Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nathali
15. kvě 2011

@majjka24 no to drzim moc palce myslim ze si jasnaaa 😀 ale nechcem nic zakriknut 🙂
som na tom podobne jak ty ucurana,unevena (dnes som spala skoro do 12-tej 😕 )ale zas hlad skoro nemam skor citim zaludok akoby som ho mala pokazeny alebo akoby som hladna bola(ale do seba nic nenarvem) ale aj ked sa najem citim ho 😅 😕 mozno som nieco zle zjedla ?
mne ma ms v stredu prist tak uvidim ale uz si idem na nervy jak som na to zacala myslet ze co ak nahodou.............nechcem byt sklamana 😖

janule8
15. kvě 2011

Teda holky, že by tolik těhulek najednou??Asi nějaký erupce či co, ale moc Vám to všem přeju 🙂 a sem hrozně zvědavá..

majjka24
autor
15. kvě 2011

@nathali mám úplně stejné pocity, co když to je nějakým jídlem, či blbým tlakem, změná počasí apod......Prostě nevěřím, že by to vyšlo.
@janule8 Myslím, že mluvím za všechny a nebudou se na mě zlobit, když napíšu - děkujem 🙂 A někde jsem to tady četla, že nejplodnější měsíce jsou březen- květen. Tak snad to tak bude 😉

nathali
15. kvě 2011

@majjka24 presne tak nevies co si mas mysliet ale zas si nechces namyslat 😒 a hlavne ja mam obcas tolko hlienu 😅 mam pocit ze som sa pocikala a raz bol taky slabo doruzova tak si myslim ze sa ms zacina hlasit 🙄 no uvidim moc nam drzim palceky
a aj budes testovat ci uz pockas do ms??

ka_cenka87
15. kvě 2011

Holky mám dotaz, když mám nepravidelnou MS a podle výpočtu dle posledního cyklu bych to měla dostat včera, jak mám vypočítat kdy MS dorazí nebo ne? Máte s tím některá zkušenost... 😨

janca1983
16. kvě 2011

@majjka24 ahojky držím palečky ať to výjde. Promiň ale musela jsem se smát jak jsi vše sváděla na tlak a na počásí 😀 To co popisuješ je jasná věc 😵 😵

janca1983
16. kvě 2011

Ahojky holky tak jsem si minulej týden říkala že nevolnost je o.k. a od středy je mi zle jak psovi 🙄 . Hned jak otevřu oči je mi blivno a usínám s tím samým pocitem. Když se nenajím tak mi je špatně z hladu a když tam něco polknu tak je mi ještě hůř. Nemáte nejakej recept na uklidnění žaludků. Jenom pomyslím na jídlo a šlo by to ven ☹ Děkuji za každou babskou radu.

janca1983
16. kvě 2011

Jinak nesmím zapomenou poblahopřát všem novým těhulkám . Holky jen tak dále 😀 😵

janca1983
16. kvě 2011

Joo ještě jsem se chtěla zeptat zda někdo nevíte jestli se můžou v těh používat kapky do nosu, mukonasan nebo olint či cokoli. Mám neustále rýmu a potřebovala bych si nakapat. někde jsem četla že olint se používat může ale v lékárně mi řekal že tam jsou eterické oleje a že se to používat nemá. Tak nevm. Na gyndu jdu až 24.05. tak bych se zeptala ale třebas máte některá zkušenosti 😅

nathali
16. kvě 2011

@janca1983 no na zaludok som citala ze su dobre piskoty este skor nez vstanes daj si par a nemalo by ti byt spatne a tie kvapky su nejake na prirodnej baze so solou ci co ale ked sa spytas v lekarni ze potrebujes a ze si tehu urcite poradia 🙂

janca1983
16. kvě 2011

@nathali no dala mi nějaké které obsahují mořskou vodu a to mi vůbec nezabírá ☹ no asi se tam vypravím ještě jednou a skusím jinou lékárku 😵 A co ty ? Držím palečky ať mrška nedorazí

matusaci
16. kvě 2011

ahoj tak nedavno jsem psala ze se snazim premluvit manzela abychom se zacaly snazit o druhe mimi.a nic takze se musim objednat a za 10 dni musim zacit brat dalsi platicko HA takze musim k doktorce aby mi je napsala pritom kazdy se nas pta a on rika ze brzo bude sam by chtel mimco co nejdrive ale kdyz se snim o tom zacnu bavit j tak chce az nejdrive se zacit snazit na zacatku pristiho roku takze to vidim tak ze mmco bude az malymu budou 3 roky.to i mamka driv bude myt mimco nez my

nathali
16. kvě 2011

@janca1983 snad ti nieco pomoze ale skus sa nadparit nad teplou slanou vodou mne toto vzdy pomohlo 🙂
no ja cakam ze co sa bude diat ale kiez by ms uz nedorazila 🙂 uvidim za par dni

adrous
16. kvě 2011

@matusaci no mě nemluv my chtěli a otěhotněla ale všechno to bylo špatně VVV mozečku rozhodla jsem se pro UPT a otěhotněla jsem ale jsem na pracáku a neměla jsem se kam vrátit navíc nebudu mít pomoc v mateřství a 3 měsíce budu úplně bez financi a to platíme docela velký hypo je to na prdlajz máme z toho trošku depku ☹ 😢 😢

janca1983
16. kvě 2011

@adrous ahojky no to máš taky pěkné starosti, prostě nic nemůže být jednoduché 😖 a jak to že budeš mít pomoc v mateřství, na to máš nárok nebo né? Já temhle věcem teda nerozumím ještě jsem se po tom nikdy nepídila 😅 ale jak na to koukám tak budu muset začít. A jak je tobě? Už lépe nebo jsi na to jako já. ☹

nathali
16. kvě 2011

@adrous no to sa stat pekne stara o tehulky ked ta nechaju 3mes bez prijmu 😠 ☹

adrous
16. kvě 2011

@janca1983 čteš blbě nebudu mít pomoc v mateřství ☹ 😢

adrous
16. kvě 2011

@nathali manža měl dřív pěkný plat ale klesl mu tak o 3000 kč to je dost no ☹ 😢 a mě vypočítavájí podporu z mateřské 7600 kč tak si to spočítej ☹ 🙄 sere mě to dost ach jooo budu muset šetřit na všem a omezovat se i v jídle aby jsme to zvládli ☹

nathali
16. kvě 2011

@adrous no 3tis. je dost a materska skoro niejaka ved to co davaju je almuzna ☹ ale snad aj rodina obcas pomoze

adrous
16. kvě 2011

@nathali no spíš je to špatný máma má invalidní a zatím nesehnala práci a my nikoho skoro nemáme kdo by nám pomohl ☹

nathali
16. kvě 2011

@adrous tak to ma moc mrzii ☹ urcite to spolocnymi silami zvladnete 😉 pre ten uzlik sa to oplati

hanysek.hanysek
16. kvě 2011
hanysek.hanysek
16. kvě 2011

Holky ta první fotka, to jsou dnešní testy z poledne. Ta hromada testů, jsou zatím všechny testy, které jsem dělala. A ta poslední fotka, jsou tři testy stejné značky v jiný den. Tak co říkáte? Jo jinak jak je tam ta hromada testů, tak ten poslední test je mamatest 10, jinak všechno ostatní je s citlivostí 20nebo25. Ale do menzesu daleko.

tery58
16. kvě 2011

ahojky, tak dnes jsem byla na gynde a tam mi rekla, ze zadnou cystu nemam a ze je mozny ze jsem tehotna. tak mi vzala krev a zitra si mam zavolat na vysledek, ale ze je pry mozny, ze MS jeste prijde (mrcha jedna - myslim MS).
ale reknu Vam,ze bych byla rada kdyby MS neprisla.

ka_cenka87
16. kvě 2011

@tery58 Budu moc držet palečky, aby MS nedorazila a aby ti zítra doktorka řekla to, co chceš slyšet!!! 😀 😉 😀 No a já budu čekat, jak to dopadne u mě...

tery58
16. kvě 2011

@ka_cenka87 Kachnicko moje doktorce budu volat zítra od Tebe vždyť víš. No a bylo by super kdyby si to nedostala a byla by si těhotná... Moc Ti to přeju. 😵

ka_cenka87
16. kvě 2011

@tery58 No po pravdě, předpokládala jsem, že budeš volat ode mě, ale nechtěla jsem si fandit 😀 😀 😀 No a představa o těhu by byla krásná, prostě uvidíme co bude 😕 😨 😒

ivanka8485
16. kvě 2011

@janca1983 ahojky, bohužel mám zkušenost jenom s tím, že je mi taky zle 😒 Zítra jdu k Dr., tak se ho zeptám, co by mi poradil, aby to nebylo tak ubíjející, je mi zle večer v noci a ráno. Přes den se to celkem dá.

nektarine
16. kvě 2011

@majjka24 no ahoj, co to čtu.... Držím pěsti. Nám se to teď taky povedlo, vůbec jsme s tím nepočítali. Měsíc před tím jsme se snažili jak blázniví a nic. Pak jsme si dali pohov, jen normálka, a těhu jsem byla, takže na to se nadá spoléhat (jak moc se snažíte). Víš, jak se to říká.... stačí jedna kapka...... 😀 A ještě pořád je na test brzo?? , to už jsem teda taky zvědavá. 😵 jak to s tebou je 🙂

majjka24
autor
16. kvě 2011

@nektarine Jeee ahojki 🙂 Koukám, že už to máš za pár 😉 A jak jinak je? Děkuji ti, jsi moc hodná, ms má přijít zítra, a kolik jsem DPO nemám tucha, takže si myslím, že test si dělat je zatím zbytečné. Si stejně myslím, že je to počasí a podvědomí. nechcu se na to upínat, ale i tak mám nějaký divný pocit, že to vyšlo, takový gulaš v hlavě no 😅 , břuško občas pobolívá, jako na ms a někdy mě tam spíš píchá.dneska když jsem byla na wc a utřela jsem se , tak hlen s takovou růžovou kapkou. krev to fak nebyla, taková ta červená ne. A to stejné jsem měla i předtím . Nevím, nevím, uvidíme 🙂
@ka_cenka87 Mělo by se to dát vypočítat podle poslední ms, jak jsi psala, jinak nevím 😅
@janca1983 kéž bys měla pravdu a děkuju. 😵
@tery58 držím palečky aby nepřišla dalších 9 měsíců 😵
@nathali Jsme na tom úplně stejně, snad ......budeme doufat a držet si palečky 😀 😀 😀