri fakt jsem na ni měla obrovskou chuť, ale jakmile jsem se do toho pustila tak jsem se malem pozvracela. Tak jsem se na to vyprdla a měla jsem takovou pachuť, ze by to napravila jedine kysela okurka, ale tu jsem doma nemela.
Mam trochu strach...

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous vydrž chvilku, zkusím tu dat fotku.

adrous
15. kvě 2011

@tery58 držím všechno co mám aby ti doktorka potěšila a ty jsi byla překvapená 🙂 😉

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

Tak to jsou moje testy od pátku. Ten dolní je z dnešního rána.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek pěkný testíky 🙂 😉 třeba 3 zhora není skoro ta druhá čárka vidět 😅 taky je to těžký ta fotka není dost ostrá 😉 ale ten dnešní testík je krásný 😵 😵

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Jojo vím o tom, že ta není vidět. To je ze včerejška z odpoledne. A ta dnešní je ranní. Tak nevím, co si o tom mám myslet. Je to 5-6dní před menstruací, tak nevím. Asi je to jen falešně pozitivní.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek já bych zatím už netestovala a počkala do MS aby ses zbytečně nenervovala 🙂 😉

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Já se nestresuju, nepočítám s tím, že by se podařilo.

tery58
15. kvě 2011

@adrous Dekuju si hrozne hodna!!! Snad to vyjde byla bych šťastná jako 😀