• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@majjka24 prý zkus chodit spát později :grinning: já jdu do postele v 22 a stejně si tam pak mininálně hodinu čtu :grinning: a ráno o půl 7 jsem už vzhůru :grinning: takže tak to se mnou je :grinning:
28. lis 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
30. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, po menší pauzičce oznamuju, že včera (32DC) přišla mrcha, takže zase nic :frowning2: Tak jedeme další kolo léků a snažení. Ach jo... :unamused:
30. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzumka mooooc držím palečky aby se co nejdřív povedlo !!! :slight_smile:
5. pro 2011 v 05:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 Moc děkuju!!! :slight_smile:
5. pro 2011 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevím jestli je to možný, ale asi jsem našla //... Přidávám fotku (pro info, testy jsou dělané až večer)... :wink:
6. pro 2011 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@ka_cenka87 GRATULKA, JSOU TAM !!!! JDOU KRÁSNĚ VIDĚT !!! Neříkala jsem ti to :wink: :grinning: Jsem tak ráda, už kvůli Tobě , jůůůůůů, normálně mě to dojalo :sweat_smile:
Jo a je lepší dělat testíky obden, tak jde pak krásně poznat jak sílí, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:a ráno, kdy je koncetrace hcg nejsilnější, přes den když hodně vypiješ, tak se moč ředí a neukáže ti tu čárku silnější než třeba je .
7. pro 2011 v 05:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 Jo a hlavně ted papkat (listovku..) odpočívat a hlavně nezvedat nic těžkého :wink:
7. pro 2011 v 05:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka_cenka87 no gratulka ať čárečky hezky sílííííííííí moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky mám z vás radost mě úplně dojímáte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@majjka24 jak je tobě zatím dobrý??? :slight_smile: :wink:
7. pro 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous
@majjka24
Děkuju moc, jsem z toho úplně hotová. Vůbec tomu nemůžu věřit, navíc nás v lednu čekal CAR, tak jsem to vůbec nečekala... Teď už jen, aby bylo všechno v pořádku. V pondělí jdu k doktorce, tak snad budou čárečky sílit a prďolka se bude držet... :sunglasses: :wink:
7. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ka_cenka87 na to že jsou z večera jsou teda silné krásně :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
7. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 to je jak u nás když jsem čekala lukáška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šla jsem si pro papíry na IVF a dr mi dělal utz a říká na to IVF už nemusíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to asi u vás taky zafungovalo :dizzy_face: :dizzy_face: moc držííííííím palečky tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, jak to děláte? Já chci takýýýýýýýýýýýýýý :frowning2: :frowning2:
Takové čárky už jsem měla na testu 2x a nic z toho stejně nebylo :pensive:
7. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobbule09 nevzdávej to chce to spoustu trpělivosti a věř mi znám to.držím ti palečky aby ti to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě už ta trpělivost dochází, snažíme se už 5 a půl roku :frowning2:
7. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobbule09 neříkej a zkoušeli jste testy a spermiogram nebo něco takovýho??? :frowning2: :frowning2:
7. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jsme byli i na umělým oplodnění a nevyšlo to. Spermio celkem ok, vzhledem k věku partnera, ale já mám anovulační a krátké cykly. Nepomohl ani clostilbegyt, duphaston a utrogestan :confounded:
7. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28
@adrous
Mockrát děkuji, taky mě to dojalo a dojímá mě to vždy když si vzpomenu!!! :sweat_smile:
7. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ka_cenka87 to věřím až mám pocit až jsi nedoufala tak to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: o to víc mám teda radost že ti to vyšlo a přeji moc štěstíčka a zdravíčka pro tebe i mimi :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@ka_cenka87 Určitě to bude v pohodě, hlavně věř bublince, a co nejmíň stresu :wink: Jsem z tebe úplně nadšená !!! :grinning: :grinning: :grinning:
@adrous Ahojki,od mudry máme utrouš, pro jistotu. Ty hormony mi dávají někdy zabrat, ale což,hlavně že mimísek se má dobře :wink: mysllím si , že je všechno v pohodě, ráno je mi zle, někdy přes den, když nepojím, a sním toho pomalu za 4 :grinning: , ale břuško roste pomalinku, úměrně s vrchem :grinning: Unavená jsem furt jak pes, ale to mi nevadí, já ráááda spinkám :slight_smile: Dávám na sebe bacha, a snažím se nestresovat a užívat si to a zatím se to celkem daří, myslela jsem si, že budu nějak nervozní, ale nějak ne, beru to prostě normálně, přirozeně :dizzy_face:
Jak pak se máš ty? Se ti to blíží , kdy máš termín? Už se těšíte, že? :wink: :slight_smile:
8. pro 2011 v 05:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majjka24 to jsem ráda že je ti i blbě to víš aspoň je to známka toho že všechno probíhá jak mááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás holky radost že se vám daří snad bude vše v pořádku věřím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: už jsme na pevno vybrali jméno,ale neprozradíme ho až se miminko narodí dnes jdu na posledy na gyndu a pak už frrrrr na nemocnici :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 Ahoj, jak se vede? Myslela jsem na tebe kvůli tomu smogu. Doufám, že jste pořídili domů čističku vzduchu a vůbec nevycházíš ven! :wink:
Ale koukám, že poslední příspěvek jsi psala v půl 6 ráno, tak to chodíš do práce? Nechceš raději zůstat doma? A co ti říkají na hematologii? Máš už injekce? Kdyžtak mi napš do IP :wink:
8. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufám, že to doplním dobře, kdyby ne, tak si to prosím opravte!!!

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................// 6.12.2011
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).......................................................................16 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................28 DC
zuzumka.......................................................................................................................40 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC
9. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 Ahojki, tak co?? Zesílilia??? Konečně jsem se dostala ka PC, tak hned píšu :wink: :grinning:
11. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
můžu se přidat :slight_smile: ? Hrozně se mi líbí ten optimistický název diskuze, tak snad se to povede i nám :wink: !
@ka_cenka87 Moc gratuluju!!!
11. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zoditka Ahojki, klidně se k nám přídej :wink: Moc držím palečky aby se Vám zadařilo co nejdřív !!!
11. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 Ahojky, no sílí. Zítra jdu k doktorce a pokud nám to potvrdí, tak už to pak řekneme oběma rodičům. Musím to říct v práci a mám tam příbuznou, takže by se to k nim mohlo donést od ní. A to s manželem nechceme :frowning2: Nejhorší je, že se teď budím třeba ve dvě nebo ve tři ráno hlady a musím si jít udělat snídani, protože mi je jinak dost zle :grinning: Jen mě občas pobolívá podbřišek, jako když to mám dostat, ale snad to bude v pořádku!!! :wink: A jak se máš ty?!
11. pro 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ka_cenka87 Tak to jsem mooooc ráda!!!!! Je to normální, to tě tak bude pobolívat ještě pár dnů, a píchání na různých stranách..... Jooo to znám, taky tak občas "snídám" :grinning: Je prý dobré mít u postele piškoty nebo banán, oplatek.. :wink: Držím palečky dneska u mudry, ale určo je vše jak má :wink: Já jdu zítra :slight_smile:
12. pro 2011 v 05:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@ka_cenka87 Ahojki, tak co ???? Jsem jedno oko :grinning:
12. pro 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek