• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@nikissek28 děkuji,snad vše půjde tak hladce jak do teď :wink:
6. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no nevím jaké kroky mě vedli to téhle diskuze :grinning: :grinning: :grinning: třeba to umíš,zkus toho využít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je hezké že si na mě někdo vzpoměl,mám dojem že diskuze "čekání //" není zamčená,takže se nemůžu ani stait mrknout,tam už nechodíš že si založila svoji?
6. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 to mi povídej, taky jsem byla vytočená jak jsem slyšela, kolik "nás" stojí léčba jednoho feťáka, jsem měla chuť tu televizi rozbít :angry: Je to i tak šíleně drahé, pevně doufám, že se nám to podaří normálně, protože neoplýváme statisíci na účtě.....
6. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 oprava:: diskuze čekání na // že je zamčená :grinning: :grinning:
6. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani netušila že to feťákům platíme :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: proč proboha :angry: :angry: :angry: :angry: ???Je to jejich problém ať si to zaplatí sami svině,tak kde jakej předraženej lék kterej tě třeba udrží při životě ti nedají ani halří a feťákům to budem plati my,to je fakt bordel,co je to za měřítko,to to platíme i alkoholiků :rolling_eyes: ?,já bych je nahnala na opuštný místo 2 měsíce bez fetu a tvrdou práci a oni si to pak rozmyslí
6. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino nechodím, kkoberová (taky těhu 6 tt) založila svoji a uzmakla, tam jsem chodila, ale snažilke tam ubývalo a nakonec jsme tam byly cca5 co jsme tam chodili poravidelně, Prosila jsem ji, ať to odemkne a ona nic, tak jsem založila svoji a veřejnou :slight_smile: asik to využiju (čarováni), drž mi palce :dizzy_face: :grinning:
6. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino njn, jde to z našich daní :angry: :angry: :angry: jinak přesně, moje řeč !!!!
6. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak co vím tak kloberova chodí na diskuzi z čekání na // těhulkama a je tam většina holek z čekání na // mě zakladatelka umožnila vstup a byly docela naštvaný že se nemůžou podívat do diskuze čekání na // že ji někdo zamkl,či co,máš recht nejlepší založit svoje :wink:
6. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino tak je tam ode mě pozdravuj, ať se klidně přijdou juknout tu, většina tu chodí z čekání na // :slight_smile: tu prevní zamkla vrkocka nebo tak nějak (jedna z těch prvních těhu ) a druhou kkoberová a vím, že si i vlastní diskuzi vytvořily i kačky (tkackac a katulinek), ale taky zamčená
6. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 se to rozkouskovalo co :zipper_mouth: ,jj vzkážu holkám ať vás tu podpoří :wink:
6. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino to jo no, ale každý je kde chce, ne? :wink: :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino máte krásné originální jméno, jak jste k němu přišli?
6. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak tak :wink: ,jen mě zarazilo jaký kolem toho byl poprask,jako chápu že snažilky moc nechcou poslouchat bláboli těch který už těhu jsou nic méně v té diskuzi každej nějakou tu doby strávil a všichni se podporovali tak mi přišlo nehezké že se některé snažilky na těhule jako by zlobily a snažili se je vyloženě nevýdat ,no každého věc ale přeci ten kdo otěhotní, nemůže za to že to jiným nejde,i když vím jak to umí trápit a bolet,bohužel je to ale tak...
6. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 náhodou :grinning: :grinning:
někde v časopise jsem narazila na jméno Jasmína,nějak mě to neokouzlilo a chtěla jsem Rozálii,jenže jsem zjistila že ji dává kamoška a ta teď právě porodila,takže mi to přišli takový už blbý,mimo to s tím nesouhlasil muž a najednou mě úpně polila láska ke jménu Jasmína :grinning: ,s tím muž souhlasil a bylo to :zipper_mouth: ,mu se pak zalíbylo jméno,Ruth a tak jsme to dali dohromady :wink:
6. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino přesně, mě to taky rozčilovalo některé řeči některých, ale tak každý jsme nějaký :dizzy_face: když se něco někomu nelíbí, ať tu prostě nechodí, nebo to může i klidně napsat, když má tu potřebu, je to každého věc a tady toto je diskuze pro všechny a o všem :grinning: :grinning: :grinning: !!!! ne jenom o jednom tématu
6. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino krásné, určitě jí to jméno bude slušet, princezně :slight_smile: My chceme Elišku a u kluka nemáme páru, Patrik byl, takže fakt nevíme,a le to je čááásu :slight_smile:
6. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino jio a náhodou jsem to myslela dobře, fakt se mi to líbí abys věděla :dizzy_face:
6. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já myslím že když chce někdo solo skupinku ať si ji založí a hotovka,jen teda pokud je to snažilka která těžce nese když někdo otěhotní,tak nevím nevím jestli by takovou diskuzi měla zakládat vždycky je totiž možnost že někdo otěhotní dřív ,bohužel relita i já ve skupině snažilek byla jedna z posledních :unamused:
6. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino moje řeč, jak jedna z posledních?? jsi byla těhu mezi prvníma :dizzy_face: poslední budu já
6. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jj,děkuji,je fakt že lidem se to líbí krom naší rodiny až na moji máti té se to líbí moc,ono je to ale fuk,důležité že se líbí nám a je to originál,jen mě nebaví poslouchat ty řeč od tchána a mojí babičky,raději jsme jméno říkat neměli,jak se nedává Kristýna nebo Jan tak jsme divní,jako nic proti klasikým jménů,kluka bych brala Františka ale na tom se neschodnem s mužela a tak vybíráme něco aspoň trošku neokoukaného a origo né to co má každý,jenže hold starý palice to vidí jinak :angry:
6. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no u vás v čekání na // jo,tak už jsem zašla těhotná,protože jsem si psala se zakladatelkou ale v naší původní skupině květňaček 2010 jsem byla skoro poslední s mamin co už dítě mají a v druhé skupince snažilek bez dítěte jsem sice nebyla poslední ale zase to tam bylo takové rozpadající se a zůstalo zdravé jádro,některé se stále snaží a já je tam podporuju :wink:
6. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino na ně se vyprdni, vy jste rodiče a né oni, a jak jsi psala, líbí se to vám a to je hlavní, no ne? :wink: :grinning:
6. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já vím,jen kdyby neprndali :confounded: :confounded: :confounded:
6. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hodit nohy hore :wink: dokud dítko spí,zase se zastavím
6. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino dej si špunty do uší a odkývej jim to a máš pokoj :grinning:
6. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já zase nemlčím,to neumím,a teď s těma hormonama i vylítnu,víš jak já jim taky nekecám do jejich věcí :rolling_eyes:
6. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino jj,běž :grinning: já se jdu provětrat a vemu sebou hafíky :grinning: :grinning: :grinning: k večeru se tu zase juknu
6. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně jsem tu zdravím holky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adrous jupí, vítej mezi námi děvčaty :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juknu se tu k večeru, už fakt idu s těma hafíkama :slight_smile:
6. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek