• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
autor
Tak já jukám a tu nikde nikdo :frowning2:
6. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tu stále nikdo??? :frowning2: tož sijdu dělt pedikuru a manikuru abyste věděly :dizzy_face:
6. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ahojik ,jsem vrtenka né vrkocka a tu první diskuzi jsem zamkla s tím, že ji vymažu, protože katka Koberová založila druhou zamčenou a všechny holky se tam přestěhovaly ... po mě se chtělo diskuzi zamčít, já už tam nebyla a adminka na mě nereagovala, až mi napsala, byla diskuze nová, tak jsem ji zamkla s tím, že měsíc od zamčení ji smažou, není třeba aby byly dvě diskuze čekání na //, když do té první mnou založené nikdo nechodil ... byla totiž veřejná a bylo plno žádostí o uzamčení .. tak doufám, že tato diskuze už bude ta poslední a nebude se s tím už čachrovat, upřímně mě mrzí, že ta co jsem založila kvůli nějakým sporům či co je totálně odepsaná a bude se rušit, každopádně jsem ráda, že kočky chodí na Z čekání na // těhulkama a tato diskuze už se snad měnit nebude a holky tam rády zůstanou :slight_smile: čekáme i na vás :slight_smile: čím víc nás bude tím líp
6. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta moje první diskuze byla pro všechny a neuzamčená, chtělo se po mě ale uzamčít ji :frowning2: ... pak se založila nová a co s tou starou ... popravdě je mi to líto, jak se to delé rozpadá ... jsem ráda aspoň za to, že většina koček z čekání, toho původního, starého, jsou na těhulkách a nikdo nezakládá nic nového a držíme se tam společně.
6. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 akorát nechápu to že tu kecají holky co jsou těhotný :frowning2: :sweat_smile: protože pokud je to pro ty co se snaží.
6. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous my se známe se zakladatelkou z jiné diskuze tak jsme akorát přišli podpořit a dořešit nedořešené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino oki jen se ptám já to nestihla číst od začátku :slight_smile: :wink:
6. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hele když čekáš tu holčičku poradíš při jaké pozici se dělají holky?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahoj,,, pokud je diskuze uzamčená, nejde udělat jako veřejná,,,, tak proto jsem nereagovala,, a nikde jste mi nepsaly, abych jí odemkla,, jen jsem četla že se o tom bavíte,,,
6. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova já upřímě jsem mimo mísu nevím kdy co proběhlo :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous můžu ti říct že poslední cyklus snažení jsem vynechali veškeré metody,prostě jsem rezignovala sex byl normální a muž to domně pustil klasicky na misionáře ani jsem neleža hodinu ani pul zkrát jsem po chvilce vstala a děj se vůle boží,no a hele já otěhotněla,takže u nás všechny metody selhali a nakonec když jsem to neřešili vyšlo to
jediný co bylo jiný ,tak že podle mě oplozující soulož proběhla u nás v naprosto netradiční dobu a to dopoledne a to před ovulací :wink:
6. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino super že to tak vyšlo to je paráda no já si říkám že mém zážitku je mi jedno pohlaví,ale ve skrytu duše toužím po té holčičce :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous mě to pak už bylo šumák ale když to vyšlo tak holka vedla,no ale i zdravý kluk by nebyl k zahození,sranda je to že nám všichni Dr.říkají že to je holka a na kluka to nevypadá,no tak abych nebyla překvapená až ji/ho vytáhnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A jak dlouho se snažíte,
6. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no my 22.9 vyvolaný porod pro VVV a v lednu genetika a odběr krve v úterý mám volat na druhý výsledek.dr mi říkal že asi v březnu mě objedná a v dubnu než začnem musíme na hematologii.takže snažení duben až květen :slight_smile: :wink:
6. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous promiň moc tomu nerozumím,toho 22.9 vyvolaný porod pro vývojovou vadu?to je mi líto :frowning2:
mi se taky snažili od května přesně a za 5 měs tu vyšlo a to mi přišlo nekonečné,tak držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no my se snažily a po 3 měsících to vyšlo.jo šla jsem kvůli vývojové vadě na vyvolání vada mozku bylo to docela zlý nejen zákrok,ale ty následky který by čekali mě i miminko.byla jsem i konzultaci Břešťáka jeden z nejlepších v praze a hned jak koukal bylo tam víc vad a hned mi řekl co mi doporučuje je přerušení že je to hrozný kdybych si miminko nechala že to má hodně společnýho s centralním mozkem takže chůze,vidění -očí,koordinace těla a rovnováha a vše tomu podobné.
6. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................22 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................11 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................35 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................25 DC

Jak jsem spala, tahle diskize je pro všechny o všem :slight_smile:
A holky propána, omlouvám se jeslti se některých (co jsem jemnovala a nejmenovala) dotklo v debatě v souvislosti s jinýma diskuzema.
@vrtenka Promin, za to přepsání (nemohla jsem si vzpomenout :sweat_smile: )A jak se jinak máš?
7. únor 2011 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobree ranko :slight_smile:
dnes je vonku kraasne aj ked chladno :slight_smile:
a dakujem baby za odpovede na to hniezdenie :wink: :slight_smile:
@majjka24 no co robila som to kuracie na ten pekingsky sposob?? jak som vcera dopisala ten posledny recept tak sme utekali hned k svokre ale nastasite vsetko sa zjedlo :grinning:
7. únor 2011 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nevím zda jsem to sem už hodila nebo ne, ale v příspěvcích z minula jsem to nenašla tak jen chci napsat, že testík je negativní, opět.
7. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous tak to je opravdu smutné,to by mě zajímalo co takvé ošklivé vady způsobuje,poslední dobou je toho jak hub po dešti :frowning2: bohužel
7. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ahojík, mám se dobře, jsem ve 14 týdnu a ve středu jdeme na kontrolu, kde se dozvíme výsledky testů, jestli je mimíšek zdravej, tak nám tu držte pěstičky
7. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky holky, teď jsem týden vůbec nestíhala, ale snad bude líp a budu mít na Vás trošku víc času:slight_smile:
Co je u vás nového?
7. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak vás jdu taky pozdravit :wink:

@adrous na zítra na výsledky držím palečky moc a moc

@evol06 jsem si na tebe dneska vzpomněla, byla jsem na kontrole se štítkou a dobrý ale dávky radši zvedl :sweat_smile:
7. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 Jé, to je dobře, že je vše v normně :wink: jen ať je zvýší teď to musí utáhnout 2 človíčky tak raději víc než míň :slight_smile:
My dneska s manžou vyrážíme na nákupy akorát, že bohužel né oblečení, ale cihel, malty, a tak :grinning:
7. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 už začínáte stavět? nám se teď podělala kanalizace v baráku u babičky, tak nás čeká oprava ufff, v létě komplet vykopání a předělání :unamused:
7. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 O jééé :frowning2: To je opruz, my teď předělávali topení a taky žádný šlágr :unamused: Jj, už jsme konečně začali :slight_smile: Máme vyhrábnuto, takže jedeme objednat materiál a až země trošku vyschne tak jdeme to toho :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baaaaf kočenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já byla ničit zas tělo :grinning: :grinning: :grinning: no jo zítra volám na druhý výsledek snad bude aspoň dobrý fakt z toho holky mám hrůzu z těch výsledku :frowning2: ale snažím se být v pohodě musím myslet pozitivně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 a máte výhled kdy byste chtěli aby bylo postaveno?

@adrous zítra tu určo nahlásíš dobrý výsledky, držím pěsti :wink: teda a ty jedeš v tom cvíču holka :grinning:
7. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 já jedu dnes,zítra,středa a pátek :grinning: :grinning: :grinning: využívám toho že je malej u babi na prázdninách :grinning: :grinning: :grinning: chci dát nejmíň těch 6 kilo dolů doufam v březnu budou pryč :sweat_smile: a od května budu snad pracovat a to budu ráda když budu chodit aspoň 2x týdně :frowning2: :sweat_smile:
7. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous no jo ty už se vlastně vracíš do práce viď?? to uteklo :sweat_smile: ale to cvíčo ti závidím, se do toho taky pak pustím :grinning:
7. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek