Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
16. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................29 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................28DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................23 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................29 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................31DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................24 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................11 DC Tygrisek09(femiboin)........................................................................................-?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................??DC

Kamcatkokoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................9tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................8tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)....................................................................7 tt

tery58
16. kvě 2011

@majjka24 Je děkuju moc, moc bych si to přála. Byla bych fakt moc šťastná. A Tobe bych to taky moc přála!!! Tak budeme doufat a prát si navzájem... 😵 😵 😵

majjka24
autor
16. kvě 2011

@tery58 To si piš 😀 😀 A ty jsi zkoušela testit?? Kolik sji DPO , víš??

tery58
16. kvě 2011

@majjka24 No test Mam negativni a dnes jsem 14 DPO. Ale ještě je brzo na ultrazvuku nebylo nic vidět.

nektarine
16. kvě 2011

@majjka24 no ještě mám před sebou 2 měsíce, už aby to bylo!
No, snad se konečně dočkáš 😉 Zase na tebe kounu, abych věděla, jak jsi na tom.. 😉 Měj se hezky, pá

nathali
16. kvě 2011

@hanysek.hanysek no paaara ty si jasnaaaa 🙂 moooc gratulujeeem kedy ides k dr. 🙂 a jak sa cistis??
@majjka24 jeeej ja som mala pred par dnami rovnaky hlienik 😀 tak super ze som neni jedina 🙂 a brusko ma tiez obcas zaboli asi na par sekund akoby na ms a potom to prejde ale je to len fakt obcas alebo tam citim take slabulinke pichnutie ale inak je to super nic mi neni 🙂
no som na nas zvedavaaaaaaaaaaaaa 🙂

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@nathali Viděla si moje testy, co sem tady dávala? k doktorovi nevím kdy půjdu, protože ještě nemám ani zpoždění menzesu. Menstruace má přijít až v pátek, takže pozitivní testy se ukazují už brzy. První pozitivní test jsem měla 10nebo11DPO, takže čekám. Ještě se neraduji, může "to" odejít s menzesem. Ale je to divné, že se mi pozitivní testy ukazují už tak brzo. Vlastně první pozitivní test byl 8dní před menstruací. tak čekám, jak to dopadne. Ale děkuji.

janca1983
17. kvě 2011

@adrous jasan já vím 😅 jen jsem se překlepla na klávesnici 😅 jsem nějak mimo.To je stejně v háji, v televizi říkají že se nerodí děti a proč se nerodí to radši neřeknou. Že místo aby budoucím rodinám finančně trochu pomohli tak to zkrouhnou všechno jak můžou 😠 . A jinak jak ti jé. Všechno v poho? Tenhle týden bys měla jít na srdíčko viď, tak hnedky dej vědít 😵

janca1983
17. kvě 2011

@ivanka8485 no tak to máš taky dobrý, tak dej hnedky vědít co ti dr. řekl na tu nevolnost, no jestli ti řekne že to přeje tak mu dej facku 😀 😉 protože to mi doma taky říkají 🙂

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

Holky, už je někde něco špatně. Hrozně mě bolí břicho na menzes. Takže v pátek čekám, že se dostaví mrcha, i když mám pozitivní těhu testy. Ještě, že jsem se neradovala. Je mi sice špatně od žaludku, ale břicho bolí jako na menzes. I když to mě bolelo i při prvním dítěti i několik týdnů po tom, co mi doktor potvrdil těhu. Ale neraduju se. Spíš mám strach.

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 no jo miminko moc chci a musím to s manžou moc nějak překonat ☹ ☹ co jinýho nám zbývá 😅 no my čekali na alergologii a objednaný jsme byly 3 měsíce a nechá nás čekat 2,5 hodiny já byla vytočená měla jsem žízeň a byla jsem dehydrovaná a byla jsem strašně unavená ☹ 😢 večer to na mě přišlo okoupala jsem se a vytuhla pak jsem šla na záchod a strašnej moták a byla jsem i hladová 😢 😠 pak jsem něco snědla a vypila a pak jsem si dala čoko tyčinku a bylo trošku líp 😅 🙄

adrous
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek mě to břicho bolelo před spožděním 😅 tak uvidíš držím palce 😵 😵

adrous
17. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................30 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................29DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................24DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................30 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................32DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................25 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................12 DC Tygrisek09(femiboin)........................................................................................-?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................??DC

Kamcatkokoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................9tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................8tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)....................................................................7 tt

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 máš hezký věci na prodej 😵 😵 😵 mě se líbí ten růžový overálek 🙂 😉 ten by se mě líbí 🙂

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@adrous To bricho me uz boli par dni, tak uvidime.

janca1983
17. kvě 2011

@adrous to jsou věcičky sousedky po dvojčatech v sobotu jim byl 1.rok. Prý jí to doma překáží tak mě poprosila ať jí to nafotím a někam hodím. Mě se taky líbí ty růžové věcičky ale kamarádka mi říkala že prý budeme mít kluka 😀 . No nevím jak to posuzujou ale kdo ví. Tak jestli se nějaké věcičky neprodají a budeme vědět co to bude tak bych si taky něco od ní koupila. Spousta věcí je nových tak by to bylo dobrý. Mě se zas líbý u tebe ten modrý kočárek 😀 no pokukuju po kočárkách ale zatím nevím ani jakou značku a barvu už vůbec ne 😵 😵

janca1983
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek mě taky bolelo břicho jak dyž to mám ostat už týden dopředu a pak mě pícalo v obou tříslech. No a nakonec jsem to nedostala 😵 zaplať pánbů, tak uvidíš 😉 držím palečky aby jsi to nedostala 😵

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 no víš to jsem moc chtěla,ale asi mi bude muset stačit starej po lukáškovi ☹ 😢 😢 holt nebudou penízky tak si nemůžu jinej koupit a já moc chtěla,ale nedá se nic dělat 😢 🙄

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 a míváš bolesti hlavy nebo ne??? 🙂 😉

janca1983
17. kvě 2011

@adrous čoveče hlava ta mě nebolí, alespoň nějaké pozitivum 😵 ale furt pokrkávám a ten žaludek . Segra mi říkala ať skusím zázvorové lízátka a čaj Tak mi to Majk koupí až pojede z práce tak uvidíme jestli to zabere ☹ mohlo by. A jakej máš kočárek po prckovi a značku ? Mě nabízela segra že mi půjčí po jejím prckovi x-lander takoví vínovo červený. No je hezkej jako novej ALE. Chtěla jsem na první mimi taky svůj a novej tak uvidíme jak to dopadne. 😵 😵

adrous
17. kvě 2011

trend line možná najdu fotku,ale chtěla jsem jiný vyšší abych se u toho moc nehrbila 😀 😀 😀

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 tady ještě fotky

ivanka8485
17. kvě 2011

@janca1983 ahojky, tak jsem byla u Dr. odpovídáme dle UTZ 7+1, srdíčko bije 🙂 Byla jsem z toho tak v šoku, dostala jsem průkazku a spoustu informací o dalších vyšetřeních a návštěvách atd, , že jsem se zapomněla zeptat na ty nevolnosti :(

janca1983
17. kvě 2011

@adrous jéé maličkej je krásnej. Kočárek je také hezký, je dobré že by šel i na holčičku

janca1983
17. kvě 2011

@ivanka8485 to nevadí hlavně že jste oba dva v pořádku. To musí být zážitek slyšet srdíčko miminka 😵

adrous
17. kvě 2011

@ivanka8485 gratulace k srdíčku já se těším na příští týden 😵 😵 😵 nemůžu se dočkat 🙂

janca1983
17. kvě 2011

@adrous no vidíšto já myslela že tam jdeš taky tento týden 😅 mám to nějak zmotané. Já jdu v uterý 24.05. na srdíčko a odběry a kdy tam jdeš ty ?

adrous
17. kvě 2011

@janca1983 já jdu 23.5 na utz na srdíško na gyndu a odběry mám naštěstí za sebou a 24.5 na Úp pro rozhodnutí 😝

nathali
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek to nevadi ze mas tak skoro pozit.tehu.testiky 🙂 niektorym babam sa to ukaze skor inym neskor 🙂 takze drzim palceky aby ms uz neprisla a ty si uzivala tehulkovanie 🙂
@ivanka8485 gratulujeeem k srdiecku 🙂 tak super ze sa mate dobre 🙂

mne dnes BT trocha klesla a rano som troska spinila takze uz neverim ze by sa stal u nas zazrak ale uvidim ze co zajtra

tery58
17. kvě 2011

tak těhotná nejsem HCG 0....
a teď to i vypadá, že to zítra dotanu... ☹
no nedá se nic dělat, tak uvidíme příští měsíc.