Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

anabella_lee
6. zář 2011

@majjka24 Jinak vitamíny do tabulky: kyselina listová, Calibrum baby plan

jjolly
6. zář 2011

zdravím...ráda bych se přidala k vám do diskuze🙂

s přítelem se snažíme od března a zatím nic...ale povede se🙂

majjka24
autor
7. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................20 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................44 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................21DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................5 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................19 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................4 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
7. zář 2011

@jjolly Ahojki, vítám Tě mezi náma 🙂 Tak to máte chvilinku, určitě se brzy zadaří, 😉 Ať brzo najdeš // na testíku 😉 🙂
@anabella_lee Dopsáno 😀 Fakr je dobře, že ms přišla sama od sebe. Teď si hlídat zda máš vůbec tu ovulaci ať můžete skotačit 😀 Prý záleží jak dlouho jsi tu HA brala , od kolika , a jakou. Já ji brala od 15 a 8 let ale snízkým % hormonů, ale i tak jsem měla skoro rok anovulační 😖 , tak neklesej na myslí kámoško, třeba vůbec žádný problém nebude a budeš těhu dřív než se naděješ 🙂 🙂 🙂

anabella_lee
7. zář 2011

@majjka24 No tak ja raději počítat plodné dny nebudu, jak jsem to moc řešila minulý měsíc tak to stresovalo jak mě tak manžu, tak to nechám tak a uvidíme, sice budu muset trošku připomínat tulinkování aby bylo aspon 3 krát týdně (na manžu to je moc, ten se raději vyspí 😀 ) Ale tak snad to nějak půjde, a uvidíme🙂 Když MS přichází nepravidelně tak se špatně hlídá ovu, pokud bych si nekupovala testy a neměřila teplotu atd, do čehož se mi taky nechce, to pak fakt hodně stresuje☹ a pak se jen nedaří....tak uvidíme.-)

nathali
7. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................20 DC
Nathali (kontryhel)...............................................................................................44 DC...............2.9 //
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................21DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................5 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................19 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................4 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

jjolly
7. zář 2011

@ majjka24 děkuji...doufám, že se zadaří...ale sou nějaké komplikace...uvidíme po vyšetření co a jak...

ka_cenka87
7. zář 2011

@nathali Moc gratuluji!!!

ka_cenka87
7. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na ultrazvuku. Doktor zjistil, že ač k tomu nemám předpoklady, mám polycystické vaječníky. Díky tomu taky chodí moje menstruace jak se jí chce a k tomu všemu mám malou sliznici a tím pádem by nebylo možné, aby se vajíčko uchytilo. Navíc mám zvýšený prolaktin, takže si mám rozmyslet, do jakého centra asistované reprodukce budu chtít a doktorka mi pak vypíše doporučení... Takže se snažením končím, stejně to nemá cenu, dokud mi doktoři nějak nepomůžou!!!

ivanka8485
7. zář 2011

@nathali mooooc velká gratulace 🙂 😉

anabella_lee
8. zář 2011

@nathali Moc gratuluju, prosím poplivej mě 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@ka_cenka87 No tak to mě tedy mrzí☹ Určitě někde pomohou, neztrácej naději, ale je fakt že klasické snažilkování bez pomoci v nějakém centru asi nemá smysl no 😒 Určitě to bude časem lepší🙂 Budu držet pěsti!

ka_cenka87
8. zář 2011

@anabella_lee Děkuju za podporu, teď jsem si hlavně musela vybrat nějaké to centrum asistované reprodukce a nejspíš to bude Gennet... Jen musím počkat, až budu mít hotovou novou kartičku pojištěnce s novým příjmením!!! A pak už si budu moct zavolat o doporučení a pak do Gennetu. Takže teď si budeme užívat bez snažílkování... 😉 😒 😕

anabella_lee
9. zář 2011

@ka_cenka87 No tak ono stačí jak na pojišťovnu pošleš emailem naskenovaný oddací list, a oni ti pošlou dopis kde je napsáno že jsi jejich pojištěnec a že tento dopis máš mít u sebe dokud ti nepříjde nová kartička, mi ale za týden od toho dopisu přišla i kartička, tak snad to taky u tebe nebude tak dlouho trvat🙂
Neboj to bude dobré, čím dříve se na takové věci příjde tím lépe, je rozhodně velká šance.
Budeme ti držet palečky!!!! Jsem si tak říkala, že mi to ani nepříjde ono když se vlastně snažilkujeme, mám daný cíl a jde mi hlavně o mimi, ale musím to nějak asi přestat řešit jinak nás to přestane bavit☹

nathali
9. zář 2011

@anabella_lee tfun tfuj tfuj
a babulky aj pre vas tehu bacilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech ste vsetky tehu

anabella_lee
9. zář 2011

@nathali Úžasné, moc děkuji 😀

nathali
9. zář 2011

@anabella_lee nani zac len aby pomohly 😀

anabella_lee
9. zář 2011

@nathali Snad joooooooo 😀

tery58
9. zář 2011

@nathali super gratuluju!!!

majjka24
autor
10. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................29 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................23 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................................2.9 //
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................24DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................8 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................22 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................7 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
10. zář 2011

@nathali Moc a moooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER, jsem moc ráda, že se Vám to konečně povedlo, přeju ti aby to bylo v pohodě dalších 8 měsíců , užívej si to mamčo !!!!

nathali
10. zář 2011

@majjka24 dakujeeeem 🙂 no prsilo to vazne necakane 😀 ja som teraz doma tak sa snazim uzivat si to
a tebe a ostatnym babam drzim silno palceky aby sa vam to co najskor podarilo 🙂

adrous
11. zář 2011

ahoj holky co novýho tady snažilky tak šup šup 🙂 😉 naše miminko je zdravé 7.9 jsme byli na kontrole na genetice jsem moc ráda 😵 😵 😵 😵

ka_cenka87
12. zář 2011

@adrous Jsem rada,ze je prcek v poradku!!! No my se s manzelem prestali snazit,protoze mam PCO syndrom a zvyseny prolaktin,takze ted vybiram nejaky CAR. Jenze se nemuzu rozhodnout jestli Apolinare a nebo Gennet. Na obe kliniky jsou dobre reference... 😉 Ale tak do konce mesice mam casu dost,protoze diky svatbe a taky tomu,ze prechazim k jine pojistovne,musim pockat,nez budu v evidenci a budu mit novou karticku. Bez toho me stejne nevezmou...

majjka24
autor
13. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................32 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................26 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................................2.9 // 🙂
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................27DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................11 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................25 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................10 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
13. zář 2011

@nathali Moc děkujem, 🙂 🙂 🙂 Ne že se na nás vyprdneš 😉 😀 Však to je spávné, jen si to užívej !!!

nathali
13. zář 2011

@majjka24 ne ne nevyprdnem sa na vas a ako sa mas?

majjka24
autor
13. zář 2011

@nathali Tak to jsem ráda, že se nevyprdneš, tož mám se celkem blbě, dneska jsem byla u mudry a mám zánět a cystu na levem vaječníku, prý ale malinkou - 3 mm. že mám nějaký zánět jsem tušila, ale y té cysty jsem úplně vyklepaná jak něco, ke všemu 4 dny spoždění a na ms to vůbec nevypadá, jsem si dělala testík, ale nic, prsa mám úplně stejné jako při minulém těhu, motání hlavy....předevčírem jsem malonko zašpinila, tak třeba jestli se teprve nezavrtává, nevím, uvidíme. momentálbě mám před očima jenom tu cystu 😢 bojím, bojím. Ani nevím jaká citlivost toho testu byla, byl přes net a nic tam napsané nebylo.....

nathali
13. zář 2011

@majjka24 drzim palceky aby zanet rychlo zmizol a uvidis ze o cyste za chvilku ani pocut nebudes jak bude prec 🙂 a drzim palceky aby sa mimis zavrtal a pekne sa udrzal ved uvidis troska nskor mozno spinenie bolo preto ze sa hniezdi 🙂 silno drzim palceky aby vam to vyslo 🙂

majjka24
autor
13. zář 2011

@nathali moc děluji, jsi moc hodná 🙂 snad máš pravdu 😅